Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 55 з 239 ПершаПерша ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 4779, показано з 1 081 по 1 100.

Тема: MonoBank (Общая Тема)

  1. #1081
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    Та ні....Я був напряму поповнював з привата на моно, так за 200 грн забрало зверху 5. А от вичитав про переказ за реквізитами, спробував - 3грн незалежно від суми...

  2. #1082
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від YurkaDP Переглянути допис
    Та ні....Я був напряму поповнював з привата на моно, так за 200 грн забрало зверху 5. А от вичитав про переказ за реквізитами, спробував - 3грн незалежно від суми...
    Напряму не вигідно. За реквізитами норм. Але довго. І у вихідний день не проходе. Аж до понеділка висітиме десь в дорозі

  3. #1083

    Реєстрація
    27 травень 2007
    Дописів
    1 185

    Типово

    Цитата Допис від simplyA Переглянути допис
    Хреновасто( кроме безопасности просто не люблю все эти приложения мобильные, телефон у меня не фонтан в целом, экран небольшой, неудобно до жути. Но, собственно, я наверно, и делать там особо ничего не буду.
    Выводить деньги тоже не собираюсь никуда, просто нужна карта для трат в торговой сети. Раньше у меня было 2 приватовских к одному счету (платная ворд с фото и бесплатная обычная), сегодня сказали - фиг, так больше нельзя, хотите две - выпускайте индивидуального дизайна за 150 грн, а меня жаба давит еще раз 150 платить)))
    А подскажите еще, плиз - в моно есть информирование о тратах (смс или вайбер?)
    Ну дык это вроде как позиция выпускающих данный продукт - банк в телефоне.
    И если телефона нет или он не соответствует требованиям по запуску приложения - значит пролетаете мимо целевой группы данного продукта

  4. #1084

    Реєстрація
    27 травень 2007
    Дописів
    1 185

    Типово

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    как можно ставить на чужой т/ф, если пин разблокировки = пину карты?
    Ну можно вместо пина отпечаток пальца использовать (я так делаю)

  5. #1085
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від SolarW Переглянути допис
    Ну можно вместо пина отпечаток пальца использовать (я так делаю)
    Але це не забороняє введення піну - або одне, або інше

  6. #1086

    Реєстрація
    27 травень 2007
    Дописів
    1 185

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Але це не забороняє введення піну - або одне, або інше
    Я к тому что пин вводить не надо - никто не подсмотрит.

  7. #1087
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від SolarW Переглянути допис
    Я к тому что пин вводить не надо - никто не подсмотрит.
    Я думаю, що малося на увазі, що власник телефону так чи інакше знає пін. А відбиток свій до чужого телефону прикрутити... Ну не знаю))) Додаток буде приймати всі відбитки, що відскановані в пам'ять смартфону, в т.ч. і власника телефону, але не обов'язково власника картки моно)
    Ну з чужими телефонами це такі ігри - тільки для близьких людей. От ситуацію активації телефоном дружбана не дуже зрозуміла, але хто зна, може теж дуже близькі дружбани

  8. #1088
    Аватар для Dnepr
    Реєстрація
    28 лютий 2008
    Дописів
    15 977

    Типово

    У меня в этом месяце на продукты 1% кешбека (видимо обиделись на 525 грн кешбека за прошлый месяц ). Учитывая что 19.5% налог, получится 0.8% кешбка. Походу "продуктовой картой" в этом месяце будет приватовская Виза, там беспиновый лимит по бесконтакту до 500 грн, а Моно будет только бензиновой картой.

  9. #1089

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від Dnepr Переглянути допис
    У меня в этом месяце на продукты 1% кешбека (видимо обиделись на 525 грн кешбека за прошлый месяц ). Учитывая что 19.5% налог, получится 0.8% кешбка. Походу "продуктовой картой" в этом месяце будет приватовская Виза, там беспиновый лимит по бесконтакту до 500 грн, а Моно будет только бензиновой картой.
    Большая пятёрка от ТАС-а, 2% чистыми без налогов, на продукты и бензин каждый месяц на постоянной основе

  10. #1090
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Напряму не вигідно. За реквізитами норм.
    Можно подробнее?

  11. #1091
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Можно подробнее?
    В ПБ24 вибираєте - "платіж по Україні" і вносите реквізити з додатку Моно (там є - "поповнити картку" - "за реквізитами в Україні). Ну і все. Комісія 3 грн. Обробка платежу - до 3-х днів. Якось у суботу провела платіж - зарахували у понеділок. В будній день - зарахування наступного дня. Такий недолік.

  12. #1092
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    В ПБ24 вибираєте - "платіж по Україні" і вносите реквізити з додатку Моно (там є - "поповнити картку" - "за реквізитами в Україні). Ну і все. Комісія 3 грн. Обробка платежу - до 3-х днів. Якось у суботу провела платіж - зарахували у понеділок. В будній день - зарахування наступного дня. Такий недолік.
    Спасибо, получилось.

  13. #1093
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 842

    Типово

    Цитата Допис від Dnepr Переглянути допис
    У меня в этом месяце на продукты 1% кешбека (видимо обиделись на 525 грн кешбека за прошлый месяц ). Учитывая что 19.5% налог, получится 0.8% кешбка. Походу "продуктовой картой" в этом месяце будет приватовская Виза, там беспиновый лимит по бесконтакту до 500 грн, а Моно будет только бензиновой картой.
    Зачем нам эта инфа?

  14. #1094
    Аватар для Dnepr
    Реєстрація
    28 лютий 2008
    Дописів
    15 977

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Зачем нам эта инфа?
    Считаю что 0.8% кешбека это ни о чем, вот и поделился. Напомню, у нас свободная страна, не нравится - не читай. Мне вот твое мнение тоже нафиг не впало.

  15. #1095
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    23 842

    Типово

    Ну ок. Держи нас в курсе. Какая карта у тебя будет для досуга?

  16. #1096
    Аватар для Dnepr
    Реєстрація
    28 лютий 2008
    Дописів
    15 977

    Типово

    Цитата Допис від †Raptor† Переглянути допис
    Ну ок. Держи нас в курсе. Какая карта у тебя будет для досуга?
    Еще не решил. Как надумаю обязательно уведомлю.

  17. #1097
    Аватар для Lares
    Реєстрація
    18 вересень 2009
    Звідки Ви
    Амур. Где любовь
    Дописів
    816

    Типово

    Про урезание кешбэка уже давно объяснили: нужно не выходить за 1.9% от общих трат, тогда ставки не будут снижаться.

  18. #1098

    Реєстрація
    12 січень 2010
    Дописів
    6 341

    Типово

    Цитата Допис від Lares Переглянути допис
    Про урезание кешбэка уже давно объяснили: нужно не выходить за 1.9% от общих трат, тогда ставки не будут снижаться.
    у меня все операции с кешбеком, но кешбек в пределах 200 грн/мес по каждой карте и нигде не срезают. Оборот по карте 5-7 тыс

  19. #1099

    Реєстрація
    02 серпень 2005
    Дописів
    10 154

    Типово

    Цитата Допис від Hack-Stock Переглянути допис
    Эмулятор андроида для Windows можно скачать и установить в нем приложение монобанк. BlueStacks называется
    вроде ж недавно писали, что перестало работать приложение монобанка под эмулятором. уже опять заработало?

  20. #1100
    Аватар для YurkaDP
    Реєстрація
    27 січень 2007
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    3 067

    Типово

    Чи є в кого досвід поповнення картки моно через райфайзен-онлайн? Скільки "деруть"?

Сторінка 55 з 239 ПершаПерша ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті