| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Он все видит. Поэтому надо жить так, чтоб Ему было интересно за нами наблюдать
Просто в плані інфи, з іншого форуму:
Також слід зазначити, що таке поняття як фіктивна печатка, 200шт. яких знайшли у Корбана, просто не існує. Це як фіктивний олівець, чи фіктивний дирокол. Бо сам процес виготовлення печаток ще з 2011-го року не регламентується і не контролюється МВС. Кожен з нас може вирізати собі печатку ДПІ чи СБУ і ставити їх хоч на лобі, бо печатка, як і в усьому світі, втратила свою ознаку для юр. особи. Тільки підпис керівника має значення.
Та й "підставили Бєню" якось трішки смішно звучить. Мабуть, справа все ж не в зброї чи грошах чи печатках.
Востаннє редагував edc2012: 02.11.2015 о 17:13
а в Одессе официально объявили результаты выборов.. и Труханов уже мэр... говорят человек Бени... вот и делайти выводы помог Пэти арест Корбана или не очень...
Я люблю цю країну навіть без кокаїну.
...я просто охреневал перед первым туром, почему Пэтя поставил своим кандидатом Курячего и вообще не организовал для него никакой кампании, кроме пары-тройки бигбордов ... но как я понял, ему мер от БПП в Днепре был нах не нужен ... А это значит, у него был договорняк ... с кем, только?
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
Видео задержания прикольное, напоминает раненого на колчаковских фронтах Шарикова. Экспрессия такая же.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks