Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1768 з 3000 ПершаПерша ... 7681268166817181758175917601761176217631764176517661767176817691770177117721773177417751776177717781818186822682768 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 35 341 по 35 360.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #35341

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    читаю Портникова и удивляюсь: откуда в людях берется надежда, что Зеленский способен их понять?.. неужели он когда-нибудь каким-либо поступком хоть намекнул? или все эти советы и мысли типа "жить захочет - поумнеет" - от безысходности?

  2. #35342
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    читаю Портникова и удивляюсь: откуда в людях берется надежда, что Зеленский способен их понять?.. неужели он когда-нибудь каким-либо поступком хоть намекнул? или все эти советы и мысли типа "жить захочет - поумнеет" - от безысходности?
    архетип простого парня. все просто. там не от интеллектуальньіх построений те сподівання
    подсознание. он вышел родом из народа и прочая кхм фигня
    клим чугункин.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  3. #35343
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    а. нит.
    у Вас винтаж?
    нит ето не Вы, Вы не в бане.

    я только сейчас вкл опцию видеть подписи и кулютурально стало интересно(
    Востаннє редагував Мафальда: 03.06.2019 о 01:43
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  4. #35344
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Битва за столицю..
    Операція ФСБ по знищенню України продовжується. Вночі проплачена тітушня трощить все, що попадає під руку. Київ після двох вихідних впізнати важко. Коломойський демонструє своєму леХторату, що Кличко не справляється, і потрібно негайно змінити мера міста. Як же їх плющить від того, скільки зробила попередня влада, щоб вирвати країну з лап кремля, і йти європейським шляхом розвитку, подалі від рузьке міра, від їх культури і впливу на свідомість українців. Лише дикуни можуть закидати камінням швидкісний потяг Київ-Львів, порозбивати лише вікон на 8 тис. доларів. Сказати що душа болить, нічого не сказати.

    Отакий добрий день, українці!
    Людмила Крыжановская
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #35345
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Так нашу страну еще никто не позорил! Он на международную встречу приехал или на пиво в баню?

    DM Mark
    12 ч. ·

    Купите уже чуваку,галстук и костюм,иначе перед людьми не удобно.Через пару лет Де Ниро или этот француз сыграет Зеленского в биографическом триллере «Импичмент».запомните этот пост.



    А это раболепие вообще жесть :



    Отличный комментарий - полностью с ним согласна:
    Татьяна Юрьевна
    А ты видел у меня какие прекрасные комменты были на этот счёт? Я прочистила почти все, тк не приглашала на свою страницу людей с матом и агрессией. Там были выпады, что мне дое@ться просто не к чему к новому. Вот тебе - прекрасный срез нашего общества, которому по.. на все эти «условности»- этикет, протокол, нормы поведения (мировые, заметь). Они не видят разницу, им это не нужно, им пофиг, главное, что пацан из народа такой близкий и простой (а тут работа сугубо на электорат сейчас, на внутреннюю политику, плюя на внешнюю)
    Востаннє редагував Дейнерис: 03.06.2019 о 03:04
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #35346
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Taras Chornovil
    1 июня в 11:47

    Щось мудре писати сьогодні лінь, а оскільки чищу робочий стіл компа, то може повиставляю пару фото, які підібрав на всяк випадок, але не реалізував.

    Перша підбірка про дрес-код. Є святі правила, як слід одягатися в культурному товаристві, якщо не бажаєш образити своїх гостей чи оточуючих (якщо ти, звісно, не замовлений на день народження клоун з Макдональдса).

    У державному протоколі такі речі є взагалі визначальною мовою жестів. Для вільного стилю навмисно виписані спеціальні формати "без краваток / без піджаків" тощо, які наперед узгоджуються між сторонами. Усе дуже чітко регламентується. Ти можеш у своєму вбранні виглядати трохи невміло й неоковирно, але повністю дотриматися формальних приписів. Тоді тебе судитимуть лише за повний несмак та недоладність. Саме такою й постає Ніна Хрущова під час візиту в США:



    А коли ти виходиш до високих гостей у демонстративно неофіційному вигляді, без піджака, в кольоровій сорочці та з закоченими рукавами, то це прямий вияв неповаги. Він чітко фіксується як невербальний меседж іноземній країні та враховується при подальшому плануванні їхнього ставлення до всієї нашої держави.

    А ви, 73% (чи скільки там вас іще залишилося), можете тішитися: який же ваш преЗедєнт крутий і рубаха-парєнь...



    Ник Мельник
    19 ч. ·

    Вахтанг Кіпіані:
    Якщо хтось лічно знає господіна Зеленського, то передайте - мій піджак використовується лише півтори години на тиждень для запису Історична правда-#ZIK. Решту часу піджак до його послуг. Бо трохи соромно за ці сорочки там, де за протоколом має бути костюм.
    - Вибачте, але після стадіону, аналізів, шаурми, гантелей, "сижжєного імущества" з ситуативної кімнати, інтерв'ю Шефіра - хіба "піджачок" це сором?
    Це так. Незручність.
    - Таке враження, що ось такий імідж культивується спеціально для пропагування концепції "який льотчик, такі й бомби" (тобто несерйозний президент = несерйозна держава). Хтось над цим явно старанно працює...
    - Ну так радник по культурі Кошовий, шо нe так то, дякуйтe шо нe в фуфайке "pohuy".
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #35347
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #35348
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    С наворованных у армии мешков упало на пол несколько бумажек: ему лень было поднимать просто такую чепуху - вот и обставил пафосом подачку. А ты фапаешь на его щедрость, неумная...




    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Taras Chornovil
    1 июня в 11:47

    Щось мудре писати сьогодні лінь, а оскільки чищу робочий стіл компа, то може повиставляю пару фото,
    Тоже, как "твий прэзыдэнт", мусором поделился, с рабочего стола)))))
    Востаннє редагував АЦТЕК: 03.06.2019 о 05:36
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  9. #35349
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 940

    Типово

    Шо убогие уже и на тарасика подрачивают?
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  10. #35350
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    може спільнокошт на краватку/лапсєрдак забацаєм?

    стидоба.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  11. #35351
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    може спільнокошт на краватку/лапсєрдак забацаєм?

    стидоба.
    Ну непривычно, да... а не кажэтся вам, шо в этом оф. этикете все уже залоснились? Они ведь не работу работают, а танцуют: выполняют правильные па, ручками,

    ножками, в такт двигаются - а толку от них как с козла молока... Главное - втиснуться в танцевальную труппу, а там делай как все и живи себе в удовольствие. Изображай

    деятельность по всеобщему манеру... не против этого разве был Мандан?


    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  12. #35352
    Аватар для procurement
    Реєстрація
    01 жовтень 2018
    Дописів
    2 212

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    уж пусть лучше Зеленский пиарится с шаурмой, чем петя на мальдивах и в ресторанах , а его сын с футболкой с надписью Россия.

  13. #35353
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Мальчик лет 18 подготовил реферат на тему галстук и посвященные. И считает себя свободным имея эти знания. Смешно.

    Это все крайности суждений. Как с одной, так и с другой стороны.
    Носки с Чубаккой от Джастина Трюдо уже были.

  14. #35354
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Американский журналист брал интервью у английского писателя. Во время беседы он положил ноги на стол, но тут же спохватился и спросил:
    - Простите, вас не смущает моя привычка?
    - О, нет, не беспокойтесь, - любезно ответил его собеседник, - можете положить на стол все четыре ноги.
    .
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  15. #35355
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Прийшла почитати про Вована, а тут знову не про нього.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #35356
    Аватар для procurement
    Реєстрація
    01 жовтень 2018
    Дописів
    2 212

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Прийшла почитати про Вована, а тут знову не про нього.
    естественно не про него, дейнерис своего идола тут, да и везде пиарит.))

  17. #35357

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Прийшла почитати про Вована, а тут знову не про нього.
    ну почему же.
    вон давеча брехали ,что Вова с подачи Бени тормозит запуск энергорынка - оказалось, что еще законы принимать надо в ВР. и не факт что их примут. потом выяснилось, что 25%ные не понимают разницы между просто главнокомандующий и верховный . "элита" она такая "элита". теперь костюмчик обсуждают.

  18. #35358

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    "Это позор!" В указе Зеленского нашли кучу ошибок (фото)

    В сети поднялась волна критики из-за того, что Указ президента Украины Владимира Зеленского №340 "О составе Совета национальной безопасности и обороны Украины" написан с огромным количеством ошибок.
    https://www.facenews.ua/news/2019/449005/

  19. #35359
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    божья роса
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  20. #35360
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну почему же.
    вон давеча брехали ,что Вова с подачи Бени тормозит запуск энергорынка - оказалось, что еще законы принимать надо в ВР. и не факт что их примут. потом выяснилось, что 25%ные не понимают разницы между просто главнокомандующий и верховный . "элита" она такая "элита". теперь костюмчик обсуждают.
    Ну так мятый пиджак Пороха же обсуждаете ж досихпор?

Сторінка 1768 з 3000 ПершаПерша ... 7681268166817181758175917601761176217631764176517661767176817691770177117721773177417751776177717781818186822682768 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті