Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 664 з 809 ПершаПерша ... 164564614654655656657658659660661662663664665666667668669670671672673674714764 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 16178, показано з 13 261 по 13 280.

Тема: События в Донецке и Луганске / Ситуация в зоне АТО

  1. #13261
    Почетный форумчанин
    Циник года 2007, 2009, 2010
    Аватар для Stank
    Реєстрація
    07 червень 2006
    Звідки Ви
    ВРіК
    Дописів
    30 187

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Видать "профперекос".. Читаю
    Потом соображаю..
    Сначала "нафига вязать ПТРК" ??
    Стоп себе думаю (Но как положено за телеграф даже не берусь.. )
    И только потом соображаю что речь возможно о человеке (которого я не знаю и даже не слышал)
    Корнет - это погоняло одной из множества живых мишеней. Как закопанный Гиви и Моторыла.
    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Дело то хорошее и нужное. Светские законы не учитывают законов крови.
    Будут их стрелять и резать, будут взрывать и пропадать они будут.
    Но...
    1. С их стороны будут такие же действия.
    2. Шо делать с дитями, которые ненавидят Украину, рвали и топтали флаги, плевали в пленных, пинали их, камнями бросали? Всех под нож?
    Лояльных там может и есть но точно не очень много.
    1. С их стороны уже давно идут такие действия, просто большинство людев война не зацепила ни коим образом. Быть готовым ко всему при таких раскладах - это нормально.
    2. Убивать, наглухо. Я их тоже точно также люто ненавижу и только дайте повод, малейший. Никаких моральных терзаний насчет домбасского быдла у меня лично нет.
    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Да, вот так получается, что при Пете не было приказа отходить с позиций, при Пете не было приказа "не стрелять", при Пете мы отвоёвывали понемногу свою территорию, а не сдавали её без боя. Петя, в конце концов, не ходил на поклон к путину и не шел у него на поводу.
    Разберитесь с вопросом, чтоб не выглядеть выжившим из ума пенсом на лавочке перед домом.
    Да, эта формула штурмбаннфюрера сплошное скотство.
    Зеленые еще думают, что русня и сепарня будут с ними договариваться. Только эти договоры русня же и похерит, смысла их выполнять вообще не вижу.
    На питання "Гдє тьі біл, когда бамбас дамбілі?" відповідаю " в отсєкє бомбардіровщіка"

  2. #13262

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово


  3. #13263

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від 2-DIN Переглянути допис
    А сейчас еще и отвод войск начинают.
    Еще будем поглядеть, чем все это закончится.
    Я уже молчу о "формуле Штайнмайера" ...
    Посмотрим, как долго будут ЗЕдипломаты держаться против давления Франции и Германии...
    Тут все просто и черно-белое.Черное - для глобусов,кротов,смитов и прочих предателей это праздник.Но есть и белая сторона медали,обычные зебилы уже понимают шо они наделали.

  4. #13264

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 161

    Типово

    В М-2 не определено, в КАКУЮ сторону от линии разграничения отводить войска ?
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  5. #13265

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 241

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    зепропаганда була – війну розпочав Петя, як його не буде то і війна зупиниться.
    Від ЗаЖОПівців я це чув; від зелених - не доводилось. У вашій колекції не знайдеться бодай одного прикладу таких висловлювань від зелених?

  6. #13266

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 161

    Типово

    Про эффективность радиотелепропаганды:
    https://milnavigator.com.ua/archives/15808
    https://milnavigator.com.ua/archives/17294
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  7. #13267

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Traveler Переглянути допис
    Про эффективность радиотелепропаганды:
    https://milnavigator.com.ua/archives/15808
    https://milnavigator.com.ua/archives/17294
    а наша пропаганда освещает конфликт всесторонне , не использует истеричные голоса , учит добру ...

  8. #13268
    Почетный форумчанин
    Циник года 2007, 2009, 2010
    Аватар для Stank
    Реєстрація
    07 червень 2006
    Звідки Ви
    ВРіК
    Дописів
    30 187

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    а наша пропаганда освещает конфликт всесторонне , не использует истеричные голоса , учит добру ...
    И зря делает это самое добро. Тем более такая пропаганда только подрывает моральный дух, даже та сторона так не сможет. Вечное скыглення про "герои не вмирають" порядком раздражает. Уж лучше я лично послушаю немецкие марши, чем эту слезоточивую хрень.
    На питання "Гдє тьі біл, когда бамбас дамбілі?" відповідаю " в отсєкє бомбардіровщіка"

  9. #13269
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Ооо!!!! Конецкого читали? Нечасто встретишь даже того, кто слышал эту фамилию... А начинали небось с Перля?
    С Кольбасьева и Соболева .. (у которого можно читать только недописанный "Капитальный ремонт")
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  10. #13270

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Stank Переглянути допис
    Вечное скыглення про "герои не вмирають" порядком раздражает.
    это отдельная тема . недавно погиб парень , и мой друг который "там" написал что он погиб было 20 ответов , репосты - слава нации смерть ворогам , и "герои не вмирают" . Типа как в ссср заученные лозунги "слава кпсс" , затертые типа отъ..сь от нас . никто не подумал что у него есть родители , что у него есть семья .... лозунг превратился - в "слава богу что не я" ...

  11. #13271

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Від ЗаЖОПівців я це чув; від зелених - не доводилось. У вашій колекції не знайдеться бодай одного прикладу таких висловлювань від зелених?
    «Надо просто перестать стрелять» - сам ж Зе обіцяв, що усе так просто, тільки як він прийде до влади. І скільки тут було про «бізнес на війні», чому мов контрабандна продукція коштує в рази більше, аніж по контрактам. Що мов війна продовжується тільки тому, що «вони» там на ній наживаються.
    Не було?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  12. #13272

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 241

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    «
    Не було?
    Було. Що я не чув від зелених - що війну почав Петя.

  13. #13273
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    это отдельная тема . недавно погиб парень , и мой друг который "там" написал что он погиб было 20 ответов , репосты - слава нации смерть ворогам , и "герои не вмирают" . Типа как в ссср заученные лозунги "слава кпсс" , затертые типа отъ..сь от нас . никто не подумал что у него есть родители , что у него есть семья .... лозунг превратился - в "слава богу что не я" ...

    А что вы хотите.. ??
    В стране где в армию надо набирать "силком" (путем вылавливания "добровольцев")
    В стране где "за деньги" можно стать "участником боевых действий" и получать льготы..
    В стране "немножко перевёрнутой реальности" (и по оружию и по собственности и по праву ее защищать)

    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  14. #13274

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    ПС, свали, а. Ты тут не к месту и ни к чему. Ты тут так, прохожий. Вот и проходи на йух.

    Сиди в своей Испании и не 3,14зди о том чего не знаешь. Рассказывай свои "похождения" и "знания" в испанском винном погребке соседям и своей жене.

    Тебя уже не раз макнули мордой в дерьмо, а ты всё никак не успокоишься.

    Свой русский язык иди тренируй на форум Воронежа, Ебурга или Москвы.

  15. #13275
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 874

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    С Кольбасьева и Соболева .. (у которого можно читать только недописанный "Капитальный ремонт")
    Фля, вы и Колбасьева знаете??? Не ожидал, признаться...
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  16. #13276
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Фля, вы и Колбасьева знаете??? Не ожидал, признаться...
    Я давно тут сижу
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  17. #13277
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    ПС, свали, а. Ты тут не к месту и ни к чему. Ты тут так, прохожий. Вот и проходи на йух.
    Сиди в своей Испании и не 3,14зди о том чего не знаешь. Рассказывай свои "похождения" и "знания" в испанском винном погребке соседям и своей жене.
    Тебя уже не раз макнули мордой в дерьмо, а ты всё никак не успокоишься.
    Свой русский язык иди тренируй на форум Воронежа, Ебурга или Москвы.
    Другого признаться и не ожидал..
    Который из "аватаров"- "вторым голосом" будет ??
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  18. #13278
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Post

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    При Петі ж не кричали, що потрібно «просто перестать стрелять», що війна йде тільки тому що дехто веде «бізнес на крові» тощо.
    Це ж раша- та зепропаганда була – війну розпочав Петя, як його не буде то і війна зупиниться. Дехто не дуже вірив рашапропаганді, але повірив коли і зепропаганда почала кричати теж саме.

    А тут виявляється таки не так? Вас надурили.
    пруф, пожалуйста.
    я помню про бизнес на крови, ибо так было есть и будет.
    но я в упор не припомню шоб зепропаганда говорила о том, шо война из-за пети, и если его не будет, то и войны не будет.
    у мну от зепропаганды отложились совсем другие, я бы сказал противополождные мысли.
    но если ты приведешь пруф(ы) именно на эти утверждения и высказывания, я пересмотрю свое мировоззрение.

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Да, вот так получается, что при Пете не было приказа отходить с позиций, при Пете не было приказа "не стрелять", при Пете мы отвоёвывали понемногу свою территорию, а не сдавали её без боя. Петя, в конце концов, не ходил на поклон к путину и не шел у него на поводу.

    Разберитесь с вопросом, чтоб не выглядеть выжившим из ума пенсом на лавочке перед домом.
    да ничего не изменилось, по сути.
    ваще.
    абсолютно.

    изменилось только отношение порохоботов к власти.
    ранее они власть полноценно поддерживали, сейчас полноценно обсирают.

    более того, по моему личному мнению, обсирают настолько, шо уже начинают вредить самой Украине и уже конкретно играть на руку xуйлу.

    лично я считаю, шо не настолько у нас с вами (порохоботами) разные цели, шоб вы от так вот начали реально действовать против Украины.
    ну не нравится власть - то такэ.
    но зачем же своей пропагандой подставлять всю страну и свой народ?
    нипанимаю...

  19. #13279
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово

    Перемирие, говорите? Пля, вам бы, зебилы, в то "перемирие"!

    Операція об'єднаних сил

    20 ч. ·
    Зведення станом на 07:00 21 вересня 2019 року

    20 вересня збройні формування Російської Федерації та її найманці 19 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції підрозділів Об'єднаних сил із заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 82 мм. А також, з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

    В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник здійснив 13 обстрілів позицій Об'єднаних сил:
    двічі поблизу Новотроїцького – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
    двічі неподалік Новогнатівки – з автоматичного гранатомета та стрілецької зброї;
    поблизу Красногорівки – зі стрілецької зброї;
    неподалік Мар’їнки – зі стрілецької зброї;
    чотири рази поблизу Водяного – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
    двічі поблизу Павлополя – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
    неподалік Авдіївки – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї.

    В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "ПІВНІЧ" противник здійснив 6 обстрілів позицій Об'єднаних сил:
    неподалік Новолуганського – з ручних протитанкових гранатометів;
    поблизу Кримського – з гранатометів різних систем;
    неподалік Південного – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
    поблизу Станиці Луганської – зі стрілецької зброї;
    неподалік Майорська – з ручного протитанкового гранатомета та стрілецької зброї;
    поблизу Новозванівки – з міномета калібру 82 мм.

    За минулу добу три військовослужбовці зі складу Об'єднаних сил отримали поранення різного ступеня важкості, один – бойове травмування.

    Від початку поточної доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 3 рази порушили режим припинення вогню. В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "СХІД" противник здійснив обстріли позицій Об'єднаних сил:
    двічі неподалік Водяного – з озброєння БМП, гранатометів різних систем та стрілецької зброї;
    неподалік Лебединського – зі станкового протитанкового гранатомета та стрілецької зброї.
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

  20. #13280
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    45 913

    Типово



    ЗСУ "взяли" нові позиції на Донбасі (та пIшли ви нах з вашим "ВIДВЕДЕННЯМ!!)
    бійці Збройних сил України (ЗСУ) зайняли стратегічно важливі позиції близько окупованій бойовиками Горлівки.
    "За допомогою лопат один з батальйонів ЗСУ змушений був штурмувати Горлівську землю, щоб зайняти нові стратегічно важливі точки. Під обстрілом бійці рили за спеціальною схемою: 2-3 людини копають один хід, інші 2-3 – з іншого боку, інші 5-6 їх прикривають. Докопалися до позицій бойовиків так, що тепер не тільки бачать ворога, але і добре чують.
    При цьому військові стверджують: ще трохи часу, і вся Горлівка буде під контролем сил ЗСУ, але за умови, "якщо не буде наказу відходити назад".
    «Після спілкування з деякими людьми у мене з'являється яскраво виражений комплекс повноцінності». (Станіслав Єжи Лец)

Сторінка 664 з 809 ПершаПерша ... 164564614654655656657658659660661662663664665666667668669670671672673674714764 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті