Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 644 з 1230 ПершаПерша ... 1445445946346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546947441144 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 12 861 по 12 880.

Тема: Балаканина - 3

  1. #12861
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994
    Востаннє редагував Манула: 05.07.2022 о 16:39

  2. #12862
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Опять ипсо таки

    Військовозобов'язані чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів.
    Координатор руху ЗСУ в коментарі РБК-Україна пояснює, що в повідомленні Генерального штабу йдеться виключно про впорядкування обліку осіб, які змінюють саме місце проживання або місце реєстрації.

  3. #12863
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    та вот хрен их там разберет, как оно на самом деле

    Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine

    "Шановні громадяни - призовники та військовозобов’язані!
    Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі!
    Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити.
    Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК.
    Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося.
    Порядок надання дозволу за посиланням."

    неужели так сложно было одним постом: кому надо, когда надо, брать разрешение/не брать разрешение, есть ограничения/нет ограничений по перемещению
    а то напостят, та неумеючи, а потом одни слухи разносят, другие догадки строят..
    Востаннє редагував Alexs: 05.07.2022 о 16:34
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  4. #12864
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Опять ипсо таки

    Військовозобов'язані чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів.
    Координатор руху ЗСУ в коментарі РБК-Україна пояснює, що в повідомленні Генерального штабу йдеться виключно про впорядкування обліку осіб, які змінюють саме місце проживання або місце реєстрації.
    отакий він, патріотизм порохобота.
    тобто хай спочатку 73% законів дотримуються у військовий час, а ми вже в другу чергу.

  5. #12865
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    я тільки не розумію цей рядок:
    Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК.
    тобто це ті, хто не став на облік? чи всі ж таки?
    тоді як це відповідає тому, що чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів.
    Востаннє редагував after midnight: 05.07.2022 о 17:02

  6. #12866
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    единственно адекватный коммент под постом Залужного

    Ника Ника

    "Валерій Залужний
    Той момент, коли купа коментарів, і нічого так і не зрозуміло
    Так про що річ? Про переїзд чи про від’їзд? Це різні речі.
    Вїдїзд це саме пересуванн країною- коли людині треба поїхати с пункта а в пункт б. То що, їй треба брати дозвіл?
    Чи тут мова йде про зміну прописки ?
    Дайте вже нормальні пояснення нормальною мовою! Подивіться вже значення слів в тлумачному словнику.
    Як менеджер, я можу сказати що процеси у нас в країні ніхто не вміє нормально формувати і оголошувати.
    Чітко й конкретно. От і маємо цей месс
    Зрозумійте одну річ, шановний Валерій Залужний,
    якщо нам не зрозуміло, то виконуючим обов’язки на блок-постах теж це буде не зрозуміло. І буде хаос.
    Треба писати конкретні формулювання, адекватні і не заплутані."
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  7. #12867

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 872

    Типово

    я вообще не понимаю этого кипиша - есть "Дія" через которую можно получить и актуальные данные о военнообязаном и в конце концов разослать приглашения.
    Как получать помощь через "Дію" все нормально, идентифицировать человека без проблем, а военкоматам обязательно ножками и под личную подпись. 21 век

  8. #12868

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 503

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Опять ипсо таки

    Військовозобов'язані чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів.
    Координатор руху ЗСУ в коментарі РБК-Україна пояснює, що в повідомленні Генерального штабу йдеться виключно про впорядкування обліку осіб, які змінюють саме місце проживання або місце реєстрації.
    Ага. И как то быстро купировали!!! В тему ещё даже не добежали со зрадушкой «у Залужного войска из Лисичанска убежали сами»…
    хотя не… вон за вами уже сообщение накрапал по скорому

  9. #12869
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Так і було.
    Якщо змінюєшь місце постійного перебування (це не обов'язково зміна прописки!), по закону повинен іти до военкомату, казати я такий то такий то, внутрішньопереміщена особа. Тебе реєструють, якщо до 27 років. І відправляють на медогляд, якщо від 27.

    Казали що нову штуку введуть, оце мабуть вона. Але по факту дії залишаються ті самі наче.
    Востаннє редагував альтер эго: 05.07.2022 о 17:00

  10. #12870
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Чехи говорят:

    - ждали большевиков с востока, а они идут с запада
    - ждали нацистов с запада, а они идут с востока

    Всё поменялось, все ебнулись.(с) Кукушкин
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  11. #12871
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Это все сотрудники Comfy в Амсторе в Кременчуге. Были((
    https://www.instagram.com/p/CfjK4ktt...d=YmMyMTA2M2Y=

  12. #12872
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис

    Ага. И как то быстро купировали!!! В тему ещё даже не добежали со зрадушкой «у Залужного войска из Лисичанска убежали сами»…
    хотя не… вон за вами уже сообщение накрапал по скорому
    а свидетели планового выхода из Д****ьцево под руководством фарфорового гелетея, гения военной мысли и убийце котлов муженко ну и само собой сывочолого крыголама, продолжают передергивать на все что типа антиЗе, теперь уже на Залужного
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  13. #12873
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 838

    Типово

    ну и вот, теперь в спешке пытаются погасить ситуацию - "Можливо, опублікований документ трохи незрозуміло виписаний."

    "Військовозобов'язані чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів.
    Однак при зміні місця свого проживання вони повинні звернутися до відповідних органів.

    Про це в коментарі РБК-Україна розповіла координатор руху адвокатів Збройних сил України Євгенія Рябека.

    Невірне трактування
    Вона пояснює, що в повідомленні Генерального штабу йдеться виключно про впорядкування обліку осіб, які змінюють саме місце проживання, місце реєстрації.

    "Тобто це відбувається за тими законами, які в нас уже давно були ухвалені", - ствреджує Рябека.

    Таким чином, особа, яка змінює місце проживання, повинна була звернутися - на той час - в військкомат,
    а сьогодні - до центра військового комплектування - знятися з обліку і поїхати стати на облік в новому місці, що не являється новим правилом.

    "Можливо, опублікований документ трохи незрозуміло виписаний. Але, дійсно, мета така - щоби впорядкувати цей облік, щоби наші центри комплектування мали певний порядок.
    Тобто це більше внутрішній документ, але спільнота тлумачить його так, як хто зрозумів", - припускає Рябека.

    Пересуватися Україною без дозволів можна
    Тобто, не йдеться про те, що для виїзду з міста, з області, з села до села чи з району до району треба брати дозвіл. Ні.
    Мова йде про те, коли особа змінює місце проживання або місце реєстрації.


    "Сьогодні ще будуть відбуватись певні наради, щоби юридично впорядкувати цей документ та внести поправки для того, щоби він був більш правильний.
    Ніхто не хоче зупинити економіку, бізнес. Тобто такої мети не ставилось", - підсумувала координатор руху адвокатів ЗСУ.

    --

    но, как говорится, еще не вечер..))
    могут поступить и новые вводные
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  14. #12874
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Опять ипсо таки

    Військовозобов'язані чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів.
    Координатор руху ЗСУ в коментарі РБК-Україна пояснює, що в повідомленні Генерального штабу йдеться виключно про впорядкування обліку осіб, які змінюють саме місце проживання або місце реєстрації.
    вот же как декоммунзировали, декоммунизировали и не выдекоммунизировали)))
    была санстанция -декоммунизировали, потом взад вернули
    была пожарка - декоммунизировали, потом взад вернули
    была ППС и НМ - декоммунизировали, потом опять вернули
    техосмотры, бти, гаски и много много прочего
    кстати уверен, что проверять постановку на учет таки будут как в совке, в лучших его традициях
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  15. #12875
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    ну и вот, теперь в спешке пытаются погасить ситуацию - "Можливо, опублікований документ трохи незрозуміло виписаний."

    "Військовозобов'язані чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів.
    Однак при зміні місця свого проживання вони повинні звернутися до відповідних органів.

    Про це в коментарі РБК-Україна розповіла координатор руху адвокатів Збройних сил України Євгенія Рябека.

    Невірне трактування
    Вона пояснює, що в повідомленні Генерального штабу йдеться виключно про впорядкування обліку осіб, які змінюють саме місце проживання, місце реєстрації.

    "Тобто це відбувається за тими законами, які в нас уже давно були ухвалені", - ствреджує Рябека.

    Таким чином, особа, яка змінює місце проживання, повинна була звернутися - на той час - в військкомат,
    а сьогодні - до центра військового комплектування - знятися з обліку і поїхати стати на облік в новому місці, що не являється новим правилом.

    "Можливо, опублікований документ трохи незрозуміло виписаний. Але, дійсно, мета така - щоби впорядкувати цей облік, щоби наші центри комплектування мали певний порядок.
    Тобто це більше внутрішній документ, але спільнота тлумачить його так, як хто зрозумів", - припускає Рябека.

    Пересуватися Україною без дозволів можна
    Тобто, не йдеться про те, що для виїзду з міста, з області, з села до села чи з району до району треба брати дозвіл. Ні.
    Мова йде про те, коли особа змінює місце проживання або місце реєстрації.


    "Сьогодні ще будуть відбуватись певні наради, щоби юридично впорядкувати цей документ та внести поправки для того, щоби він був більш правильний.
    Ніхто не хоче зупинити економіку, бізнес. Тобто такої мети не ставилось", - підсумувала координатор руху адвокатів ЗСУ.

    --

    но, как говорится, еще не вечер..))
    могут поступить и новые вводные
    https://www.zsu.gov.ua/new_page/62c4...09af0013650084

    Мдя

  16. #12876

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 503

    Типово

    И за Кукушкиным(с) скучали. Да.
    с возвращением!

  17. #12877
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    теперь на блокпостах самым хитовым вопросом будет "покажите документ о постановке на воинский учет", что то типа как у гайцов 90х = а у вас аптечка есть?)))
    а если есть, то - давайте посчитаем сколько там наименований
    ну а если серьезно, то вся балайда про контрактную армию так разболтала странау, что в вопросах постановки на ву последние лет 15ть был полный пздц
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  18. #12878
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Natalya З. Переглянути допис
    И за Кукушкиным(с) скучали. Да.
    с возвращением!
    я никуда не уходил, просто писать было тяжело, перспективы у нас если честно так себе
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  19. #12879

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 503

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    вот же как декоммунзировали, декоммунизировали и не выдекоммунизировали)))
    была санстанция -декоммунизировали, потом взад вернули
    была пожарка - декоммунизировали, потом взад вернули
    была ППС и НМ - декоммунизировали, потом опять вернули
    техосмотры, бти, гаски и много много прочего
    кстати уверен, что проверять постановку на учет таки будут как в совке, в лучших его традициях
    какое длинное передёргивание на коммунизм совковый вышло у его свидетелей….

  20. #12880

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 503

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    я никуда не уходил, просто писать было тяжело, перспективы у нас если честно так себе
    Полностью с Вами согласна по перспективам!
    у вас - так себе.
    у нас- гораздо лучше.

Сторінка 644 з 1230 ПершаПерша ... 1445445946346356366376386396406416426436446456466476486496506516526536546947441144 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті