Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1537 з 3000 ПершаПерша ... 5371037143714871527152815291530153115321533153415351536153715381539154015411542154315441545154615471587163720372537 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 30 721 по 30 740.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #30721
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис



    Хрен там чего расторгнешь раньше срока в добром здравии.
    Странно, конечно...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  2. #30722
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    быстро зебилы переключились с вопроса "чем зеленский лучше" на вопрос "чем он хуже".
    с крупнокалиберного аргумента "новые лица" даже пыли не осталось?
    ***

  3. #30723
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Странно, конечно...
    Нормально.

  4. #30724

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Promius Переглянути допис
    быстро зебилы переключились с вопроса "чем зеленский лучше" на вопрос "чем он хуже".
    с крупнокалиберного аргумента "новые лица" даже пыли не осталось?
    помому нытьем страдает только сторонники порошенко - ищут в каждом действе почему это плохо ...

    вообще если сложить весь стон сначала темы - то вообще пипец получается ... то его не выберут . то он тимошенке отдаст . то он раду не разгонит . и т.д. и .п.

    может расслабитесь уже и начнете получать удовольствие . нытье как от баб .

  5. #30725
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 495

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    помому нытьем страдает только сторонники порошенко - ищут в каждом действе почему это плохо ...
    вообще если сложить весь стон сначала темы - то вообще пипец получается ... то его не выберут . то он тимошенке отдаст . то он раду не разгонит . и т.д. и .п.
    может расслабитесь уже и начнете получать удовольствие . нытье как от баб .
    Реакция пороботов - это как индикатор правильности действий Зели. Если они не лают, значит, что-то он не так сделал. Пока все нормально.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  6. #30726

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Реакция пороботов - это как индикатор правильности действий Зели. Если они не лают, значит, что-то он не так сделал. Пока все нормально.
    Они кстати так и аргументировали 4 года назад действия пороха . возвращается .

  7. #30727

    Реєстрація
    10 лютий 2012
    Дописів
    655

    Типово

    >Этот человек ЛЮСТРОВАН!
    Кстати да, даже 1+1 это сказал.

  8. #30728
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Нормально.
    Для полгода в принципе не критично, а больше - хз...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  9. #30729
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Надо же.
    Люстрированного назначить завхозом.
    От суки !!
    )))))))))))))))))))))

  10. #30730
    Аватар для каратель
    Реєстрація
    10 березень 2005
    Звідки Ви
    Город на Днепре
    Дописів
    29 698

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Реакция пороботов - это как индикатор правильности действий Зели. Если они не лают, значит, что-то он не так сделал. Пока все нормально.
    Просто ещё зимой они "банковали" , предвкушая прелести следующих пяти лет... А тут так жестко размазали их и ведь это ещё не конец ... Через два месяца будет окончательное оформление "остаточно"... А все эти потуги пары "вольнонаёмных"...
    Здесь ничего хорошего уже не случится …


  11. #30731

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Надо же.
    Люстрированного назначить завхозом.
    От суки !!
    )))))))))))))))))))))
    Ні, ні , там трохи тонше :
    2016 рік - Порошенківська ВРУ приймає ЗАКОН УКРАЇНИ "Про державну службу" де пописано :

    "3. Дія цього Закону не поширюється на:
    1) Президента України;
    2) Главу Адміністрації Президента України та його заступників, Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим та його заступників;
    3) членів Кабінету Міністрів України, перших заступників та заступників міністрів;
    4) Голову та членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Голову та членів Антимонопольного комітету України, Голову та членів Національного агентства з питань запобігання корупції, Голову та членів Рахункової палати, Голову та членів Центральної виборчої комісії, голів та членів інших державних колегіальних органів;
    5) Секретаря Ради національної безпеки і оборони України та його заступників;
    6) Голову Державного комітету телебачення і радіомовлення України та його заступників, Голову Фонду державного майна України та його заступників;
    7) народних депутатів України;
    8) Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та його представників;
    9) службовців Національного банку України;
    9-1) голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників;
    10) депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Голову Ради міністрів Автономної Республіки Крим та його заступників, міністрів Автономної Республіки Крим;
    11) депутатів місцевих рад, посадових осіб місцевого самоврядування;
    11-1) суддів Конституційного Суду України;
    11-2) постійного представника Кабінету Міністрів України у Конституційному Суді України;
    12) суддів;
    13) прокурорів;
    14) працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування;
    15) працівників державних підприємств, установ, організацій, інших суб’єктів господарювання державної форми власності, а також навчальних закладів, заснованих державними органами;
    16) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до закону;
    17) осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів та працівників інших органів, яким присвоюються спеціальні звання, якщо інше не передбачено законом;
    18) працівників патронатних служб."
    А сьогодні порохоботи закидають Зеленському про порушення закону про люстрацію.

  12. #30732
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Кто же такое принял и кто же подписал?
    Упс...

  13. #30733

    Реєстрація
    10 лютий 2012
    Дописів
    655

    Типово

    Я вообще интерес проявил по поводу этого события, а тут сразу в крайности. Ну если пропихнули такое, то ок.

  14. #30734
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Ні, ні , там трохи тонше :
    2016 рік - Порошенківська ВРУ приймає ЗАКОН УКРАЇНИ "Про державну службу" де пописано :
    А кого там люстрировать то, окромя того списка осталось ?

    PS:
    А крутой закон, однако.
    Действие распространяется на работников прокуратуры, но не на прокуроров.
    На секретарш с уборщицами, что ли ?

    PPS:
    Так в том законе про люстрацию вообще ни слова нет.
    Востаннє редагував SergOv: 21.05.2019 о 23:34

  15. #30735
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    А кого там люстрировать то, окромя того списка осталось ?
    Тоже стало интересно...
    Сельских голов, наверное.....
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  16. #30736
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Директоров библиотек можно.

    Пы.сы.: эх... подзабыли вы про ГАИ. ))

  17. #30737

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    А кого там люстрировать то, окромя того списка осталось ?

    PS:
    А крутой закон, однако.
    Действие распространяется на работников прокуратуры, но не на прокуроров.
    На секретарш с уборщицами, что ли ?

    PPS:
    Так в том законе про люстрацию вообще ни слова нет.
    Питання не кого люструвати ( є відповідний Закон).
    Питання : чи має законне право людина яка попала під люстрацію займати відповідні посади.

    " Стаття 19. Право на державну службу...
    2. На державну службу НЕ МОЖЕ вступити особа, яка: ....
    8) підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

    А оскільки отой перелік (Стаття 3. п3 ) виключає певні посади як державну службу, то
    на ці посади немає заборони заміщати особою яка попала під люстрацію.

  18. #30738
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    Питання не кого люструвати ( є відповідний Закон).
    Питання : чи має законне право людина яка попала під люстрацію займати відповідні посади.

    " Стаття 19. Право на державну службу...
    2. На державну службу НЕ МОЖЕ вступити особа, яка: ....
    8) підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

    А оскільки отой перелік (Стаття 3. п3 ) виключає певні посади як державну службу, то
    на ці посади немає заборони заміщати особою яка попала під люстрацію.
    Ну не так подумали депутатики ... бывает ...

  19. #30739
    Аватар для Kolondayck
    Реєстрація
    04 липень 2014
    Дописів
    758

    Типово



    Портнов і Хорошковський вже в Україні. А далі тут буде уся їхня компанія на чолі з Януковичем і Азаровим. Це мабуть і є те саме "нове", яке обіцяла Тимошенко.

  20. #30740
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ну не так подумали депутатики ... бывает ...
    Чевойта не так?! Очень даже так.....как надо....
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

Сторінка 1537 з 3000 ПершаПерша ... 5371037143714871527152815291530153115321533153415351536153715381539154015411542154315441545154615471587163720372537 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті