Була у мене, у юнацтві, одна маленька пригода....Якось у Пушкіно, у підмосков"ї, ми з друзями побачили купку дівчат. Як зараз кажуть "мажорних". Та й почали між собою обговорювати їх дівочі принади. Звичайно Українською мовою з західною говіркою. Щоб самі дівчата не здогадалися.....Бо куди ж їм зрозуміти мову......
Писки нам добряче кігтями розмалювали.....Вот так....А ты и дальше гундось про "не понимают....не понимают..."Хвилолаг.



Хвилолаг.
Відповісти з цитуванням
Bookmarks