Казалось бы чего проще выучить язык страны, в которой живёшь, ан нет. Чи челюсть не та, чи мозгов не хватает.
Как в том анекдоте: "Сара, я тут в Америке уже 20 лет живу, а они до сих пор не выучили русский язык".
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Казалось бы чего проще выучить язык страны, в которой живёшь, ан нет. Чи челюсть не та, чи мозгов не хватает.
Как в том анекдоте: "Сара, я тут в Америке уже 20 лет живу, а они до сих пор не выучили русский язык".
Так почему же не на мове? видимо Чи челюсть не та, чи мозгов не хватает
Многие спекулируют на заблуждениях
и ложных чудесах,обманывая глупое
большинство.
ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ
Потому что ущербные другого языка не понимают. Приходится с ними общаться на их языке, и к тому же парашинцев так забавно штырит когда противник рос.языка в Украине говорит на рос.языке, прям когнитивный диссонанс у них от этого.
Мне пофиг на каком языке ты разговариваешь, мне не пофиг когда ты начинаешь учить украинцев на каком языке им разговаривать.
Многие спекулируют на заблуждениях
и ложных чудесах,обманывая глупое
большинство.
ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ
Ніяк не збагну, а що за звір такий, російськомовний? Тупе, примітивне створіння, не пристосоване до реалій сьогодення, не здатне на прості кроки, використовувати, здавалося якби споріднену мову.
Є якась альтернатива? Може зразу в Лугандон, там всі забаганки збочених вже задовольнили.
Что-то у парашинцев на уме сплошная гомосятина. Совпадение? Не думаю. (с)
Ustas77 Не старайтесь. На один мой вопрос честно и совершенно нормально ответил только L_Pt. Остальные поступали практически в полном соответствии со знаменитой юмореской М.Жванецкого.
Ні, не ущербні, а дефектні, бо дефект елементарно можна виправити, при бажанні, а не розказувати нісенітності. Мова привід, а розбіжності в іншому - в поглядах на криваве минуле, з якого вилупився так званий російськомовний і в поглядах майбутнє національної України до якої тобі зась.
Питання застосування української в сфері обслуговування не стосується давнини української нації, її походження, персональної етнічної приналежності громадянина України. Інакше писались би закони окремо для українців, окремо для болгар, для греків, якщо за такою логікою. Є громадянство, є територія країни, на якій ці закони діють.
Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
Рене Декарт
Вроде для нормального человека не рокет сайнс.
![]()
Laugh and the world laughs with you. Weep and you weep alone.(с) Oldboy
Вот как раз язык в сфере обслуживания заботит меньше всего.
В супермаркетах предпочитаю автоматические кассы, в маленьких магазинах ситуация вполне адекватная, а там где необходимо общение с продавцом/официантом/мастером бытового обслуживания у того прямая заинтересованность продать товар/услугу.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks