Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 42 з 229 ПершаПерша ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 4577, показано з 821 по 840.

Тема: Геннадий Корбан

  1. #821
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис

    да,но дает возможность легче попасть в ес.
    а попробуйте сейчас визу получить.
    люди с лета не могут
    у мене проблем з отриманням візи не було, так, треба зібрати певний перелік документів на подання. днями кілька знайомих отримали візу в Іспанію, подавалися на тиждень, отримали на пів року. посольство Іспаніі ще те гестапо, навсяк.

  2. #822

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Дописів
    3 090

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    а корбан з філєй не підставили Бєню? якого печатки та зброя були під ногами та в полі зору? не можна було ретельніше гроші фонду на гречку виводити?


    Соня Кошкина
    Только что ·
    Очень важная новость.
    Михаил Кошляк. Задержан одновременно с Корбаном.
    Формально - руководитель местной федерации то ли дзюдо, то ли чего-то вроде этого. В действительности - руководитель силового блока группы "Приват". В СБУ полагают, что убийство их человека курировал именно Кошляк. И у них, кажется, есть на то основания.
    В 90-е Кошляка приписывали знаменитому днепропетровскому ОПГ Нарика.
    В принципе, это - все, что вам нужно о нем знать.
    Вот и еще один аргумент в пользу того, почему Коломойский сливает Корбана
    Кошкина слышала звон где-то. Не Нарика,а Сухаря.А они такие же "друзья",как Сейлем с Башмаками.
    )))

  3. #823
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    у мене проблем з отриманням візи не було, так, треба зібрати певний перелік документів на подання. днями кілька знайомих отримали візу в Іспанію, подавалися на тиждень, отримали на пів року. посольство Іспаніі ще те гестапо, навсяк.
    зайдите на форумы по польше.
    с лета нет записи.
    редко выкидывают по 3 даты раз в 5 дней.
    на этом сейчас гребут деньги больше 300 у.е

  4. #824
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 260

    Типово

    Смешного мало.

  5. #825
    Аватар для Яплис
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Дописів
    6 105

    Типово

    Цитата Допис від Autumn Переглянути допис
    а это законно — сырые, недостоверные, непроверенные данные сейчас публиковать или рассказывать?
    что за цирк?
    Раньше это называлось "подделкой". Теперь - "реплика".
    P.S. Посмотрела Тимошенко. Что-то отвыкла я от нее. Меня больше в тоску антураж вогнал: ощущение, что она в театре восковых фигур выступала. Отмороженные какие все.
    Он все видит. Поэтому надо жить так, чтоб Ему было интересно за нами наблюдать

  6. #826
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    зайдите на форумы по польше.
    с лета нет записи.
    редко выкидывают по 3 даты раз в 5 дней.
    на этом сейчас гребут деньги больше 300 у.е
    спробуйте самі отримати візу. саме в Польшу. можно, звісно, начитатися форумів і нести комусь гроші більше 300 у.е. а можна ознайомитися з вимогами і займатися візою самостійно.

  7. #827

    Реєстрація
    23 липень 2014
    Дописів
    186

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    а корбан з філєй не підставили Бєню? якого печатки та зброя були під ногами та в полі зору? не можна було ретельніше гроші фонду на гречку виводити?
    Просто в плані інфи, з іншого форуму:
    Також слід зазначити, що таке поняття як фіктивна печатка, 200шт. яких знайшли у Корбана, просто не існує. Це як фіктивний олівець, чи фіктивний дирокол. Бо сам процес виготовлення печаток ще з 2011-го року не регламентується і не контролюється МВС. Кожен з нас може вирізати собі печатку ДПІ чи СБУ і ставити їх хоч на лобі, бо печатка, як і в усьому світі, втратила свою ознаку для юр. особи. Тільки підпис керівника має значення.

    Та й "підставили Бєню" якось трішки смішно звучить. Мабуть, справа все ж не в зброї чи грошах чи печатках.
    Востаннє редагував edc2012: 02.11.2015 о 17:13

  8. #828

    Типово

    Цитата Допис від Nzol Переглянути допис
    Кошкина слышала звон где-то. Не Нарика,а Сухаря.А они такие же "друзья",как Сейлем с Башмаками.
    )))
    )))
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  9. #829
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    неужели Беня всю ситуацию с Корбаном спустит на тормозах???....
    Нет конечно. Начнет понемногу приобретать навыки ответственной договороспособности... С учетом осознания единственно значимого для него аргумента - ответной силы...))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  10. #830
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    а в Одессе официально объявили результаты выборов.. и Труханов уже мэр... говорят человек Бени... вот и делайти выводы помог Пэти арест Корбана или не очень...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #831
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від edc2012 Переглянути допис
    Просто в плані інфи, з іншого форуму:
    Також слід зазначити, що таке поняття як фіктивна печатка, 200шт. яких знайшли у Корбана, просто не існує. Це як фіктивний олівець, чи фіктивний дирокол. Бо сам процес виготовлення печаток ще з 2011-го року не регламентується і не контролюється МВС. Кожен з нас може вирізати собі печатку ДПІ чи СБУ і ставити їх хоч на лобі, бо печатка, як і в усьому світі, втратила свою ознаку для юр. особи. Тільки підпис керівника має значення.
    Та й "підставили Бєню" якось трішки смішно звучить. Мабуть, справа все ж не в зброї чи грошах чи печатках.
    Ну вот почему, если мы что-то у кого-то перенимаем, то обязательно самое маразматическое?!...

  12. #832
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    а в Одессе официально объявили результаты выборов.. и Труханов уже мэр... говорят человек Бени... вот и делайти выводы помог Пэти арест Корбана или не очень...
    ...это если исходить из отправной точки "Пэте надо, чтоб мерами были не Бенины люди" ... а если там совсем иная многоходовка?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  13. #833
    Аватар для Портвейн
    Реєстрація
    30 грудень 2008
    Дописів
    24 909

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ...это если исходить из отправной точки "Пэте надо, чтоб мерами были не Бенины люди" ... а если там совсем иная многоходовка?
    Человечество постоянно делает одну и ту же ошибку, считая, что одни его части лучше или хуже других.
    Бертран Рассел

  14. #834

    Реєстрація
    23 липень 2014
    Дописів
    186

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Ну вот почему, если мы что-то у кого-то перенимаем, то обязательно самое маразматическое?!...
    Шо, все неправда?

  15. #835
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ...это если исходить из отправной точки "Пэте надо, чтоб мерами были не Бенины люди" ... а если там совсем иная многоходовка?
    у меня еще до сих пор на первом месте версия что Пэти в этой операции не при делах... это разборки между днепровскими и донецкими... Пэтя просто по своей глупости не на ту сторону стал...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  16. #836
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    у меня еще до сих пор на первом месте версия что Пэти в этой операции не при делах... это разборки между днепровскими и донецкими... Пэтя просто по своей глупости не на ту сторону стал...
    ...я просто охреневал перед первым туром, почему Пэтя поставил своим кандидатом Курячего и вообще не организовал для него никакой кампании, кроме пары-тройки бигбордов ... но как я понял, ему мер от БПП в Днепре был нах не нужен ... А это значит, у него был договорняк ... с кем, только?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  17. #837
    Аватар для iralitvin
    Реєстрація
    23 жовтень 2008
    Дописів
    114

    Типово

    Видео задержания прикольное, напоминает раненого на колчаковских фронтах Шарикова. Экспрессия такая же.

  18. #838

    Реєстрація
    13 жовтень 2013
    Дописів
    10 138

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ...я просто охреневал перед первым туром, почему Пэтя поставил своим кандидатом Курячего и вообще не организовал для него никакой кампании, кроме пары-тройки бигбордов ... но как я понял, ему мер от БПП в Днепре был нах не нужен ... А это значит, у него был договорняк ... с кем, только?
    Тут всего два варианта)

  19. #839
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    Цитата Допис від Флeксо Переглянути допис
    Тут всего два варианта)
    ...ага ... с шансами 50%
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  20. #840
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від edc2012 Переглянути допис
    Просто в плані інфи, з іншого форуму:
    Також слід зазначити, що таке поняття як фіктивна печатка, 200шт. яких знайшли у Корбана, просто не існує. Це як фіктивний олівець, чи фіктивний дирокол. Бо сам процес виготовлення печаток ще з 2011-го року не регламентується і не контролюється МВС. Кожен з нас може вирізати собі печатку ДПІ чи СБУ і ставити їх хоч на лобі, бо печатка, як і в усьому світі, втратила свою ознаку для юр. особи. Тільки підпис керівника має значення.

    Та й "підставили Бєню" якось трішки смішно звучить. Мабуть, справа все ж не в зброї чи грошах чи печатках.
    та прям. справа саме в тому, за що зачепилися. я не писала "фіктивні" печатки. звісно, що йдеться про печатки контор, через які виводили гроші.

Сторінка 42 з 229 ПершаПерша ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті