Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 244 з 267 ПершаПерша ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5330, показано з 4 861 по 4 880.

Тема: Книги для наших детей... которые читаем им мы... которые читают они сами...

  1. #4861
    Аватар для Kolor
    Реєстрація
    26 грудень 2007
    Звідки Ви
    Калиновая
    Дописів
    1 490

    Типово

    Цитата Допис від Franya Переглянути допис
    А мы прочитали "Невезучку" Ольшанского. Ничего так... но не особо. Наверное, потому что после Драгунского.
    Моя читала самостоятельно эту книгу в 6 лет. Ей очень понравилось. Помню делилась впечатлениями и зачитывала мне понравившиеся моменты
    Драгунского читали после Невезучки и иногда и сейчас перечитываем.

  2. #4862
    Аватар для inni
    Реєстрація
    18 березень 2008
    Звідки Ви
    Лев-3
    Дописів
    9 961

    Типово

    Была в воскресенье на Фрунзе в книжном. Грустно, перестали из России возить вообще( Только те издательства, у кого представитель на Украине есть, остались. Т.е. ни Речи, ни ИДМ, ничего такого не ждите больше. И осторожно-- Самовар у них не самовар, а подделка ( Ну, дёшево, ага.

    Зате сьогодні йшла через Європейську площу, а там ВАУ-- відкрилася нова книжкова крамниця Єкнига. Зараз при купівлі будь-якої книжки дають дисконтну картку на 5% . Асортимент-- україномовні книги всіх вітчизняних видавництв. Також бачила що є відділ книжок іноземними мовами, та не дійшла до нього. Оскільки часу було обмаль, то заскочила всього на хвильку. Затишна книгарня, молоді уважні співробітники, що розмовляють щирою українською ( як же приємно було чути це в нашому місті!! та ще й в книгарні ) Трохи встигла переглянути лише дитячі полиці. А-ба-ба, Богдан, Країна мрій, Школа, Махаон, ВСЛ -- є майже весь асортимент. За цінами, з того, що запам'ятала, Шустрик http://ababahalamaha.com.ua/uk/%D0%A...80%D0%B8%D0%BA 86 з копійками,Незвичайні пригоди Алі http://ababahalamaha.com.ua/uk/%D0%9...90%D0%BB%D1%96 також 86, Країна мрій розмальовки антистрес 75, Богдан Гайді https://bohdan-books.com/catalog/book/105683/ 29 грн
    Хто там буде, гляньте будь-ласка, чи є книги видавництва Теза?

    А тепер про книги. Перша не дитяча, але ж і мамам щось кортить почитати Побачила цю книгу в книгарні, тож раджу звернути увагу Тема серйозна, це не просто любовний роман, але навіть хоч би й так, від самої мови, як складено розповідь, отримаєте насолоду.
    А ось ці кава та шоколад вже для підлітків 13-15 років

    Якщо клацнете на якусь обкладинку, то потрапите на електронну версію книги

  3. #4863

    Реєстрація
    20 травень 2009
    Звідки Ви
    Парус
    Дописів
    1 091

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Зараз читаємо "Незвичайні пригоди Карика і Валі".
    Не так багато книжок, які занурюють нас у пригоди, і при цьому надають знання про оточуючий світ. Тому ця книга є незамінною для дітей.
    Недолік цього видання - не досить реалістичні малюнки і їх недостатня кількість. Хочеться побачити всіх дивовижних істот, про яких пише автор, тому зазираємо в інтернет.
    ...
    Я тоже начала своему сыну 6 лет ее читать. Не могу сказать, что он в бешеном восторге (все-таки он технику любит больше естественных наук), но по пол-главы в день изучаем.
    О насекомых с круглыми глазами слушает
    И да, у нас книга совсем без картинок, спасибо за идею показать в интернете тех, о ком читаем, сегодня так и сделаю.

  4. #4864
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    Цитата Допис від Kolor Переглянути допис
    Уже дважды за год пыталась начать читать эту книгу. ... Малой откровенно скучно. .. ( на днях ей исполнилось 8 )
    Мне тоже скучно было читать эту книгу. ...
    Возможно слишком много деталей в тексте? ....
    Наверное отложим на год.
    Так, сам тект там доволі складно написано. Речення довгі, розділи - дуже довгі. Я роки 2 - 2,5 тому вже читала доньці цю книжку, але тоді до кінця ми так і не добрались. Обмежилися фільмом і мультфільмом.
    А от у 7 років сприймається дитиною з щирим зацікавленням. Щоправда, цю книжку не вона мені читає, а я їй. Але просить далі і далі, поки я вже кажу, що горло втомилося читати і треба перепочити до завтра.

  5. #4865
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    Цитата Допис від inni Переглянути допис
    Зате сьогодні йшла через Європейську площу, а там ВАУ-- відкрилася нова книжкова крамниця Єкнига. Зараз при купівлі будь-якої книжки дають дисконтну картку на 5% . Асортимент-- україномовні книги всіх вітчизняних видавництв. Також бачила що є відділ книжок іноземними мовами, та не дійшла до нього. Оскільки часу було обмаль, то заскочила всього на хвильку. Затишна книгарня, молоді уважні співробітники, що розмовляють щирою українською ( як же приємно було чути це в нашому місті!! та ще й в книгарні ) Трохи встигла переглянути лише дитячі полиці. А-ба-ба, Богдан, Країна мрій, Школа, Махаон, ВСЛ -- є майже весь асортимент. За цінами, з того, що запам'ятала, Шустрик http://ababahalamaha.com.ua/uk/%D0%A...80%D0%B8%D0%BA 86 з копійками,Незвичайні пригоди Алі http://ababahalamaha.com.ua/uk/%D0%9...90%D0%BB%D1%96 також 86, Країна мрій розмальовки антистрес 75, Богдан Гайді https://bohdan-books.com/catalog/book/105683/ 29 грн
    Хто там буде, гляньте будь-ласка, чи є книги видавництва Теза?
    Дякую, Інно, що поділилася гарною новиною!

  6. #4866
    Аватар для Franya
    Реєстрація
    04 травень 2005
    Звідки Ви
    Днепр(UA)-Trento(IT)
    Дописів
    7 757

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Так, сам тект там доволі складно написано. Речення довгі, розділи - дуже довгі. Я роки 2 - 2,5 тому вже читала доньці цю книжку, але тоді до кінця ми так і не добрались. Обмежилися фільмом і мультфільмом.
    А от у 7 років сприймається дитиною з щирим зацікавленням. Щоправда, цю книжку не вона мені читає, а я їй. Але просить далі і далі, поки я вже кажу, що горло втомилося читати і треба перепочити до завтра.
    И мы в 7 лет читали. Понравилась, очень! Соглашусь, что написано сложновато. Поэтому не стоит торопится.
    Кстати, еще одна книга, которую мы в свое время отложили из-за сложноватого текста - это "Урфин Джус и его деревянные солдат". Сейчас прочитали - вах, какая сказка! "Семь подземных королей" кто в каком возрасте читал?
    А еще мы прочитали "Королевство кривых зеркал" - тоже очень понравилась сказка. Приключенческая такая, детская, но в то же время позволяет задуматься над важным...
    Влад, добавь, пожалуйста:
    Виталий Губарев "Королевство кривых зеркал"
    в список "Начальная школа".
    Заранее спасибо!
    Настоящее чудо это не то, что поражает воображение, а то, что преображает нашу душу

  7. #4867
    Аватар для Franya
    Реєстрація
    04 травень 2005
    Звідки Ви
    Днепр(UA)-Trento(IT)
    Дописів
    7 757

    Типово

    Родители, что детям-школьникам новогодне-рождественского читать будете?
    Настоящее чудо это не то, что поражает воображение, а то, что преображает нашу душу

  8. #4868
    Аватар для Mixt
    Реєстрація
    29 жовтень 2009
    Звідки Ви
    Ул. Савченко
    Дописів
    5 305

    Типово

    Цитата Допис від inni Переглянути допис
    Зате сьогодні йшла через Європейську площу, а там ВАУ-- відкрилася нова книжкова крамниця Єкнига.
    А можно подробнее - где конкретно она находится?

  9. #4869

    Типово

    Цитата Допис від Franya Переглянути допис
    Родители, что детям-школьникам новогодне-рождественского читать будете?
    Щелкунчика точно в этом году будем читать!

    Не помню хвалила ли Успенского "Любимая девочка дяди Федора" и "25 профессий Маши Филипенко"?
    Почему мамы не играют в куклы? Покупала на подарок, но мы так и не подарили... http://forum.gorod.dp.ua/showthread....1#post31019766

  10. #4870
    Аватар для Franya
    Реєстрація
    04 травень 2005
    Звідки Ви
    Днепр(UA)-Trento(IT)
    Дописів
    7 757

    Типово

    Цитата Допис від море Переглянути допис
    Щелкунчика точно в этом году будем читать!

    Не помню хвалила ли Успенского "Любимая девочка дяди Федора" и "25 профессий Маши Филипенко"?
    И я Щелкунчика собираюсь предложить! Мы и в прошлом году читали... надеюсь, что сын не станет отказываться из-за этого
    Ой... а есть, что похвалить? У Успенского новое такое... мою цензуру не прошло
    Настоящее чудо это не то, что поражает воображение, а то, что преображает нашу душу

  11. #4871
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    Замовляла через інтернет у видавництві "Веселка" книжки для себе і додатково купила дві красиві книжки, які в нас вже є.

    Кому треба звертайтеся - ПРОДАЮ. Книжки абсолютно нові, тільки-но із видавництва.

    "Степова казка" Григір Тютюник
    Видавництво: "Веселка"
    Сторінок: 96
    Обкладинка: тверда
    Розмір: 29 х 21,5 см
    Ціна: 55 грн.

    У книжку "Степова казка" Григіра Тютюника видавництво "Веселка" зібрало всі його чудові оповідання про природу. Сюди ввійшли всі оповідання з циклів "Степова казка" (про крота, їжачка та інших мешканців старого куреня), "Ласочка" та "Лісова сторожка" (про лісничого та його вірного песика, пораненого крука та інших мешканців лісу).

    Прочитати всі ці оповідання можна на "Читанці":
    "Степова казка"- http://chytanka.com.ua/ebooks/index....view&url_id=50
    "Однокрил"( цикл "Лісова сторожка" і цикл "Ласочка") - http://chytanka.com.ua/ebooks/index....ew&url_id=2214



    Більше розворотів тут:
    Spoiler Spoiler:  









    Книжка українських народних загадок "Стоїть півень на току" .
    Ілюстрації Валентини Мельниченко

    Видавництво: "Веселка", "Навчальна книга - Богдан"
    ISBN: 978-966-01-0573-7
    Сторінок: 75
    Обкладинка: тверда, повністю лакована
    Розмір: 29 х 21,5 см
    Ціна: 55 грн.





    Більше розворотів тут:
    Spoiler Spoiler:  








    Востаннє редагував Maryna22: 24.10.2015 о 21:46

  12. #4872
    Аватар для Jully
    Реєстрація
    19 березень 2011
    Звідки Ви
    Рабочая
    Дописів
    483

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    Книжка українських народних загадок "Стоїть півень на току" . Ілюстрації Валентини МельниченкоВидавництво: "Веселка", "Навчальна книга - Богдан"
    ISBN: 978-966-01-0573-7
    Сторінок: 75
    Обкладинка: тверда, повністю лакована
    Розмір: 29 х 21,5 см





    Більше розворотів тут:
    Spoiler Spoiler:  








    Это книга моего детства. Очень любила эти загадки!

  13. #4873
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    І нам дуже вони подобаються. І ілюстрації Валентини Мельниченко люблю з дитинства.

  14. #4874

    Типово

    Цитата Допис від Franya Переглянути допис
    И я Щелкунчика собираюсь предложить! Мы и в прошлом году читали... надеюсь, что сын не станет отказываться из-за этого
    Ой... а есть, что похвалить? У Успенского новое такое... мою цензуру не прошло
    ну это не новое. Я еще в школе читала)
    Почему мамы не играют в куклы? Покупала на подарок, но мы так и не подарили... http://forum.gorod.dp.ua/showthread....1#post31019766

  15. #4875

    Типово

    Цитата Допис від inni Переглянути допис
    Была в воскресенье на Фрунзе в книжном. Грустно, перестали из России возить вообще( Только те издательства, у кого представитель на Украине есть, остались. Т.е. ни Речи, ни ИДМ, ничего такого не ждите больше. И осторожно-- Самовар у них не самовар, а подделка ( Ну, дёшево, ага.

    Зате сьогодні йшла через Європейську площу, а там ВАУ-- відкрилася нова книжкова крамниця Єкнига. Зараз при купівлі будь-якої книжки дають дисконтну картку на 5% . Асортимент-- україномовні книги всіх вітчизняних видавництв. Також бачила що є відділ книжок іноземними мовами, та не дійшла до нього. Оскільки часу було обмаль, то заскочила всього на хвильку. Затишна книгарня, молоді уважні співробітники, що розмовляють щирою українською ( як же приємно було чути це в нашому місті!! та ще й в книгарні ) Трохи встигла переглянути лише дитячі полиці. А-ба-ба, Богдан, Країна мрій, Школа, Махаон, ВСЛ -- є майже весь асортимент. За цінами, з того, що запам'ятала, Шустрик
    Инна, спасибо за наводку)
    В пятницу ездила в этот магазин. Уютный. Книг не много, но большинство на укр.языке и укр.издательств. Есть и на русском в разделе иностранной литературы)
    Почему мамы не играют в куклы? Покупала на подарок, но мы так и не подарили... http://forum.gorod.dp.ua/showthread....1#post31019766

  16. #4876
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    Цитата Допис від Franya Переглянути допис
    Родители, что детям-школьникам новогодне-рождественского читать будете?
    Я купила в цьому році "Країна Ніландія" від видавництва "Свічадо", яку в тому році обговорювали. Поки що ми не читали. Чекаймо зими.

    Іще виграла у Facebook від видавництва "Час Майстрів" книжку "Хочу, хочу подарунків". Теж іще не читали.

    І перечитаємо «Новорічну історію про двері, яких нема, і про те, як корисно іноді помилитися номером» Ірини Жиленко, яку читали влітку. Дуже сподобалася ця новорічна казка.
    Почитати її можна тут - http://chytanka.com.ua/ebooks/index....&url_id=454%29 .
    На 241 сторінці є мій відгук на цю книжку - http://forum.gorod.dp.ua/showthread....74636&page=241

    А це Список новорічних книжок від "Читомо" - http://www.chytomo.com/issued/12-svi...vo-snig-i-diva

    Побачила в інтернеті ось таку гарну дитячу книжку до Різдва від видавництва релігійної книжки "Свічадо".
    Книга в суперобкладинці, сторінки із якісного офсету, гладенькі. Формат: 205х220, 48 стр. Ціна 34,90 грн.

    Прочитати про сюжет і подивитися фото розворотів можна тут - http://www.babyblog.ru/community/pos..._books/1701668

    Востаннє редагував Maryna22: 26.10.2015 о 23:00

  17. #4877
    Аватар для Franya
    Реєстрація
    04 травень 2005
    Звідки Ви
    Днепр(UA)-Trento(IT)
    Дописів
    7 757

    Типово

    Марина, спасибо!
    Я так понимаю, что "Країна Ніландія" и "Новорічна історія про двері, яких нема, і про те, як корисно іноді помилитися номером" издаются только на украинском... жаль... для моих мальчиков это иностранный язык (пока)
    "Хочу, хочу подарков" мы в прошлом году читали. Хорошая коротенькая история. Кстати, они к Николаю больше.

    Смотрю список книг - интересно!


    
    Настоящее чудо это не то, что поражает воображение, а то, что преображает нашу душу

  18. #4878
    Аватар для Maryna22
    Реєстрація
    28 серпень 2012
    Дописів
    969

    Типово

    Цитата Допис від Franya Переглянути допис
    Марина, спасибо!
    Я так понимаю, что "Країна Ніландія" и "Новорічна історія про двері, яких нема, і про те, як корисно іноді помилитися номером" издаются только на украинском... жаль... для моих мальчиков это иностранный язык (пока)
    "Хочу, хочу подарков" мы в прошлом году читали. Хорошая коротенькая история. Кстати, они к Николаю больше.

    Смотрю список книг - интересно!
    А чому українську не вивчаєте?
    Востаннє редагував Maryna22: 30.10.2015 о 11:40

  19. #4879
    Аватар для Franya
    Реєстрація
    04 травень 2005
    Звідки Ви
    Днепр(UA)-Trento(IT)
    Дописів
    7 757

    Типово

    Цитата Допис від Maryna22 Переглянути допис
    А чому українську не вивчаєте?
    Потому что не в Украине живем, а я из русскоязычной семьи.
    Настоящее чудо это не то, что поражает воображение, а то, что преображает нашу душу

  20. #4880
    Аватар для элин
    Реєстрація
    16 листопад 2010
    Звідки Ви
    Калиновая
    Дописів
    1 804

    Типово

    А це Список новорічних книжок від "Читомо" - http://www.chytomo.com/issued/12-svi...vo-snig-i-diva
    Maryna22 , спасибо вам большое! Очень полезная подборка!
    Репетитор английского языка. 097-095-8724

Сторінка 244 з 267 ПершаПерша ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті