Ти на що натякаєш, рашоголовий? Що не треба просити цю техніку, а треба здатися Ху.йлу?
А це що значить? Бєня з Фірташем будуть конкурувати, хто буде мати доступ до бюджета?
Тобто, за думкою зеленого "кварталу" з освітою і особливо з медициною в країні майже все гаразд - треба лише трішки "відрехтувати" і буде рівень Ізраїлю. А ось зі спортом повна дупа. Тому на медицину та освіту треба лише по 5 млрд баксів, а на спорт та культуру аж 20.- развитие системы образования - $5 млрд;
- модернизация системы здравоохранения – $5 млрд;
- развитие культуры и спорта - $20 млрд.Ну, дійсно, не знімати ж нових "Сватів" та "Папиків" за ВЛАСНІ кошти.
І з обороную в нас майже все гаразд - не вистачає лише 50 млрд, щоб досягти рівня Штатів, ага.![]()
Для абдуріумів, гальок, сміттєвозів, шурєгів, глобусів, циферних та іншого зебидла, в якого немає розуму, тому воно цілодобово жере зелену лапшу зі своїх вух.скажите, для кого это все говорится?![]()



Ну, дійсно, не знімати ж нових "Сватів" та "Папиків" за ВЛАСНІ кошти.




Bookmarks