| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а пользуются ее плодами подлецы.
Російсько-терористичні війська, які намагаються захопити трасу Д****ьцеве – Артемівськ, несуть значні втрати.
Про це командир партизанського загону «Тіні» Олександр Гладкий повідомляє на своїй сторінці в Facebook, пише ТВі.
«У Д****ьцевому немає «котла». Дві з трьох доріг наші. Повірте, наші втрати в порівнянні з втратами орків і ЗС РФ непорівнянні. В Алчевську всі кафе зайняті поминками по ваті. У селах будинки мирних забиті трупами орків. Не потрібно паніки, вона не рятує. Ворог деморалізований – це однозначно. Його втрати величезні. Наша арту –... просто молодці і буде допомагати нашим вогнем у відповідь», – написав він.
Нагадаємо, за повідомленням «Інформаційного спротиву», Д****ьцево після «перемир’я» обстрілюють більше, ніж до нього.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks