https://news.liga.net/politics/news/...ah-na-stadioneСуспільне має технічну можливість провести трансляцію зі стадіону «Олімпійський», та це наразі не можна назвати дебатами, повідомили Громадському в прес-службі мовника.
На Суспільному посилаються на положення Центральної виборчої комісії про проведення дебатів від 2014 року. У ньому зазначено, що дебати проводять у студії (кімнаті) національного мовника.
«Тому зараз слово за ЦВК. Якщо вони приймуть нове положення, в якому виключать цю норму, тоді дебати можливі. Якщо ні — то це буде шоу, або дискусія, але не дебати»,




Bookmarks