Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 56 з 69 ПершаПерша ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1375, показано з 1 101 по 1 120.

Тема: Как это видится нам, в НКВД

  1. #1101

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Мова це привід, а розборки йдуть за іншим сценарієм. Що збочене ніяк не збагне просту істину, тобі вкажуть в будь-якому випадку, бо ти недолуге залишилося там десь у минулому, а довести сьогодні нічого не вдається, бо воно вже згинуло.
    Вкажуть....вкажуть.... О, сколько их по пути встречается. Вказівників усіляких... Но...!!!! Собаки лают, а караван идёт туда, куда ЕМУ нужно.

  2. #1102

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    В нас розвіялися всілякі ілюзії і розпочалося зовсім інше життя з іншими пріоритетами, незалежно від ЄС і наших побажань.
    Так нам в ЕС уже не нада? Пошли они лесом-тайгой? А куда нада? Или Сусанин ещё не решил?

  3. #1103
    Аватар для Sholohov
    Реєстрація
    10 квітень 2009
    Дописів
    6 362

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    насильственный перевод общения граждан с государством на непривычный этим гражданам и неродной язык
    это огромная такая дискриминация.
    И разубедить их в этом "лозунгами" не выйдет
    Как и обещаниями
    ..обана! тобто, раньше, скажем цыгане, одна из самых крупных общин, могла общаться с государством на цыганском, а после януковича это отменили? чи после брежнева? чи после кого, дурашка?
    а где подписанты сего документа ваще говорят на цыганском с одной из крупнейших общин в европе? вы делаете мне смешно!
    это огромная такая дискриминация.(с)

    зы питание просроченными продуктами убивает разум!!!
    Востаннє редагував Sholohov: 28.07.2021 о 20:27
    В бессильной злобе красные комиссары подсылают своих наймитов, чтобы мутить народ. (с)

  4. #1104

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    " ...иметь право на свой родной язык (насколько это не противоречит соблюдению прав других людей, а также демократическим процедурам и общей законности..."

    Є один нюанс. В цій прекрасній картині загального благоденства. Згаданими політиками і чиновниками ЄС обов'язкове знання державної мови вважається настільки самоочевидним, що без додаткового нагадування і запитань і не наголошується. Переважно тому вони про це і не говорять. Знову ж таки, як про річ, яка не потребує доказів чи пояснень.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  5. #1105
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Все ж давно врегульовано законодавством, але нас намагаються надурити, якимись кумедними вигаданими рівними правами
    Каким.. ??
    Если украинским - "номер не прокатит"
    Один из основных Копенганских критериев признание Европейского законодательства выше национального

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Ніхто не буде відмовлятися від мови заради примари - Україна в Євросоюзі.
    Ну вот..
    Сразу ясно что "национал- окрашенные" главные враги евроинтеграции

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Коли може настане той час в будуть інші пріорітети.Рішення по вступу до ЄС приймає не Україна, а будувати національну України приходиться кожен день, спостерігаючи з досягненнями і недоліками їхньої системи, приходиться робити висновки з їхнього відношення до нас. Коли є можливість порівнювати строюється зовсім інші напрямки для розвитку України.
    Не буде ніяких критеріїв, вони не нам, їм не потрібні, бо наші шляхи розходяться.
    О как.. Ну тоесть попой к ЕС мордой к Москве ??
    Вот это однако номер
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  6. #1106
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Сразу ясно что "национал- окрашенные" главные враги евроинтеграции
    Покажіть хоч одну країну Європи, яка відмовилась від своєї мови і призначила державною мову агресора.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  7. #1107
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Є один нюанс. В цій прекрасній картині загального благоденства. Згаданими політиками і чиновниками ЄС обов'язкове знання державної мови вважається настільки самоочевидним, що без додаткового нагадування і запитань і не наголошується. Переважно тому вони про це і не говорять. Знову ж таки, як про річ, яка не потребує доказів чи пояснень.
    Речь не про чиновников Им знать госязык положенно
    Это не обсуждается..
    Речь о том чтобы отдать в регионы право решать какие еще языки допустимы
    И ГАРАНТИРОВАТЬ людям право на образование и общение с государством на родном а не государственном языке
    Это то чего "нацонал- окрашенные" жутко боятся
    Ибо - основной потенциал науки и производства (все что осталось) тут же скажет " а мы на русском нам так удобней"..
    Ну нету у "нишевой" пока мовы к сожалению ни хорошего запаса словарного ни перспектив (кроме заимствований)
    Востаннє редагував Пал Степаныч: 30.07.2021 о 17:29
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  8. #1108

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Речь не про чиновников Им знать госязык положенно
    Это не обсуждается..
    Речь о том чтобы отдать в регионы право решать какие ще языки допустимы
    И ГАРАНТИРОВАТЬ людям право на образование и общение с государство на родном а не государственном языке
    Это то чего "нацонал- окрашенные" жутко боятся
    Ибо - основной потенциал науки и производства (все что осталось) тут же скажет " а мы на русском нам так удобней"
    Ну нету у "нишевой" пока мовы к сожалению ни хорошего запаса словарного ни перспектив (кроме заимствований)
    Як регіональні давно дано.

    Але «основной потенциал науки и производства» - це ви іпанулися. Стара казка…
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  9. #1109
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Покажіть хоч одну країну Європи, яка відмовилась від своєї мови і призначила державною мову агресора.
    Финляндия..
    Швейцария..
    Ирландия

    Это так.. "с ходу"

    Это если следовать строгим критериям наличия " государственного" а не регионального
    или языка автономии
    Если смягчить критерии - то кроме Германии и Франции наверное почти все..
    Весь БеНиЛюкс
    Испания
    все страны Северного Союза
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  10. #1110
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Каким.. ??
    Если украинским - "номер не прокатит"
    Один из основных Копенганских критериев признание Европейского законодательства выше национального
    Українська - це кожен прожитий день, то чим ми є, як українці, далі йде наша своєрідна культура. Нас нічому не зобов'язують Копенгагенські критерії, немає політичного рішення ЄС. От коли таке рішення буде, то тоді можна на них посилатися.
    Ну вот..
    Сразу ясно что "национал- окрашенные" главные враги евроинтеграции
    Очевидна маніпуляція з натяком. І знову на дурнів розрахована.
    О как.. Ну тоесть попой к ЕС мордой к Москве ??
    Вот это однако номер
    З ЄС зрозуміло - соціальні стандарти і технології, а наший Москва - це Лугандон, де зовсім немає української, але є комендантська година, підвал МГБ і Ізоляція, де катують і вбивають українців. Давай, розкажи про переваги у Лугандона і Москви.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  11. #1111

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Финляндия..
    Швейцария..
    Ирландия

    Это так.. "с ходу"

    Это если следовать строгим критериям наличия " государственного" а не регионального
    или языка автономии
    Если смягчить критерии - то кроме Германии и Франции наверное почти все..
    Весь БеНиЛюкс
    Испания
    все страны Северного Союза
    Окрім Ірландії усе відверто мимо.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  12. #1112
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Речь не про чиновников Им знать госязык положенно
    Это не обсуждается..
    Речь о том чтобы отдать в регионы право решать какие еще языки допустимы
    И ГАРАНТИРОВАТЬ людям право на образование и общение с государством на родном а не государственном языке
    Это то чего "нацонал- окрашенные" жутко боятся
    Ибо - основной потенциал науки и производства (все что осталось) тут же скажет " а мы на русском нам так удобней"..
    Ну нету у "нишевой" пока мовы к сожалению ни хорошего запаса словарного ни перспектив (кроме заимствований)
    Нас намагаються плутати своїми забаганками і реальним станом з поширенням мов. Під так званим правом натякають на порушення українського законодавства, маніпулюючи як би зручністю руцкого язьіка, але ми всі в Україні мінімум двомовні.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  13. #1113
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Речь не про чиновников Им знать госязык положенно
    Это не обсуждается..
    Речь о том чтобы отдать в регионы право решать какие еще языки допустимы
    И ГАРАНТИРОВАТЬ людям право на образование и общение с государством на родном а не государственном языке
    Это то чего "нацонал- окрашенные" жутко боятся
    Ибо - основной потенциал науки и производства (все что осталось) тут же скажет " а мы на русском нам так удобней"..
    Ну нету у "нишевой" пока мовы к сожалению ни хорошего запаса словарного ни перспектив (кроме заимствований)
    Скажіть, а як працюють і навчаються люди в областях де українська скрізь? От у Львівському університеті, чи на підприємствах.
    Якщо ви не знаєте мови, це не означає, що нема словникового запасу. Просто ви його не знаєте.
    Це перше.
    А друге, а хто не дає пересічним спілкуватися будь якою мовою? Хоч на роботі, хоч на вулиці, хоч вдома?
    І, третє. Завтра хтось захоче спілкуватися з державою азербайджанською, то держава повинна вивчити азербайджанську? В якій країні ви таке бачили?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  14. #1114
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Финляндия..
    Швейцария..
    Ирландия

    Это так.. "с ходу"

    Это если следовать строгим критериям наличия " государственного" а не регионального
    или языка автономии
    Если смягчить критерии - то кроме Германии и Франции наверное почти все..
    Весь БеНиЛюкс
    Испания
    все страны Северного Союза
    Тобто, всі ці країни відмовилися від рідної мови і перейшли на мову агресора?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  15. #1115
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Финляндия..
    Швейцария..
    Ирландия

    Это так.. "с ходу"

    Это если следовать строгим критериям наличия " государственного" а не регионального
    или языка автономии
    Если смягчить критерии - то кроме Германии и Франции наверное почти все..
    Весь БеНиЛюкс
    Испания
    все страны Северного Союза
    За кожною з цих країн своя, тільки їм притаманна історична спадщина, а в України вона також своя спадщина, яка відбувалася і відбувається в інших, відмінних від тих країн умовах і цілі в нас різні для розвитку держави.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  16. #1116
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    В нас два поїхавших на українофобії.
    Странік і ви, палстепанич.
    Обидва не українці, а ви ще й будь якого відношення не маєте до України.
    Але ж вас все українське корьожить.
    І сидите вже 15 років тут і одну й ту ж шарманку крутите про руцкійязик - всємязикамязик.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  17. #1117

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тобто, всі ці країни відмовилися від рідної мови і перейшли на мову агресора?
    Ціква логіка...россійского раба))
    Пал Степанич напевно невкурсі як ми відреагували свого часу на закиди Польші з приводу Бандери. Дуже просто відреагували)) просто констатували що раз полякам неподобається, то нехай воюютьз ними самі, і власними силами.
    Простіше кажучи просто послали на три веселі букви... І поляки зрозуміли. Більше їм Бандера не заважав.
    Ми до ЄС на правах вассала хіба просимося??! а раз ні то або нехай зважають на те що тут своя культура відносин склалася... Або хай йдуть до біса.

  18. #1118

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    В нас два поїхавших на українофобії.
    Странік і ви, палстепанич.
    Обидва не українці,.....
    Пипец.....Приблудная Полька будет назначать, кто "Украинец", а кто нет.....

  19. #1119

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    За кожною з цих країн своя, тільки їм притаманна історична спадщина, а в України вона також своя спадщина, яка відбувалася і відбувається в інших, відмінних від тих країн умовах і цілі в нас різні для розвитку держави.
    Вот именно. И в это историческое наследие входит и БИЛИНГВИСТИКА. А упоротыши хотят что бы ВСЕ скакали только на одной ноге. А вторую обрубить.

  20. #1120

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Скажіть, а як працюють і навчаються люди в областях де українська скрізь? От у Львівському університеті,
    А он кому то нужен?

Сторінка 56 з 69 ПершаПерша ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті