Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1109 з 3000 ПершаПерша ... 109609100910591099110011011102110311041105110611071108110911101111111211131114111511161117111811191159120916092109 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 22 161 по 22 180.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #22161
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Это значит, что ты дебил, - и ничего другого.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #22162
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Ігор Кондратюк: Мені дебати не сподобались базарністю. Але одне дуже різануло мій абсолютний слух виборця.

    Мені дебати не сподобались базарністю. Обидва кандидати прогнозовано грали ролі: Зе – “жертва режиму”, аж капєц, а всі за останні 5 років – воррюги (тобто до 2014-го – янголята???; Порох – головне – зберегти країну, а Володя – неук. Вони могли б це зробити і в студії Суспільного.

    Але одне дуже різануло мій абсолютний слух виборця. Коли в кінці Зе по-босяцки, некомпетентно, не розбираючись взагалі, кинув камінь в реформу МОЗ. Блін, хочеться обматюкати його останніми словами! Українська медицина в глибокій дупі (окрім приватних клінік, в яких Зе і сім’я лікуються вже років 20, як і Порох, як і я, як і багато хто!), з’являється людина, яка покидає свою гарно оплачувану роботу в США, і береться за реформи… Уляна Супрун, як свідчать люди, яким можна вірити, на відміну від багатьох українських продажних чиновників, “служить країні”.

    І багато людей всередині кажуть – що ситуацію реально пробують зробити кращою – наскільки дозволяють фінанси і запущеність лікарень, обладнання та медперсоналу, ефективнішою, прозорішою від усяких богатирьових і інших мафіозі-при-медицині. Позитивні факти можете знайти в інтернеті Нескільки все вийде і чи буде реформа правильною і успішною – ще нікому ще невідомо, але ж людина взялася за безнадійне!!! А воно – ляп-ляп-ляп…зеленим рідким…

    Ніколи б не обізвав його непрофесіоналом в телебаченні лише через те, що мені не подобається “Вечірній квартал”, а Зеля так опускає того, в чиїй роботі він не розібрався, і ніколи не розбереться… Дрянь!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #22163
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    ШАРП: ПІСЛЯ ТОГО, ЯК ВІД КОМАНДИ ЗЕ ТИХЕНЬКО ДИСТАНЦІЮВАВСЯ АБРОМАВІЧУС І З ДЕКИМ ПОДІЛИВСЯ ВРАЖЕННЯМ…

    Пост блогера Хелгі Шарпа передаємо мовою оригіналу.

    “Только что разговаривал со старым знакомым – он в пятом десятке наиболее состоятельных людей Украины.
    Говорит, после того, как от ко-манды ЗЕ тихонько дистанцировался Абромавичус и кое с кем поделился впечатлением о звёздном мальчике, большинство представителей большого бизнеса приняли решение бойкотировать не только “Голограмму” (такое прозвище у маленького кандидата в бизнес-кругах), но и ни при каких условиях не делегировать в его команду профессионалов из своего состава – репутация, говорят, дороже.

    Что планируют делать? Игнорировать, не замечать, работать как раньше. Не будут вкладывать в его президентство (если такое случится) ни единого цента. Ложиться под “Колыму” (прозвище Коломойского) тоже нет – утверждают, что никто из них расступаться и освобождать место для его триумфального возвращения в Украину не намерен. С учётом первичного анализа подельников (команды), уверены, что такой “президент” максимум на год – или импичмент или правовая “додонизация” по молдавскому варианту. Главное, не дать ему наломать дров за оставшееся время.

    Оставлю изложенное без комментариев. В качестве лирического оффтопа скрин поста (в первом комменте) одного из ярых порохоненавистников – даже он в афуе. Доброе утро, мыслящие и неравнодушные! Прорвёмся.”

    Helgi Sharp
    Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал!

    Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #22164

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Елена Зеленская, сепаратистка и преступница!




  5. #22165

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    какой ужас

  6. #22166
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 257

    Типово

    Еще неделя и будет всеравно-Очевидцы заявляют, что ануннаки с Нибиру уже давно высадились на нашей Земле, гуманоидов запечатлели в разных уголках земного шара.

    "Через 11 дней планета будет уничтожена, Нибиру уже не скрывается, война объявлена", - заявляют конспирологи.

    Напомним, ученые заявили о новой дате конца света из Библии.(С)

  7. #22167
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    никакого ужаса. не бздите зебилы. то все божья роса.

  8. #22168
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Еще неделя и будет.. .(С)
    Клоун ещё не победил, а клоунята уже суетятся подражать своему предводителю. Черви. Мерзкое зрелище.

  9. #22169
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Артемий Троицкий. Срочный выпуск.

    https://www.facebook.com/10000825114...6034348681581/

  10. #22170

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Дописів
    3 090

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Еще неделя и будет всеравно-Очевидцы заявляют, что ануннаки с Нибиру уже давно высадились на нашей Земле, гуманоидов запечатлели в разных уголках земного шара.

    "Через 11 дней планета будет уничтожена, Нибиру уже не скрывается, война объявлена", - заявляют конспирологи.

    Напомним, ученые заявили о новой дате конца света из Библии.(С)
    так вот вы какие-ЗЕрги!

  11. #22171

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Клоун ещё не победил, а клоунята уже суетятся подражать своему предводителю. Черви. Мерзкое зрелище.
    наслаждайтесь

  12. #22172
    Аватар для TabyPeTka
    Реєстрація
    27 серпень 2013
    Дописів
    7 631

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    Елена Зеленская, сепаратистка и преступница!



    Ох ты и придурок,нах эти фейки тут?

  13. #22173
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    инфа для людей, божья роса для зебилов. каждому свое.

  14. #22174
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від TabyPeTka Переглянути допис
    Ох ты и придурок,нах эти фейки тут?
    Придурок - ты, а это - не фейк. Зелёная жаба уже оправдывается по этому поводу, типа "не знала, не понимала, это всё фейсбук виноват".
    Востаннє редагував Vendis: 21.04.2019 о 07:50

  15. #22175

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Ни имбицилов-то чего обижаться?
    Что табуретка, что буратино - материал ведь один..
    Для тех, кто с интеллектом:
    https://www.facebook.com/ostapbinder...7886936871459/

  16. #22176

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Заметили что сторонники пороха налево и на право всех оскорбляют ? Они стали россиянами , русский мир пришел таки .

  17. #22177

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Заметили что сторонники пороха налево и на право всех оскорбляют ? Они стали россиянами , русский мир пришел таки .
    почему стали? они ими и были всегда

  18. #22178

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Заметили что сторонники пороха налево и на право всех оскорбляют ? Они стали россиянами , русский мир пришел таки .
    Ага, мы такие..
    Ведь Табуретка меня просто похвалил?
    Двужопость она такая.. двужопость.

  19. #22179
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    да не, все верно. одни оскорбления с 2014 года. эти сторонники пороха задолбали всех порохоботами и порохососами называть. 5 лет всех оскорбляют.
    а еще майданутыми и рагулями. а уж до 2014 года и не перечесть обзывалок. ох уж эти сторонники пороха.

  20. #22180
    Аватар для procurement
    Реєстрація
    01 жовтень 2018
    Дописів
    2 212

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Заметили что сторонники пороха налево и на право всех оскорбляют ?
    главное, что дебаты прошли спокойно.
    Востаннє редагував procurement: 21.04.2019 о 09:18

Сторінка 1109 з 3000 ПершаПерша ... 109609100910591099110011011102110311041105110611071108110911101111111211131114111511161117111811191159120916092109 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті