Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2206 з 3000 ПершаПерша ... 1206170621062156219621972198219922002201220222032204220522062207220822092210221122122213221422152216225623062706 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 44 101 по 44 120.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #44101
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 485

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    первый раз послали?)))
    Идиот этот Луцик. Девке ничего не будет, а ему в карму добавится...
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  2. #44102
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    А вот и правда о "барыге". Причём, непосредственно от слуги, ага.


  3. #44103
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Идиот этот Луцик. Девке ничего не будет, а ему в карму добавится...
    не идиот, это подготовка к зраде
    если АП ответит цитатами из отчетов ОБСЕ, то будут разгонять ганьбу
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  4. #44104
    Аватар для Olorin
    Реєстрація
    19 квітень 2016
    Звідки Ви
    Екатеринослав, Днепропетровск, Днепр...
    Дописів
    2 460

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    не идиот, это подготовка к зраде
    если АП ответит цитатами из отчетов ОБСЕ, то будут разгонять ганьбу
    Тоже читаете иногда отчеты ОБСЕ?
    Я считаю себя патриотом, но прежде всего я человек, и, когда одно не совпадает с другим, я всегда встаю на сторону человека. (с) Герман Гессе

  5. #44105
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Olorin Переглянути допис
    Тоже читаете иногда отчеты ОБСЕ?
    не надо?)))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  6. #44106
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 485

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    если АП ответит цитатами из отчетов ОБСЕ, то будут разгонять ганьбу
    Похоже, там не дураки. Они и во второй раз проигнорируют Луцика.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  7. #44107
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Кум Медведчука зі "Слуги народу" не має права йти в Раду – "Схеми"


    Кум Віктора Медведчука Андрій Холодов, що йде в Раду від партії "Слуга народу", більше 200 днів протягом року перебував за межами України, отже не має права балотуватися в нардепи.
    Про це йдеться в сюжеті програми "Схеми: корупція в деталях" (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу "UA:Перший").
    За даними журналістів, Холодов, який балотується у Верховну Раду за списком партії "Слуга народу" під номером 22, мешкає поміж двома країнами, Україною та Австрією, при чому сукупна тривалість його перебування за кордоном більша, ніж дозволено вимогами законодавства щодо безперервного проживання кандидата в депутати в Україні протягом останніх п’яти років.
    Журналісти проаналізували дані за декілька років, отримані від джерел у Державній прикордонній службі. Найбільш показовим є 2015 рік: Андрій Холодов щонайменше 204 дні протягом цього року перебував за межами України, переважна більшість яких – до Відня. В елітному районі австрійської столиці родина Холодова має віллу за 6 мільйонів євро.

    Водночас відповідно до закону "Про вибори народних депутатів України", ним може бути обрано українця, який проживає на батьківщині протягом останніх 5 років. У свою чергу, закон "Про громадянство України" визначає безперервне проживання як таке, якщо разовий виїзд особи за кордон у приватних справах не перевищує 90 днів, а в сумі за рік – 180 днів.
    Аналітик громадянської мережі "Опора" Олександр Клюжев пояснює: "У разі виявлення ЦВК порушень кандидатом конституційного вимоги щодо проживання в Україні протягом останніх п'яти років, комісія приймає рішення про скасування реєстрації такої особи. Таке повноваження ЦВК передбачене частиною п’ятою статті 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України".
    Сам Холодов на прохання журналістів про коментар не відповів.
    Джерела журналістів серед учасників ринку називають Андрія Холодова "тіньовим бізнесменом", який заробляє на роздрібній торгівлі цигарками у столичних кіосках. Зокрема, активісти руху "Чесно" прослідкували і формальний зв’язок Андрія Холодова з підприємствами, види діяльності яких пов’язані з утриманням МАФів. Це зв’язок через дружину та брата Андрія Холодова.
    Офіційно Холодов є бенефіціаром заводу "Ефкон-вікна" в столиці. Цей завод виробляє алюмінієвий профіль та інші будівельні конструкції з цього металу.
    Його дружина Катерина Шаховська, на яку записана вілла у Відні, є дизайнеркою одягу та кумою Оксани Марченко – дружини співзасновника партії "Опозиційна платформа – За життя", кума російського президента Володимира Путіна Віктора Медведчука.

  8. #44108
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово


  9. #44109
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Просто вся страна зрадников, ну надо же ... суки, не то смотрят ...
    Востаннє редагував SergOv: 09.07.2019 о 22:51

  10. #44110
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Просто вся страна зрадников, ну надо же ... суки, не то смотрят ...
    panem et circenses
    плебс со времен Древнего Рима не менялся...
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  11. #44111
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 485

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Просто вся страна зрадников
    Не все, но значительное большинство. Может, меньшинство, того, переселить во Львовскую область?
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  12. #44112
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    panem et circenses
    плебс со времен Древнего Рима не менялся...
    Ну да.
    Типа, вы гораздо выше плебса.
    Ну ну.
    ))))))))))))))))))))))))))))

  13. #44113
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Я даже не знаю как обратиться к тебе... Президент Украины? Номинально да. Но даже мой кот Марик уже знает, что президент ты только на бумаге. Номинальный такой себе президентик в мятой рубашке и с безумными, блуждающими по потолку глазами. Уровень - шаурмы поесть и по фантанам побегать.

    Верховный Главнокомандующий? Угу... Де-юре да. А де-факто? После того, как ты прогулял войну! Кстати, мой кот... да-да, тот самый Марик, провёл со мной на фронте ровно на 180 дней больше чем ты. И для него Гиацинт и гладиолус, это не одно и то же. После этого он не прячется от фейерверков. А ещё у нас был пёс по кличке Фриц. Он погиб под обстрелом...

    Короче. Слушай сюда чувак в мятой рубашке с булавой, которую тебе дали временно подержать... Скажи нам всем, (тебя сейчас слушают сотни тысяч бойцов). Чем армия заслужила такого твоего унизительного отношения к себе? Знаешь Володя... Ведь именно эти парни ежесекундно рисковали жизнью, чтобы ты вкусно ел и сладко спал, в перерывах между боями на полях богемной жизни. Ну, а если по простому, то они прикрывали твою жопу и задницы твоего квартала уклонистов, в тот момент, когда вы сообща ноги вытирали об Украину и кинишку снимали для россиян.

    И теперь ты решил отменить ежегодный парад кинув взамен каждому из нас кость? Ты Володенька действительно считаешь, что всё в этой жизни продаётся и покупается? И вот в твоей личной системе финансов солдатская честь стоит ровно столько - тысячу гривен? Богомолец с тобой. Но тогда у всех нас возникает вполне резонный вопрос... Сколько стоишь ты?

    Парад мы проведём и без сопливых! Для нас это дело чести и дань памяти перед погибшими побратимами. А ты можешь пока шаурмы пожрать. Могу оплатить тебе пять порций... Или семь!

    С презрением к тебе ничтожество мурчащее, лейтенант ВСУ Алексей Петров. Участник войны с россией. Первая волна мобилизации.

  14. #44114

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Не все, но значительное большинство. Может, меньшинство, того, переселить во Львовскую область?
    Помнится был такой гидрант,овощ его фамилия.Тупо ватое большинство даже было, и лозунги и электорат очень на зебилов похожие.Но я к чему - вобщем,скорее вы в Луганск переедите,к ростову поближе.

  15. #44115
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 058

    Типово

    Те, кто кричал в том году и пару лет назад, что нельзя проводить парады пока идет война и место технике - на фронте, сегодня зрадят по поводу того, что парад отменили)))
    Тьфу, шерсть (с)...

  16. #44116
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    Те, кто кричал в том году и пару лет назад, что нельзя проводить парады пока идет война и место технике - на фронте, сегодня зрадят по поводу того, что парад отменили)))
    Тьфу, шерсть (с)...
    Та да))
    Вообще параду место в день ВСУ, ИМХО ес-но
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  17. #44117
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 058

    Типово

    Дело не в Параде, а в количество dolboebov в стане...

  18. #44118
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    Дело не в Параде, а в количество dolboebov в стане...
    не вижу противоречия учитывая связь события обнажившего их количество
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  19. #44119
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 058

    Типово

    Нутотаке...

  20. #44120

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    відсутність параду коли під вікнами щодня носилися амбуланс і відсутність параду, коли "готов стать пєрєд вамі накалєні" дещо різні речі, нє?


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

Сторінка 2206 з 3000 ПершаПерша ... 1206170621062156219621972198219922002201220222032204220522062207220822092210221122122213221422152216225623062706 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті