Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2475 з 3205 ПершаПерша ... 1475197523752425246524662467246824692470247124722473247424752476247724782479248024812482248324842485252525752975 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 64090, показано з 49 481 по 49 500.

Тема: Покращення от новой панды

  1. #49481
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Що відбувалося з Сербією, Молдовою, Вірменією, кілька тижнів тому з Грузією, може ми доповземо до подій у Албанії.
    чекаєш велику війну?

  2. #49482
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    строит дом тот кто будет в нем жить ...
    Коли совкова гопота дбала про життя? Все так зване совкове є закуплене на заході чи тією ж копією західного
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  3. #49483
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Починаємо з того, що мільярди будуть кинуті, на те, що б обдурити по ящику і інший рекламі все ту ж більшість.
    Вже кидаються... Влада заграває с пенсами, цей підгортає молодь.
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

  4. #49484
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Починаємо з того, що мільярди будуть кинуті, на те, що б обдурити по ящику і інший рекламі все ту ж більшість.
    почекай, а ти чім займаєшся "кажеш валіть, не голосуйте, бо діла все одно не буде", так?

    на жаль спротив у тебе лише у частому застосуванні слова "совки"

  5. #49485
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    чекаєш велику війну?
    Я про соціальні процеси без війни.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  6. #49486
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Починаємо з того, що мільярди будуть кинуті, на те, що б обдурити по ящику і інший рекламі все ту ж більшість.
    Наконец-то и до микел доходит, что они и есть тот курятник, которій обеспечивает "людей" всем необходимым. Вы - обслуживающий персонал, необходимость - как денщик при барине.

    Вы горбатитесь на "будущее", о котором вам в уши дуют господа - но оно всегда у вас скрывается за линией горизонта. А настоящее - уже не ваше, потому что всё так устроено, чтобы было только на жратву и туалетную бумагу. А от чересчур резких движений создана прослойка такой же обслуги в касках и брониках. И они будут вас дубасить по сигналу сверху столько, сколько скажут.
    Всё капитально устроено, по хозяйски. Так шо сидите и не кудахтайте.
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  7. #49487
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    почекай, а ти чім займаєшся "кажеш валіть, не голосуйте, бо діла все одно не буде", так?

    на жаль спротив у тебе лише у частому застосуванні слова "совки"
    Ти плутаєшся, я не наполягав про звалюєте, молоді і тим хто при пам'яті надали можливість вирішити свої проблеми за кордоном, а тобі тільки цікаві виступи, профінансовані олігархом для збереження його інтересів.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  8. #49488
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    что значит "почему должны исправлять, а те которые все просрали ...."? ... правильный вопрос "для кого?" - ответ "для себя"

    Так шо Шурик, будем выбирать старых пердунов-бандюков, а молодежь пусть валит, ты гуманно им это советуешь?
    мы последнее поколение? )
    Для себя лучше свалит. Да я им это советую. Даже не так я настаиваю.
    ЗЫ ну и говори за себя, я тоже при возможности свалю. Когда 65% паразитов это уже не общество. Не обманывай себя.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  9. #49489
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    строит дом тот кто будет в нем жить ...
    Вот я об этом и говорю. Строить дом нужно в другом месте, а не в том где 65% паразитов, которые так ничего и не построили. Я честен, в отличии от мостовых, гриценок и аляков. Тут молодым придется всю жизнь кормить паразитов. Дом они тут не построят. Так в сарае и проживут.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  10. #49490
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Наконец-то и до микел доходит, что они и есть тот курятник, которій обеспечивает "людей" всем необходимым. Вы - обслуживающий персонал, необходимость - как денщик при барине.

    Вы горбатитесь на "будущее", о котором вам в уши дуют господа - но оно всегда у вас скрывается за линией горизонта. А настоящее - уже не ваше, потому что всё так устроено, чтобы было только на жратву и туалетную бумагу. А от чересчур резких движений создана прослойка такой же обслуги в касках и брониках. И они будут вас дубасить по сигналу сверху столько, сколько скажут.
    Всё капитально устроено, по хозяйски. Так шо сидите и не кудахтайте.
    Сьогодні дійсно свято, що навіть до совків почало доходити, що наближається чергова криза навіть цього постсовка, що він їм стає непотрібним, як і СРСР.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  11. #49491

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    21 606

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    що ти пропонуєш молоді:
    а) не ходити на вибори?
    б) їхати звідси?
    в) на Майдан? .. вже був
    г) робити велику революцию?
    ...
    ...
    у виступі наполягають на "ходіть на вибори", робіть усе самі, будуйте країну, не ждіть дядю - це основне

    Що не так?
    Всуну свои 5 копеек.
    г) не робЫть революцию, а довести уже начатое до конца.

    или вариант б)
    Без подписи

  12. #49492
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Всуну свои 5 копеек.
    г) не робЫть революцию, а довести уже начатое до конца.

    или вариант б)
    ... исключительно вариант б.... 65% паразитов сожрут всех. И революционеров тоже.... Эту территорию (тут нету страны, поэтому и не пишу страна) с этим население спасет только добровольный отказ от паразитизма тех кто ща паразитирует. В противном случае амба...
    ЗЫ я более чем уверен что ВСЕ это понимают. Но лицемерие, желание подольше пожить за счет общества, желание побольше украсть у этого общества и т.д. Вот и получается что правду говорит только Шурик ну еще несколько человек.... все остальные откровенно врут... в т.ч. и мостовые с гриценками...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  13. #49493
    Аватар для Elektrybałt
    Реєстрація
    12 квітень 2017
    Звідки Ви
    Оттуда
    Дописів
    10 868

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Почнемо з того, що молоді не до виборів, а приходиться важко працювати заради себе і тих же пенсіонерів.
    У молоді просто немає часу, що б відволікатися на совкову ідеологію більшості, яка є на виборах, яка й не збирається щось змінювати у цьому постсовку, а терпіти бандюків при владі для них є звичним явищем.
    У нас есть соседи (слегка за 30), они ни дня не работали, просто плодятся как кролики, уже 7, 8 или 9, не считая тех, которых закопали (по слухах) и раздали. У них действительно за еблей "немає часу, що б відволікатися" на всякую хрень вроде работы...

  14. #49494
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Всуну свои 5 копеек.
    г) не робЫть революцию, а довести уже начатое до конца.
    Дык бакланьё тупое только бить стёкла в витринах и шины палить умеет: вот этим и занималось.
    А когда Овощ сдрыснул - никто не знает, что делать дальше. Вот тут власть, сиротливо лежащую на земле и подобрали, чистыми и незамаранными руцями кулявлобы и остальные, ЗНАЮЩИЕ, ЧТО С ЭТИМ РЕСУРСОМ ДЕЛАТЬ И КАК С НИМ ОБРАЩАТЬСЯ.
    Куры жрут зерно и травку и несут яйца - а я яйцы исправно забираю.
    И ничего не изменится в их жизни, пока они будут оставаться курями.
    Я могу их даже віпустить на улицу - интересно, далеко уйдут?
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  15. #49495
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Трурль Переглянути допис
    У нас есть соседи (слегка за 30), они ни дня не работали, просто плодятся как кролики, уже 7, 8 или 9, не считая тех, которых закопали (по слухах) и раздали. У них действительно за еблей "немає часу, що б відволікатися" на всякую хрень вроде работы...
    Ви наводите звичайне совкове твердження про тунєядців. А навколо нас є певний симбіоз капіталізм і постсовок. А в них свій спосіб заробляти на соціальній допомозі на для дітей, бо успішно реалізують зменшення впливу демографічної кризи.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  16. #49496
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Всуну свои 5 копеек.
    г) не робЫть революцию, а довести уже начатое до конца.

    или вариант б)
    Альо, товаріщ! Без революції буде ще гірше. І поверніться назад, до 101 річниці попередньої, яка відбулася при мінімальної кількості жертв, а при впроваджені до кінця мала мільйоні жертви.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  17. #49497

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    21 606

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Альо, товаріщ! Без революції буде ще гірше. І поверніться назад, до 101 річниці попередньої, яка відбулася при мінімальної кількості жертв, а при впроваджені до кінця мала мільйоні жертви.
    Вы не поняли. Я ж говорю, довести уже начатую революцию до конца. А именно, выполнить то о чем провозглашали на Майдане: разделить бизнес и политику (олигархов гэть из влады), прозору владу, влада отчитывается перед народом, снять недоторканнисть, один закон для ВСЕХ, справедливый суд и т.п.
    ПыСы. воровать перестать, искоренить кумовство.
    Без подписи

  18. #49498
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Тут 65% официальных паразитов. Отсюда можно только свалить. Других вариантов для молоди нет.
    ой ,а кто там недавно пел,что приезжай обратно мы вместе все исправим?

  19. #49499
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Вот я об этом и говорю. Строить дом нужно в другом месте, а не в том где 65% паразитов, которые так ничего и не построили. Я честен, в отличии от мостовых, гриценок и аляков. Тут молодым придется всю жизнь кормить паразитов. Дом они тут не построят. Так в сарае и проживут.
    шурик ,у тебя манечка про паразитов.как у ведьмы про хуевый народ.
    народ почти везде одинаков и воспитывается как в одну сторону так и в другую.
    мало ты видел европейцев.которые пытаются обойти санкции с рф и заработать бабла?
    или их просто покупает рф?
    чем они от наших отличаются?

  20. #49500
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Илларион Переглянути допис
    Вы не поняли. Я ж говорю, довести уже начатую революцию до конца. А именно, выполнить то о чем провозглашали на Майдане: разделить бизнес и политику (олигархов гэть из влады), прозору владу, влада отчитывается перед народом, снять недоторканнисть, один закон для ВСЕХ, справедливый суд и т.п.
    ПыСы. воровать перестать, искоренить кумовство.
    Майдан це кілька тисяч активних людей, а кількість совкового болота у нас уявляєте?
    Подібне може відбутися коли є на це суспільний запит. Совковий запит совків можете сформулювати?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

Сторінка 2475 з 3205 ПершаПерша ... 1475197523752425246524662467246824692470247124722473247424752476247724782479248024812482248324842485252525752975 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті