Чого це, ні? Які Ваші аргументи? Ось, будь ласка, публічна інформація:
Взяте тут.Результати учасників ЗНО, які отримають більшу ніж мінімальна визначена кількість балів, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, а це означає, що 101 бал – це вже прохідний бал, і дає право вступу до вищого навчального закладу.
А про те, що 100 балів будуть давати автоматично, тільки за те, що прийшов на ЗНО — це правдою бути не може, бо не логічно. І документально не підтверджено.




Відповісти з цитуванням


Bookmarks