Мова не про ворог чи ні, мова про відмову від своєї мови і перехід на мову чужинця.
І тут хочеш - не хочеш, а політика така, що російська це "наша" мова. Тобто, відмова від ідентичності.
Ну, це, як вам пояснити, якщо б ви зараз почали переходити на словацьку. Ну, Словакія руліла і впроваджувала свою мову. Вона схожа з українською, перейшли б швидко. А потім казали б, що ви зі словаками один нарід.



Відповісти з цитуванням
Отказавшись от СВОЕГО, сшатовского языка, и перейдя на язык ЧУЖОЙ державы Великобритании. Да ещё и не запретил куеву тучу других языков внутри страны. Вот и результат. А был бы ОДИН, РОДНОЙ, СШАТОВСКИЙ язык, то ничего бы такого и не произошло. Так что, поддерживаю.
Совсем стыд потеряли.

Bookmarks