Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 546 з 653 ПершаПерша ... 46446496536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555556596646 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 13050, показано з 10 901 по 10 920.

Тема: Саакашвили - граната в руках Президента

  1. #10901

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Фигня в том, что Михо не лидер. Ну в данном конкретном случае. И народ выходит не за, а против. А власть либо это не доганяет, либо делает вид что недоганяет. Впрочем у нас так уже давно.
    по-моему михо просто бппшный спойлер, чтобы канализировать вот эти вот настроения (частично).
    проблема кнедликов со сливами

  2. #10902
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 267

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    мне больше понравилось, как изящно беня слил ЮрухерТерминатора))
    (Случай, мягко говоря, из ряда вон выдающийся. Ю.Бутусов)
    Да, если прокатит без последствий для ГП, то ..не нашел слов написать где мы)))

  3. #10903
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Может даже подземный ход есть.
    ... в Амэрикю...)))

  4. #10904

    Реєстрація
    26 квітень 2016
    Дописів
    373

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Вечер. Диван. Жить нужно на полную))
    Я с 23 начну работать, как раз вдохновение придет))
    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    там очень разношерстная публика, скорее там возмжный электорат рабиновича и гриценко, но там так же много правых
    он мог бы быть потенциальным избирателем Тимошенко будь она порадикальней
    ИМХО
    Та да .... ))) Значит, шансов у Михо никаких. Он выгоден только на ближайшее время всем, кроме Порошенко. Этому надо спокойствие в стране. Но с другой стороны украинцам надоели Майданы. Третьего в ближайшие лет 10 не будет. Люди уже хотят просто жить. Как раньше. Михо пыжится, но поддерживают его мизер. Говорил, что 50 000 пришло на Крещатик в первыйраз, но это не так. Реально - максимально тысяч десять. И видно, что это не Киев. В лучшем случае пригород. Бояться Порошенко нечего.

  5. #10905

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Можна зрозуміти тих, хто панічно боїться будь-яких змін, бо раптом буде гірше. Такі затято підтримують будь-яку владу, тому що це влада, а за найменшого поруху вбік від звичної колії змітають з прилавків вермишель, туалетний папір і сіль, готуючись підтримувати наступників.

    А що бентежить філософів, які, просиджуючи годинами в інтернеті, губляться в тяжких роздумах - "кто прав? кто неправ?" (с). Хіба не ті самі проблеми щодня обговорюються тут і скрізь, чи не ті самі питання задаються нібито владі, а реально - в міжзоряний простір, бо влада дуже слаба нащот прислухатись? От недавно Igor K такий невеличкий перелік питань формулював; правда, задавав він їх тому співрозмовнику ( співрозмовниці ), який органічно неспроможний до діалогу ( ну то таке ). Питання по суті такі ж, як і у Саакашвілі. Стосуються кожного, стосуються проблем, які істотно впливають на наше життя. Різниця лише в тому, що тисячі і тисячі наших питань, побажань і вимог ніхто, крім випадкових співрозмовників, не чує, а Саакашвілі озвучив їх так, що почути таки довелось.

    І тут виявляється, що головна проблема - де він взяв намет. І ліхтарик, щоб вночі світити.

    Я так скажу: якби Мінстець і його відомі і неофіційні філії так працювали на фронті і серед суспільства в цілому, зараз нас турбували б зовсім інші проблеми, причому не бідності і безпеки - так напевно.

  6. #10906
    Аватар для Karos
    Реєстрація
    21 вересень 2008
    Звідки Ви
    Украина
    Дописів
    12 222

    Типово

    Цитата Допис від Naleo Переглянути допис
    Якобы импичмент. А так - хз
    Сам Михо, тем не менее, призвал выйти на "марш за импичмент" в воскресенье – но не ради, собственно, импичмента, а дабы "удержать власть от фатального последнего шага, который сделает ее диктатурой", зафиксировав красные линии, за которыми не может быть компромисса:

    - отстранение олигархов от руководства,
    - невмешательство в работу НАБУ,
    - отказ от коррупционных схем и наказание всех причастных,
    - прекращение политрепрессий,
    - отставка Юрия Луценко,
    - создание антикоррупционных судов,
    - создание механизма импичмента.


    На Банковой такие настроения Саакашвили уже поприветствовали – устами близкого к АП политтехнолога Тараса Березовца: "Слова Саакашвили о том, что внутреннюю войну нужно прекратить, выглядят четким месседжем, что настало время достигать договоренностей внутри страны.

    Интересно: как скоро на голову Саакашвили польются проклятия его недавних радикальных сторонников и как быстро из кумира он превратится в антигероя для бывших "своих"?"

  7. #10907
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 267

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Можна зрозуміти тих, хто панічно боїться будь-яких змін, бо раптом буде гірше. Такі затято підтримують будь-яку владу, тому що це влада, а за найменшого поруху вбік від звичної колії змітають з прилавків вермишель, туалетний папір і сіль, готуючись підтримувати наступників.
    Помню в 1991 г. когда нужно было голосовать на референдуме независимости, то из 11 человек в отделе только пару человек (включая меня) были "за".
    Риторика остальных-"Мы никуда без РФ, мы сами не сможем и т.д. и т.п." То есть не нужно ничего менять. Все повторяется и сейчас. Я сейчас в возрасте тех, кто был против, но перемен по прежнему хочу.)

  8. #10908
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис

    Я так скажу: якби Мінстець і його відомі і неофіційні філії так працювали на фронті і серед суспільства в цілому, зараз нас турбували б зовсім інші проблеми, причому не бідності і безпеки - так напевно.
    .. а нарисуйте, если можно, вероятный сценарий того, что происходило бы, если бы, как вы говорите, Минстэць и его филиалы работали так, как вам хотелось бы ... Вот по пунктам - они сделали то-то и то-то, и в результате - ого ....
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  9. #10909
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Naleo Переглянути допис
    Та да .... ))) Значит, шансов у Михо никаких. Он выгоден только на ближайшее время всем, кроме Порошенко. Этому надо спокойствие в стране. Но с другой стороны украинцам надоели Майданы. Третьего в ближайшие лет 10 не будет. Люди уже хотят просто жить. Как раньше. Михо пыжится, но поддерживают его мизер. Говорил, что 50 000 пришло на Крещатик в первыйраз, но это не так. Реально - максимально тысяч десять. И видно, что это не Киев. В лучшем случае пригород. Бояться Порошенко нечего.
    дурня. профіт у порошенко, саакашвілі відібрав у конкурентів пороха і трибуну , і сцену, і лозунги і при всіх страннях Міхо поки що незначно іспачкан вентилятором.

  10. #10910

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. а нарисуйте, если можно, вероятный сценарий того, что происходило бы, если бы, как вы говорите, Минстэць и его филиалы работали так, как вам хотелось бы ... Вот по пунктам - они сделали то-то и то-то, и в результате - ого ....
    Ви уявляєте масштаб вашого скромного побажання?

    Почитайте, якщо бажаєте, інтерв'ю С.Шевчука ( УГКЦ ) http://news.ugcc.ua/video/v%D1%96yna...kts_81309.html
    " Війна припиниться тоді, коли ми перестанемо жити так, ніби війни нема".

    Це мала частина того, що входить до складу інформаційної безпеки країни. І цим мав би займатись і мінстець, і інші дійові особи. А не стабілізацією окремо взятої будки.

  11. #10911
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Помню в 1991 г. когда нужно было голосовать на референдуме независимости, то из 11 человек в отделе только пару человек (включая меня) были "за".
    Риторика остальных-"Мы никуда без РФ, мы сами не сможем и т.д. и т.п." То есть не нужно ничего менять. Все повторяется и сейчас. Я сейчас в возрасте тех, кто был против, но перемен по прежнему хочу.)
    в сьогоденні щось про зміни? які механізми, ресурси, актив? ці + Міхо з закадровими ситуативними союзниками-олігархами?

    деталі змін сьогодення, не цікавилися?

    Юрий Романенко
    я говорю о том, что у них ситуативно совпадают интересы и любой человек, который разбирается в украинской политике знает, что Миша с ИВК сейчас вась-вась. Удивительно, ведь в 2015 году Саакашвили ничего не говорил о ТЭС в Бурштыне, потому что он тогда боролся против Коломойского. А сейчас он рассказывает нам о том, как страшная это ТЭС пока параллельно Семенченко с Соболевым разворачивают дискурс о необходимости ее национализации. Вы верите в подобные совпадения? Если верите, то больше ничего здесь не пишите
    Мініатюри долучень Мініатюри долучень Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  25348543_1734330503306555_214172545623592222_n.jpg
Переглядів: 28
Розмір:  45,6 КБ
ID:	2154873  

  12. #10912
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Ви уявляєте масштаб вашого скромного побажання?

    Почитайте, якщо бажаєте, інтерв'ю С.Шевчука ( УГКЦ ) http://news.ugcc.ua/video/v%D1%96yna...kts_81309.html
    " Війна припиниться тоді, коли ми перестанемо жити так, ніби війни нема".

    Це мала частина того, що входить до складу інформаційної безпеки країни. І цим мав би займатись і мінстець, і інші дійові особи. А не стабілізацією окремо взятої будки.
    ..не, не, не ... мне "побажання" не интересны .. меня интересует процедура "исполнения желаний" ... вот перестали мы жить так, как будто войны нет ... что поменяется на практике? .... вступит в силу, например, закон о военном положении .. ну, и банальный и неприличный вопрос: "и чо?" .... вы читали закон о военном положении? ... там есть хоть одна статья прямого действия, а не "Президент/Верховна рада/органи місцевого самоврядування можуть ..." ??? ... Или какой еще закон должен вступить в силу? ...
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  13. #10913
    Аватар для The Architect
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    4 523

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    Вся эта мышиная возня - маячня и пустые хлопоты.
    Выглядит, как типичный заколот одной кучки олигархов против другой, и не более.
    Доля народа в этих лозунгах не учитывается совсем. Отсюда и такая низкая поддержка Михо, переходящая в профанацию.
    Если бы все эти телодвижения были действительно от великой заботы о народе, то и лозунги бы предложили бы иные - далеко ходить не надо:
    - драконовские, необоснованные тарифы
    - геноцид под видом "медреформы"
    - наипалово с пенсионной реформой
    - идиотская судовая реформа
    - безнаказанность воров, чинуш и мажоров

    Список можно и продолжить, но хватило бы и этого.
    Так что вывод напрашивается, увы, совсем не радостный - Михо тупо наняла одна банда против другой банды.

    Я пока вижу ситуацию именно так.
    Эти лозунги появятся перед выборами

  14. #10914
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від The Architect Переглянути допис
    Эти лозунги появятся перед выборами
    а перший лозунг традиційний -зняти недоторканність)

  15. #10915

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    21 606

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    а перший лозунг традиційний -зняти недоторканність)
    А олигархов геть?
    Без подписи

  16. #10916
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Уже 60 пострадавших нацгвардейцев, 15 в больнице. Вспоминается 2004 год, года некто Ющенко голыми руками избил экипированных милиционеров, которые попали в больницу. Янукович после этого ходил к ним с яблочками. Вопрос дня - Порошенко, когда и если вернется, будет навещать нынешних пострадавших в больничке с яблочками? Или он шоколадки возьмет с собой?

  17. #10917
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 221

    Типово

    Дмитро Вовнянко
    4 ч ·
    Агонія.

    Що вчора сталося? По-перше, лист Саакошвалі до Порошенка був - Міхо сам це визнав. Вчора на мітингу він збрехав, а тепер намагається виправдатися - інакше трактувати. Але. Банкова Міхо з його листом послала у пішу еротичну пригоду - інфа про лист з'явилася у пресі. Це - перше.

    Друге. Зоо-спартанці вчора переконалися що без бабла "бабці Курченко" багато людей вони не збируть. Я не знаю скільки народу зібралося на мітинг на Майдані (всі знімки зроблені під кутом), за моїми розрахунками - тисячі чотири. А от в парку Шевченка було 1500 і не більше. Про що це говорить? Про те що їхній людськи ресурс вичерпаний і поповнювати його ні з чого.

    Третє. Коли все це їм відкрилося хлопчики вирішили вдатися до звичної тактики - спровокувати владу на розгін. Тоді й з'явилася ідея з Жовтневим. Чому Жовтневий? Бо висота пануюча над Майданом.

    Але. Хлопчики сіли в калюжу. З'ясувалося що їх ніхто не розжене, натомість по всіх світових каналах підуть репортажі як "борці зі злочинною владою", заливши сливу штурмують концертний зал з глядачами (в т ч - дітьми) і американським джазом на сцені. Те що силовики були біля Жовтневого ще до концерту - річ природна, тут американський колектив виступає, а поруч - міхо-майданчик. І підкріплення поліція перекинула швидко - вони регулярно навчаються це робити.

    З'ясувалося ще одне. Розігріті бухлом зоо-спартанці своїх лідерів слухатися теж не хочуть. Міхо може розповідати що хоче, але стріми Громадськго показали гарно типів біля Жовтневого з їхніми настроями, закликами і підвищеним рівнем агресії. Міхо доведеться визнати або що провокаторами була половина його мітингу, або що штурмували палац таки його прибічники.

    Наразі маємо. Міхо намагається зберегти гарне рило при хреновій грі. Дії зоо-спартанців біля Жовтневого вже засудили посли Британії, США та Канади. Грошей у Міхо все менше. Своїх бичків контролювати йому все важче.

    І розганяти їх ніхто не буде.

    Він казиться. Це агонія.

  18. #10918
    Автознаток года 2010 Аватар для VitЁk
    Реєстрація
    31 липень 2007
    Звідки Ви
    ОТ...ТУДА
    Дописів
    56 952

    Типово

    хто все эти "люди", которых драконамать сюдой притаскивает?
    "...надо квасить всерьез несколько лет!" ©
    Перевозка всякой всякости ГАЗелью

  19. #10919

    Реєстрація
    09 січень 2006
    Звідки Ви
    Maryland -> Ohio -> New Hampshire, USA
    Дописів
    21 606

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    Игра была равна - играли два говна.
    Плюсую неистово )
    Без подписи

  20. #10920
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Дмитро Вовнянко

    Те що силовики були біля Жовтневого ще до концерту - річ природна, тут американський колектив виступає, а поруч - міхо-майданчик. І підкріплення поліція перекинула швидко - вони регулярно навчаються це робити.
    пздж. )

Сторінка 546 з 653 ПершаПерша ... 46446496536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555556596646 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті