..Динамо бежит?
| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
..Динамо бежит?
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
Я люблю цю країну навіть без кокаїну.
Сегодня прошлись с дочкой в пределах 300 м. По ул, Яворницкого все в масках, кроме работяг, роющих траншею, зашли на рынок, мне измерили температуру, дочь не трогали, мы в масках и перчатках, на рынке людей- вали кулём, но все в масках и перчатках тоже. Я первый раз за время карантина выбралась на рынок, купила печень телячью, козий сыр и красное вино, чувствую себя счастливым человеком![]()
А административный протокол это статья 182?:
Чота ржуягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.![]()
Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)
Вот и проверила. Нет, Гешин рынок работает.
На входе четыре охранника с термометрами, очень деликатно спросили: можно Вам температуру измерить? Я не отказалась. Я и дочь были в масках и перчатках. Также в предбаннике рынка одноразовые перчатки, маски и санитайзер. Людей много, как всегда.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks