Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1197 з 1230 ПершаПерша ... 19769710971147118711881189119011911192119311941195119611971198119912001201120212031204120512061207 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 23 921 по 23 940.

Тема: Балаканина - 3

  1. #23921

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    у кого более тонкая душевная организация, еще посмотреть надо.

    тут опа выступила, так обнять и плакать

    Заранее обьявить эвакуацию тоже біло ніззя бо хуіліарди біженців затопчать новеньки дороги. Головне в житті це велике будівницьтво

  2. #23922

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    А що вигадав Береза? Може і откровєнія подоляка теж він ?
    Взагалі то мені здається я писала про маніпуляцію і брехню однієї адепши))
    стоп, т.е. сам закон вам не интересен - что там такого злочинного? важен спор насчет манипуляций?

  3. #23923
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Кстати, для срачующихся:

    - проект закона был подготовлен в конце 2019
    - оценивался в 2020-ом и пылился до сегодня
    - не содержит НИЧЕГО из того, очем вопили вчера в новостях

    Можна вопрос, в чем сыр бор? Какие конктретно пункты НАС смущают?

    "Цензура в укр медиа запрещена"?
    "Пропаганда совка/наркотиков/порно и т.д. запрещена"?
    "Монополизация медиа запрещена"?

    а! может то, что советские фильмы на русском допускается не дублировать, достаточно субтитров?

  4. #23924
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    А еще там есть такое:

    Суб’єктам у сфері лінійних медіа забороняється поширення програм, що містять інтерактивні конкурси (ігри, вікторини), умови яких прямо чи опосередковано передбачають оплатне набуття особою статусу учасника або в яких користувачам з метою отримання виграшу у грошовій або майновій формі за особисту перемогу, пропонується звернутися до суб’єкта чи іншої особи у будь-який спосіб (здійснити телефонний дзвінок, відправити смс-повідомлення тощо), що передбачає стягнення коштів за з’єднання або телефонну розмову за ціною, що не відповідає обраному користувачем тарифному плану, або отримання додаткової послуги оператора електронних комунікацій, не включеної до переліку послуг, передбачених договором з користувачем (тарифним планом).
    Если это прямой запрет телемагазинов на обычных каналах, то можете себе представить, какие потоки лохохалявы это перекрывает?!

  5. #23925
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Круче только запрет микрокредитных организаций с кредитами 1-2% в день

  6. #23926
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Поширення програм з платними інтерактивними конкурсами (іграми, вікторинами) із застосуванням системи умовного доступу має постійно супроводжуватися поточною інформацією про обсяг дзвінків та шанси підключення до студії. Такі програми мають супроводжуватися текстом попередження про те, що участь в конкурсі (грі, вікторині) є платною. Кожне таке попередження має займати не менше 20 відсотків площі (обсягу) екрана.
    А? Как вам? У скольких владельцев прав на такой контент подгорело от этого проекта?

  7. #23927

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    может все проще и проблема в том что кінцевими бенефіциарами медіа не можуть бути засновники політичних партій и прочая?

  8. #23928
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    это получается никто не сможет берез пиарить по просьбе всяких пап?
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  9. #23929
    Аватар для Edd
    Реєстрація
    06 червень 2006
    Дописів
    7 637

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    может все проще и проблема в том что кінцевими бенефіциарами медіа не можуть бути засновники політичних партій и прочая?
    ну да, если на жену повесить, то она все заседания управления будет срывать своими нарядами и розовой чихуа под мышкой

  10. #23930

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    Цитата Допис від Edd Переглянути допис
    ну да, если на жену повесить, то она все заседания управления будет срывать своими нарядами и розовой чихуа под мышкой
    там сильно подробно расписано кого и кем считать относительно власности - жена может не прокатить)))

  11. #23931
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    это получается никто не сможет берез пиарить по просьбе всяких пап?
    Да, сразу по законам военного времени за сарайчик будут выводить...эх скорей бы...

  12. #23932
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 861

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    жена может не прокатить)))
    на подарочном лафете за 23,200$ в эквиваленте.

  13. #23933
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Да, сразу по законам военного времени за сарайчик будут выводить...эх скорей бы...
    А можна довічно забанити цього рашита, який вже НЕОДНОРАЗОВО закликав до ВБИВСТВ представників опозиції та їх прихильників?
    Цитата Допис від Edd Переглянути допис
    не содержит НИЧЕГО из того, очем вопили вчера в новостях
    Так-так, всі брешуть, всі намагаються забруднити невинного бубочку зі ще більш невинними слугами.
    Цитата Допис від Edd Переглянути допис
    А? Как вам? У скольких владельцев прав на такой контент подгорело от этого проекта?
    Що значить, "подгорело"? Взагалі-то такі телемагазини, ігри тощо є у всіх цивілізованих країнах, - не ми це придумали. А в нас буде заборонено. Це, по-Вашому, СВОБОДА??
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    может все проще и проблема в том что кінцевими бенефіциарами медіа не можуть бути засновники політичних партій и прочая?
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    это получается никто не сможет берез пиарить по просьбе всяких пап?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #23934
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    на подарочном лафете за 23,200$ в эквиваленте.
    Циферний алкаш навіть не зрозумів, ЩО САМЕ "подарував" Порох дружині і що значить, ПОДАРУВАВ, але вже другий день жбурляє в нього лайно за це.
    Для тих, в кого Є мозок, пояснюю: Порох зробив Марині подарунок - купив ДЛЯ АРМІЇ бойового робота, який вивозить поранених з поля бою. Не дякуйте.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #23935
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    А есть у кого-то понимание как миссия магатэ физически проедет к станции?

  16. #23936
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    А есть у кого-то понимание как миссия магатэ физически проедет к станции?
    как проедет то не важно. Более интересно, как они собираются влиять на ядерній шантаж мирнім атомом.

    Ще одні імпотенти які просто сидять на грошових посадах
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  17. #23937

    Реєстрація
    24 березень 2009
    Дописів
    286

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    А есть у кого-то понимание как миссия магатэ физически проедет к станции?
    У того кого надо есть А вы с какой целью интересуетесь?

  18. #23938
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від HSS Переглянути допис
    У того кого надо есть А вы с какой целью интересуетесь?
    Не, ну если через Днепр поедут, выйти помахать, пожелать удачного пути.

  19. #23939
    Аватар для *Vica*
    Реєстрація
    14 березень 2012
    Звідки Ви
    Dnepr-сити,street в каштанах
    Дописів
    20 926

    Типово

    https://youtube.com/shorts/igbgZYv44Fc?feature=share

    Не змогла не принести. Регочу

    Не парся через х@йню,бережи сили на п@здець
    I have nothing, if I don't have you
    Костя Братусь RIP (06.22) Андрій Ільченко RIP (10.23)

  20. #23940

    Реєстрація
    20 жовтень 2009
    Дописів
    29 041

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    как проедет то не важно. Более интересно, как они собираются влиять на ядерній шантаж мирнім атомом.

    Ще одні імпотенти які просто сидять на грошових посадах
    правда? неважно? как бы не передумали

Сторінка 1197 з 1230 ПершаПерша ... 19769710971147118711881189119011911192119311941195119611971198119912001201120212031204120512061207 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті