Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 146 з 385 ПершаПерша ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196246 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7696, показано з 2 901 по 2 920.

Тема: Военное вторжение РФ в Украину

  1. #2901
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Росіяни потрапили в оточення під Д****ьцево і тепер шантажують своє командування тим, що здадуться "укропам" в полон. Про це повідомив у Фейсбук журналіст Михайло Дворянчук. "Сектор «С». Ситуація довкола траси Артемівськ – Д****ьцеве. Загальний нарис, записаний зі слів «туристів», про «оперативне оточення» Д****ьцевого. У селищах Логвинове та Нижнє Лозове, а також на оточуючих населенні пункти висотах, більше тижня тому міцно укріпились окупанти регулярних військ РФ із 25-го окремого полку спецназу. Великі запаси БК, а також важкого стрілецького озброєння, говорять лише про одне – зброю туди закидали тривалий час. Завдання у заблудших синів свого отєчєства було просте – перекрити і замінувати дорогу, на підходах до Логвиного гасити усе підряд і … чекати впродовж доби підходу основних сил. Прорватися окупанти мали через Нижнє Лозове, яке тижнем раніше успішно розвідала група тієї ж 25-ки (чому там наперед не розквартирували «Донбас» - питання на засипку). Таким чином, утворивши апендицит до траси, кільце замкнули б, отримавши підтримку із Калинівки. Дорога там одна. Полем, та ще й поміж двох вогнів, не пройти. Саме з цим і пов’язана теперішня складність в одну мить вибити окупантів із селища, а також із навколишніх висот. Але сталося несподіване. В нашому ГШ прорахували цей маневр, тому усі спроби прорубати реальне вікно до Логвиного, зазнали катастрофи. «Смерчі» і «Піони» вичистили всю ударну групу. Після артудару наші війська оточили район Логвине – Нижнє Лозове і закрили доступ у Д****ьцевський карман з північного-сходу, перекривши дорогу на Санжаровку. Окупантам варто б запропонувати здати зброю і вийти із піднятими руками, пообіцяти суп і теплий зіндан. Але немає бажання займатись доброчинністю. Вони смертники. І вони це самі прекрасно знають. Вони виходять в ефір двічі на день і просять підмоги. Їх чують. Їм обіцяють. Але реально може допомогти тільки авіаудар. І вони чекають. І шантажують командирів здачею у полон. Раз на годину-дві, по новим розвіданим позиціям кацапського спецназу, стріляє наша арта. Вони ховаються у підвали і ше поки вилазять і стріляють з вікон уцілілих будинків. На кількох важливих висотах окупантів вже знищили. Повільно, але впевнено, один за одним, загарбники ідуть в пекло. Ворожі ДРГ продовжують ходити за лінію розмежування. Ландшафт цьому сприяє. І зробити там контрольно-слідову смугу з колючкою - неможливо. Наша розвідка активно виявляє таких кочівників і знищує. Чергова перемога у великій війні, над могутнім ворогом. Ніколи не панікуйте. Паніка шкодить вашому здоров'ю і життю наших бійців", написав Дворянчук.

    Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2015/02/11/126...-komanduvannya
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  2. #2902

    Реєстрація
    13 жовтень 2013
    Дописів
    10 138

    Типово

    Цитата Допис від ргд5 Переглянути допис
    а ты разве нет?
    Я ни то и ни другое. Точно знаю, что в плане экономики нам будет хуже год-два, как минимум. В военном плане, обострение начнется в ближайшее время, ВВХ ничего особенного не добьется, граница боевых действий будет незначительно меняться в ту и другую стороны, и скорее всего к лету или к осени восстановится ленивый паритет.

  3. #2903
    Аватар для Леся__
    Реєстрація
    10 вересень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    572

    Типово

    Захарченко и Плотницкий в Минске. ждут-с
    Лидеры террористических организаций «ДНР» и «ЛНР» прибыли в Минск. Боевики заявили о своей готовности подписать «заключительный документ», если он будет принят.

    Вечером в среду, 11 февраля, в Минск также прибыли лидеры боевиков «ЛНР» и «ДНР» Александр Захарченко и Игорь Плотницкий, сообщает Deutsche Welle со ссылкой на информационное агентство dpa.
    Об этом неожиданном визите агентству сообщил представитель донецких боевиков Андрей Пургин. По его словам, оба боевика готовы «подписать заключительный документ, если саммит достигнет успеха».
    http://hvylya.net/news/digest/zaharc...-v-minske.html

  4. #2904
    Аватар для Кайзер Билл
    Реєстрація
    23 грудень 2014
    Дописів
    3 938

    Типово

    Что это с ним?

    The only easy day was yesterday (c)

  5. #2905
    Аватар для locket09
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Дописів
    10 283

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Как раз ситуация донаоборот.
    МВФ выделяет ярды, в том числе и на домбабве, Крым забываем, санкции постепенно отпадают, местячковые выборы и особый статус узаканивают Лнр и днр. Вот и весь кард****ет, да забыл, Генпрокурор шконка и Гонтарева глава НБУ.
    Наверное это перемога.
    Долучення 1690865
    такого не будет, Глобус вы это серьезно? или пошутили?

  6. #2906
    IT-шник года 2009, 2010, 2012, 2013 Аватар для Gobzavr
    Реєстрація
    14 січень 2007
    Звідки Ви
    Чкалова 16, оф 11
    Дописів
    19 488

    Типово

    Цитата Допис від _Jane_ Переглянути допис
    ага, бо скакнув курс, а десь ще по "старій ціні"
    Далеко не все, но кое что есть...
    F1 Service f1service.dp.ua.Ремонт ноутов, ПК и прочих железок, ИТ-сопровождение организаций.
    Тел:7340453,093-99-835-99, 097-222-14-17, 095-476-77-79 Чкалова 16, оф 11

  7. #2907

    Реєстрація
    17 червень 2013
    Дописів
    4 499

    Типово

    Цитата Допис від Яплис Переглянути допис
    Двійник - не двійник... Що за гамлетовщина?! Меркель - жінка. Вже давно б подряпала те силіконове обличчя та перевірила, що під ним - Сурков чи Рогозін.
    да он ей писю еще в садике показывал, проверила бы при первом подозрении

  8. #2908
    Аватар для Королевишна-Красавишна
    Реєстрація
    10 січень 2013
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    15 669

    Типово

    Цитата Допис від Кайзер Билл Переглянути допис
    Что это с ним?

    Приступ падучей начинается
    нужно срочно купировать
    Лукашенко видно жестами уже санитарам маякнул и пытается пациента тихонько в сторону от людей на время увести
    Разности мои(декупаж.моделирование.квиллинг.лепка)http://forum.gorod.dp.ua/showthread....84296&page=114

  9. #2909

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Как раз ситуация донаоборот.
    МВФ выделяет ярды, в том числе и на домбабве, Крым забываем, санкции постепенно отпадают, местячковые выборы и особый статус узаканивают Лнр и днр. Вот и весь кард****ет, да забыл, Генпрокурор шконка и Гонтарева глава НБУ.
    Наверное это перемога.
    похоже. про Крым ..пока вряд ли(имхо)
    все очень рискованно для Пороха. добробаты могут не понять..


    Volodymyr Ariev


    15 мин. ·






    Якось за подіями в Мінську забулося що сьогодні - 70 річниця Ялтинської конференції. Випадковість чи навмисний символізм?

  10. #2910
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від locket09 Переглянути допис
    такого не будет, Глобус вы это серьезно? или пошутили?
    Абсолютно, к сожалению((
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  11. #2911
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Цитата Допис від Кайзер Билл Переглянути допис
    Что это с ним?

    Что они с ним возятся как с одуревшим малолеткой, заламали бы (бацька держит, порох херачит ногами по ботексу) и под международный трибунал.
    На следующий день - мир и спокойствие.

  12. #2912

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Кайзер Билл Переглянути допис
    ВАУ! Мощно.

    А что там - Путин ручку сломал?


    Что-то это мне напоминает.

  13. #2913
    Аватар для Кайзер Билл
    Реєстрація
    23 грудень 2014
    Дописів
    3 938

    Типово

    Цитата Допис від Королевишна-Красавишна Переглянути допис
    Приступ падучей начинается
    нужно срочно купировать
    Лукашенко видно жестами уже санитарам маякнул и пытается пациента тихонько в сторону от людей на время увести
    У меня промелькнули подобные мысли )))
    Цитата Допис від Mr.Personality Переглянути допис
    Что они с ним возятся как с одуревшим малолеткой, заламали бы (бацька держит, порох херачит ногами по ботексу) и под международный трибунал.
    На следующий день - мир и спокойствие.
    Мир и спокойствие на следующий день - это если в Гудзон, а не в Гаагу. Гаага - это тягомотина надолго (((
    The only easy day was yesterday (c)

  14. #2914
    Аватар для Кайзер Билл
    Реєстрація
    23 грудень 2014
    Дописів
    3 938

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Что-то это мне напоминает.
    Я - легитимный и у друга в Минске? )))))
    The only easy day was yesterday (c)

  15. #2915
    Аватар для Interceptor
    Реєстрація
    25 вересень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро на Дніпрі
    Дописів
    41 934

    Типово

    я твой ручку ломал (с)

  16. #2916
    Аватар для Mr.Personality
    Реєстрація
    10 серпень 2007
    Звідки Ви
    Рolitical disaster zone.
    Дописів
    13 766

    Типово

    Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  kKuYckX7MgI.jpg
Переглядів: 337
Розмір:  69,2 КБ
ID:	1690913

  17. #2917
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Президент Украины Петр Порошенко во времяпереговоров в "Нормандском формате"*в среду вечером в Минске выходил для телефонного разговора с Генеральным штабом Вооруженных сил Украины.

    Об этом на своей странице в Facebook cообщила нардеп от "Блока Петра Порошенко" Ирина Фриз.

    "Президент выходил на телефонный разговор с Генштабом и вернулся", - написала она.

    http://obozrevatel.com/politics/4689...genshtabom.htm
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  18. #2918
    Аватар для locket09
    Реєстрація
    15 листопад 2010
    Дописів
    10 283

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Абсолютно, к сожалению((
    загнать Путина в глухой угол ценами на нефть, и теперь пойти на такие уступки, полностью теряется логика
    нет, Крым была ловушка, санкции подорвали экономику России, цены на нефть добили окончательно
    не вижу смысла уступать придурку
    до сегодняшнего дня Штаты идут намеченным курсом упорно и верно

  19. #2919
    IT-шник года 2009, 2010, 2012, 2013 Аватар для Gobzavr
    Реєстрація
    14 січень 2007
    Звідки Ви
    Чкалова 16, оф 11
    Дописів
    19 488

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Что-то это мне напоминает.
    Это у них семейное....
    F1 Service f1service.dp.ua.Ремонт ноутов, ПК и прочих железок, ИТ-сопровождение организаций.
    Тел:7340453,093-99-835-99, 097-222-14-17, 095-476-77-79 Чкалова 16, оф 11

  20. #2920
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Лідери переговорів у Мінську почали переговори у вузькому колі, - Інтерфакс
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

Сторінка 146 з 385 ПершаПерша ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156196246 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті