Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2490 з 3205 ПершаПерша ... 1490199023902440248024812482248324842485248624872488248924902491249224932494249524962497249824992500254025902990 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 64090, показано з 49 781 по 49 800.

Тема: Покращення от новой панды

  1. #49781
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    заголовкам СМИ (многих!)
    РАША-СМИ!!! Такое дерьмо только ТЫ жрёшь! Сколько раз еще тебе сказать, чтобы ты жрала его БЕЗ НАС, чтобы до тебя, наконец, дошло???
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #49782
    Аватар для Katy89
    Реєстрація
    19 січень 2014
    Звідки Ви
    планета Земля
    Дописів
    219

    Типово

    Цитата Допис від Karos Переглянути допис
    Тимошенко заявила о подготовке Банковой "военного" сценария по срыву выборов. Насколько это правда?[/B]
    ... шутка?... от ЮВТ чего угодно ждать можно, она особа пробивная и непредсказуемая......
    Подобные публичные заявления делаются не ради шутки, а ради подстраховки. Если, к примеру, военное положение будет введено, она сразу же начнёт заявлять "а я всем говорила, а вы мне не верили". Если же военного положения не будет, то никакой ответственности у политиков за свои слова нет. И это большая проблема, когда нет реальной ответственности у должностных лиц.
    хотите услышать что-то новое - прислушайтесь к тишине

  3. #49783
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    У вас с головой как?

    Это я о народе плачу??
    Что он такой?
    Хм...
    А потом вы приводите в пример дебила и говорите, что все равно дебилов выберут....

    Только на счет денег я говорила не о них, а о профессионалах, о технарях, а не о дебилах, которых дебильные граждане, насмотревшись телеканалов, которые все дружно топят против пороха, выбирают в депутаты.
    ведьма хватит ныть,мало ли что вы там говорили,подняли всем и воруют так же ка ки было все,а вы яро это поддерживали т.е по сути соучастница.
    а теперь хныячете на форуме,что я не то имела

  4. #49784
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Слава труду !!!
    спорим скажут,что виноваты бойцы т.к где-то что-то не так сделали?
    пашинского никто не будет прессовать

    пы.сы ну если пороху не надо попрессовать НФ перед выборами конечно

  5. #49785

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    спорим скажут,что виноваты бойцы т.к где-то что-то не так сделали?
    пашинского никто не будет прессовать

    пы.сы ну если пороху не надо попрессовать НФ перед выборами конечно
    Там пока картина вырисовывается следующая:из минометов стреляли дергая за веревочку из укрытия.То есть боец сует мину в ствол и бежит в укрытие,потом уже веревочка.В данном случае мину он сунул и убежать даже не успел.Большое количество жертв вследствие стрельб батареей,то бишь рядом стояли еще минометы которые одновременно заряжались.Я конечно не пророк,но мины пора бы и освежить - советскими музейными экспонатами ведь пользуются.

  6. #49786
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Там пока картина вырисовывается следующая:из минометов стреляли дергая за веревочку из укрытия.То есть боец сует мину в ствол и бежит в укрытие,потом уже веревочка.В данном случае мину он сунул и убежать даже не успел.Большое количество жертв вследствие стрельб батареей,то бишь рядом стояли еще минометы которые одновременно заряжались.Я конечно не пророк,но мины пора бы и освежить - советскими музейными экспонатами ведь пользуются.
    только статистика говорит.что мины взрываются только в молотах.
    ну прям какие прихотливые мины.
    кстати как тут любят говорит зрадоебы не раз говорили,что молот давно на примете на отправку по доработке.но...
    надо везде ж чтоб была перемога

  7. #49787

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    только статистика говорит.что мины взрываются только в молотах.
    ну прям какие прихотливые мины.
    кстати как тут любят говорит зрадоебы не раз говорили,что молот давно на примете на отправку по доработке.но...
    надо везде ж чтоб была перемога
    При чем тут перемога или зрада.Мина тупо взорвалась в стволе без выстрела.Всё.А дальше теорий хоч греблю гати.

  8. #49788

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Я конечно не пророк,но мины пора бы и освежить - советскими музейными экспонатами ведь пользуются.
    проблема в том что стоит это денег немерянно ... хомячки когда узнают сколько - обосрутся .

    весь металлолом уже надо обновлять ...

  9. #49789

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 865

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    проблема в том что стоит это денег немерянно ... хомячки когда узнают сколько - обосрутся .

    весь металлолом уже надо обновлять ...
    например?
    стоимость мины 120 мм - советского образца и зарубежный аналог?

  10. #49790

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    например?
    стоимость мины 120 мм - советского образца и зарубежный аналог?
    я думаю вы сами поищите ...

    все запредельно дорого ...

    миномет "молот" - труба на ножках стоит 480 тыс грн . почти пол лимона .

    немного цен

    http://nation-creation.wikia.com/wik...y_Pricing_List
    Востаннє редагував alyak: 06.07.2018 о 20:06

  11. #49791

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    проблема в том что стоит это денег немерянно ... хомячки когда узнают сколько - обосрутся .

    весь металлолом уже надо обновлять ...
    Да.Это стоит дорого.Очень.Но это дешевле чем вот такое вот непотребство на учебных блять стрельбах.

  12. #49792
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    Гройсман і Продан поставили свого соратника керувати митницею
    Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав розпорядження Кабміну про призначення начальника Волинської митниці Віктора Кривіцького тимчасовим виконувачем обов’язків заступника голови Державної фіскальної служби.
    Про це йдеться у відповідному розпорядженні Кабінету міністрів України №448 від 4 липня 2018 року, підписаному Гройсманом.
    За інформацією "Радіо Свободи", Кривіцький займатиметься митним напрямом на новій посаді.
    Він народився у Хмельницькій області. Однак працював в податкових органах у Вінниці. З 90-х років займав керівні посади в податковій Вінницької області.
    "У квітні 2016 року екс-мер Вінниці Володимир Гройсман став прем’єр-міністром України, а в липні 2016-го ще один вінничанин, який також тривалий час працював у податковій, – Мирослав Продан – очолив всю Державну фіскальну службу. Тоді ж, у грудні 2016 року Віктор Кривіцький очолив Волинську митницю, якою й керував до нинішнього призначення", - пише "Радіо Свобода".
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  13. #49793

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Трурль Переглянути допис
    Гройсман і Продан поставили свого соратника керувати митницею
    Они перед выборами наехали на одесских чтоб типа те умерили президентские амбиции ... клановая война .

  14. #49794
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    например?
    стоимость мины 120 мм - советского образца и зарубежный аналог?
    Не знаю насчет мин, а фугасный выстрел Т-64 с взрывателем ВС-5 в советское время стоил 70 рублей.

    ЗЫ:
    Остаток от 480 тысяч:


  15. #49795
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  16. #49796
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Katy89 Переглянути допис
    Подобные публичные заявления делаются не ради шутки, а ради подстраховки. Если, к примеру, военное положение будет введено, она сразу же начнёт заявлять "а я всем говорила, а вы мне не верили". Если же военного положения не будет, то никакой ответственности у политиков за свои слова нет. И это большая проблема, когда нет реальной ответственности у должностных лиц.
    ... а откуда ей быть?...щас идёт раздрай за власть, а посему все методы хороши...(((

  17. #49797
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Там пока картина вырисовывается следующая:из минометов стреляли дергая за веревочку из укрытия.То есть боец сует мину в ствол и бежит в укрытие,потом уже веревочка.В данном случае мину он сунул и убежать даже не успел.Большое количество жертв вследствие стрельб батареей,то бишь рядом стояли еще минометы которые одновременно заряжались.Я конечно не пророк,но мины пора бы и освежить - советскими музейными экспонатами ведь пользуются.
    ...Верёвочка??!!... техника 21 века??!!... ай да Пеця, ай да гавнокомандующий!!!

  18. #49798
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис

  19. #49799
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    В Европу, в Европу.....
    У "Київводоканалі" попереджають, що через припинення поставок та зупинку виробництва рідкого хлору на "Дніпроазоті" можуть бути проблеми із подальшим знезараженням питної води.
    Про це повідомляється на сайті "Київводоканалу".
    "В середині червня "Дніпроазот", що є виробником рідкого хлору, який використовують водоканали для знезараження питної води, попередив, що він припиняє поставки та зупиняє виробництво рідкого хлору. У зв’язку з цим, на підприємствах галузі водопровідно-каналізаційного господарства України виникла складна ситуація з подальшим знезараженням питної води", - йдеться у повідомленні.
    За інформацією підприємства, на деяких підприємствах галузі залишків хлору залишилося від тижня до 20 діб.
    Асоціація "Укрводоканалекологія" терміново повідомила Уряд та РНБО про ситуацію і попросила втрутитися та вирішити питання з поставкою хлору.
    23 червня 2018 року проведено виїзне засідання в Дніпровській ОДА, де були начебто досягнені домовленості з керівництвом Дніпроазоту по відновленню виробництва хлору.

    Але, на жаль, і досі Дніпроазот не відновив свою роботу. Залишки хлору, які були на момент його зупинки, повністю реалізовані, розповіли у "Київводоканалі".
    5 липня про цю ситуацію повідомили на засіданні міжфракційного об’єднання народних депутатів "Питна вода".
    «Раньше мы воспитывали строителей коммунизма, теперь — строителей капитализма… А в результате получается одно и тоже: жлоб, невежда и вор.» ©

  20. #49800
    Аватар для Самара11
    Реєстрація
    04 липень 2013
    Дописів
    13 721

    Типово

    У "Київводоканалі" попереджають ...
    У Дніпроводоканалі навіть не попереджають...
    Люди діляться на дві половини. Одні, увійшовши до кімнати, вигукують: "О, кого я бачу"!. Інші: "А ось і я"!

Сторінка 2490 з 3205 ПершаПерша ... 1490199023902440248024812482248324842485248624872488248924902491249224932494249524962497249824992500254025902990 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті