Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2170 з 3000 ПершаПерша ... 1170167020702120216021612162216321642165216621672168216921702171217221732174217521762177217821792180222022702670 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 381 по 43 400.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43381
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Нет Виолетта...Вы- НЕ НАША. Вы из НИХ. Кто ПРОТИВ УКРАИНЫ. ВАМ нужно только одно- как можно больше убить УКРАИНЦЕВ.
    Ні, це вам треба , щоб українці перестали захищатися і перестали вбивати свінособак. Вам їх жалько. А уркїнців вбивають ті, кого ви тут захищаєте.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  2. #43382

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це для вас всі трупи однакові, а для мене труп ворога це добре.
    За "ЗАБОРОМ" тоже так считают.

  3. #43383
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Gray Wolf Переглянути допис
    Януковичу нужна была компенсация потерь при разрыве экономических связей с Россией после подписания договора об ассоциации. Он долгое время вел переговоры об этом с европейцами, в интересах Украины пытался выторговать условия и инвестиции хотя бы как для Польши, но в конечном итоге они ему отказали. Порошенко же подписал ассоциацию не глядя, в ущерб интересам Украины, который превысил ущерб от подписания Тимошенко газового контракта. Как до вас это не доходит?
    А можно подивитися на ці ваши слова з підтвердженням? Ну, що економічні зв'язки будуть розірвані, який економічний ефект, скільки ми втратили б, коли і з ким він вів перемовини, скільки хотів бабок і яким чином підписання ассоціації Україною взагалі впливає на рашу?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  4. #43384

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ні, це вам треба , щоб українці перестали захищатися і перестали вбивати свінособак. Вам їх жалько. А уркїнців вбивають ті, кого ви тут захищаєте.
    Виолетта, ну мы же договорились: ТА ПУСТЬ БУДЕТ ПО ВАШЕМУ. Тьфу на Донбас и забыли. Ну может флажком помашем, на границе РФ. Но Вы мне всё же поясните, зачем тогда были все эти смерти и разрушения? А то Вы всё время сливаетесь с вопроса.

  5. #43385
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    За "ЗАБОРОМ" тоже так считают.
    Тільки ми були за своїм забором і не лізли до них, а вони перелізли через наш.
    Ми їх ворогами не називали, доки не напали.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  6. #43386

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    То ж не треба блєстать плоскостопієм в галавє. Все буде Україна.
    Сделай сначала Украиной Канаду. Потом уже будешь кукарекать.

  7. #43387
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Виолетта, ну мы же договорились: ТА ПУСТЬ БУДЕТ ПО ВАШЕМУ. Тьфу на Донбас и забыли. Ну может флажком помашем, на границе РФ. Но Вы мне всё же поясните, зачем тогда были все эти смерти и разрушения? А то Вы всё время сливаетесь с вопроса.
    Ще, раз, не забули, боронимося, спілкуємось з світом і чекаємо.
    Я вам відповіла, що неясно?
    На нас напали, ми захищаємо свою країну. Це війна, на війні гинуть. Припинити її можно або здавшись, або одержав перемогу. Перше можно зробити відразу, а ось друге можно чекати дуже довго.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #43388

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тільки ми були за своїм забором і не лізли до них, а вони перелізли через наш.
    Ми їх ворогами не називали, доки не напали.
    Ну таки да...Как там Вы пламенели? А... ! Загоним было в Донецк ! И там прихлопнем всю эту сволоту одним махом !! Выкосим до ноги. Упс...Загнали......

    И я правильно Вас понимаю, что активное противодействие "загонщикам" из Ивано-Франковска оказали не местные жители? Да? Ведь там никто ж не жил? Только Ивано-Франковцы?

  9. #43389
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ще, раз, не забули, боронимося, спілкуємось з світом і чекаємо.
    Я вам відповіла, що неясно?
    На нас напали, ми захищаємо свою країну. Це війна, на війні гинуть. Припинити її можно або здавшись, або одержав перемогу. Перше можно зробити відразу, а ось друге можно чекати дуже довго.
    Ведьма, а расскажите когда было последний раз наступление сепаров, а когда наши наступали.
    Мы конечно говорим "защищаем", конечно там каждый день обстрелы, но активных действий не ведется, статистика говорит, что тонет в водоемах статистически больше в месяц, чем там погибших, ДТП так же опережает по смертности.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  10. #43390
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Сделай сначала Украиной Канаду. Потом уже будешь кукарекать.
    Куди Канаді до Лугандона, от народні республіки, а народ там такий особливий, що канадцям і не снилося, іх в Лугандоні треба, нам українцям вмовляти, тих, хто немає ніяких прав і свобод, живе з комендантським часом і в злиднях повернутися до повсякденного життя, як в Україні.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  11. #43391

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ще, раз, не забули, боронимося, спілкуємось з світом і чекаємо.
    Я вам відповіла, що неясно?
    На нас напали, ми захищаємо свою країну. Це війна, на війні гинуть. Припинити її можно або здавшись, або одержав перемогу. Перше можно зробити відразу, а ось друге можно чекати дуже довго.
    Неясно. Расскажите ка нам поподробней, когда, где, и какими могучими силами НЕПРИЯТЕЛЬ ШТУРМУЕТ позиции ВСУ? Ну шоб было ясно-понятно что мы ОБОРОНЯЕМСЯ.

  12. #43392
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Ну таки да...Как там Вы пламенели? А... ! Загоним было в Донецк ! И там прихлопнем всю эту сволоту одним махом !! Выкосим до ноги. Упс...Загнали......

    И я правильно Вас понимаю, что активное противодействие "загонщикам" из Ивано-Франковска оказали не местные жители? Да? Ведь там никто ж не жил? Только Ивано-Франковцы?
    Це хто так казав? Ви? Я такого не казала.
    І при чому франківці? Більше за всіх орків накосили як раз дніпровці.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  13. #43393
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Ведьма, а расскажите когда было последний раз наступление сепаров, а когда наши наступали.
    Мы конечно говорим "защищаем", конечно там каждый день обстрелы, но активных действий не ведется, статистика говорит, что тонет в водоемах статистически больше в месяц, чем там погибших, ДТП так же опережает по смертности.
    Що б наступати потрібна чисельна перевага, якої немає. Є мінські угоди, до них апелюють, їх не виконання накладаються санкції на Росію.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  14. #43394

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Куди Канаді до Лугандона, от народні республіки, а народ там такий особливий, що канадцям і не снилося, іх в Лугандоні треба, нам українцям вмовляти, тих, хто немає ніяких прав і свобод, живе з комендантським часом і в злиднях повернутися до повсякденного життя, як в Україні.
    В "фильтрационные лагеря", предлагаемые типа тебя??? Ты уже записался добровольцем в такой лагерь?

  15. #43395
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Неясно. Расскажите ка нам поподробней, когда, где, и какими могучими силами НЕПРИЯТЕЛЬ ШТУРМУЕТ позиции ВСУ? Ну шоб было ясно-понятно что мы ОБОРОНЯЕМСЯ.
    В 14, напали на Крим і на Донбас. Де зупинили, там і боронимо.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #43396

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тільки ми були за своїм забором і не лізли до них, а вони перелізли через наш.
    Ми їх ворогами не називали, доки не напали.
    Мається на увазі криміналитет)) Він не про той забор про який ви подумали))
    Донецькі і луганські мешканці ментально живуть за забором. Як і росіяни як я розумію...

  17. #43397

    Реєстрація
    01 березень 2018
    Звідки Ви
    г. Киев
    Дописів
    1 509

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А можно подивитися на ці ваши слова з підтвердженням? Ну, що економічні зв'язки будуть розірвані, який економічний ефект, скільки ми втратили б, коли і з ким він вів перемовини, скільки хотів бабок і яким чином підписання ассоціації Україною взагалі впливає на рашу?
    Возвращаю вам ваш же пример с проституткой на трассе.

  18. #43398

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Це хто так казав? Ви? Я такого не казала.
    І при чому франківці? Більше за всіх орків накосили як раз дніпровці.
    Ну понятно.... У дефачки и память дефечная. Вот в барабан постучать, да в трубу подуть....А там хоть амнезия. За что я Вас и люблю.

  19. #43399

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    В 14, напали на Крим і на Донбас. Де зупинили, там і боронимо.
    Не гоните. Где ШТУРМУЮТ наши ряды?

  20. #43400
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    В "фильтрационные лагеря", предлагаемые типа тебя??? Ты уже записался добровольцем в такой лагерь?
    Хитровжарене перекручування лагєря звідки взялося? Не гарна маніпуляція виходить.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

Сторінка 2170 з 3000 ПершаПерша ... 1170167020702120216021612162216321642165216621672168216921702171217221732174217521762177217821792180222022702670 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті