Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
да, чето випов корпораций нет совсем
одни зарубежные "лыжные инструкторы":
на "Б", дальше не смотрел
Балабанова Марина Франция
Балаян Оксана Великобритания
Барабанова Марина США
Белоусов Сергей США
Странные вы люди ей богу. Вот сидите тут целый день и ноете ноете, сидите и ждёте что бы с жежешки кто нибудь кинул очередное паскудство из России, что бы порадоваться и пообсуждать, потом опять сидите и ноете и опять ожидаете очередную "сенсацию". Сперва (года три назад) меня это злило, теперь даже как то жалко вас стало, какая то беспросветная убогость от вас исходит, как будто вы сидите на дне колодца не в силах что либо изменить в своей жизни и прислушиваетесь к происходящему вне колодца, сплетничаете там у себя внизу -- "да там жара наверху, они все сдохнут !!, там радиация !!, да нет, на них метеорит упадёт ха ха ха, веселитесь своими же сплетнями...........
Конечно, а как же...
Не мы же к вам приперлись с своими гранатометами. У вас есть выбор - не читайте наш форум...МЗС Росії не розуміє, чому принц Чарльз порівняв Путіна з Гітлером
22.05.2014
Росія просить офіційних пояснень у Лондона з приводу висловлювань британського принца Чарльза, який порівняв російського президента Владимира Путіна з лідером Третього рейху Адольфом Гітлером.
Про це заявив офіційний представник російського МЗС Олександр Лукашевич, повідомляє Дзеркало тижня із посиланням на ИТАР-ТАСС.
За даними Російської служби ВВС, 22 травня радник-посланець посольства РФ у Лондоні Олександр Крамаренко має зустрітися з представниками МЗС Сполученого Королівства, щоб обговорити "обурливі висловлювання принца Чарльза у Канаді" про Путіна.
Напередодні зустрічі російська дипмісія "запитала у Форін-офісу офіційних роз'яснень", зазначили у посольстві РФ.
Несхвальна оцінка політики Росії щодо України і анексії Криму разом з порівнянням Путіна з Гітлером пролунали з вуст принца під час його візиту в Канаду в приватній бесіді з 88-річної єврейкою Маріанною Фергюсон, волонтером Морського музею Атлантики, яка в дитинстві втекла з нацистської Німеччини на північноамериканський континент.
За словами жінки, після того, як вона розповіла Чарльзу свою історію, принц зазначив, що тепер "Путін робить приблизно те саме, що й Гітлер".
Британський прем'єр-міністр Девід Кемерон відмовився коментувати заяву принца, заявивши, що її було зроблено в приватній бесіді. Прес-служба самого Чарльза підтвердила: "Принц Уельський не прагне до того, щоб робити публічні політичні заяви під час приватних бесід".
При цьому в прес-службі оголосили, що спадкоємець британського престолу не буде зустрічатися з російським лідером у Франції під час пам'ятних заходів на честь 70-річчя відкриття другого фронту союзників у Нормандії.
Непрямі порівняння Путіна з Гітлером у зв'язку з подіями в Україні раніше вже не раз лунали з вуст провідних політиків різних країн.
На початку березня аналогію між Путіним і Гітлером провела екс-держсекретар США Гілларі Клінтон, коментуючи дії Росії в Україні. Інше недвозначне порівняння в цьому плані зробив міністр фінансів ФРН Вольфганг Шойбле після приєднання Криму до Росії.
Як відомо, у березні 2014 року з посади в Московському інституті міжнародних відносин було звільнено професора Андрєя Зубова, який засудив вторгення Росії у Крим, порівнявши його з гітлерівською анексією Австрії у 1938 році.
Після цього прокремлівська газета "Известия" надрукувала матеріал про те, що Гітлер до 1939 року був "політиком найвищого класу", збираючи німецькі землі.
Тоді ж мерія чеського міста Ліберець вивісила на фасаді міської ратуші величезний плакат, на якому президент РФ Владімір Путін зображений у збірному образі Гітлера-Сталіна.
Первый закон глупости
Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©
Вы 23 года уже как незалежны, чего вам ещё надо ?
А если вы хотите что бы про вас вообще забыли, навсегда, то это вполне возможно, если бы заработали на полную мощность северный и южный потоки, что бы можно было через Украину вообще не поставлять газ, вот в этом случае точно бы никто не вспомнил. Про вас вспоминают только потому, что на запад идёт газ и вы вентелями балуетесь постоянно
Когда мне тяжело, я всегда напоминаю себе о том, что если я сдамся – лучше не станет. Мне опять нужны доноры
ЄБРР заморозив нові проекти в Росії
Четвер, 22 травня 2014, 20:56
Європейський банк реконструкції та розвитку в останні місяці фактично заморозив прийняття рішень про нові проекти в РФ через політично мотивовану позицію директорів від країн G7.
Про це заявив перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов, передають "РИА Новости".
"Найкращий портфель банку - це російський портфель. Якщо ви поговорите з фахівцями банку і подивитеся, які підприємства відкриваються в Росії, ви побачите, що найкращий портфель ЄБРР - в Росії", - сказав Шувалов в інтерв'ю Forbes TV.
"Проте, директори, що представляють країни G7, зустрічаються і постійно проводять окремі сесії, і кажуть, що не пропустять нові проекти в РФ. Там весь час йде дискусія - будуть нові проекти в Росії чи ні", - додав він.
За його словами, така позиція в першу чергу шкодить самому банку, якому саме російські проекти приносять стабільно високе повернення на капітал.
"Це нерозумно. Це дуже погано в першу чергу для самого банку, акціонером і членом ради якого є і Росія", - сказав Шувалов.
Первый закон глупости
Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©
...и поэтому — империализм должен быть разрушен (...ceterum censeo Imperialismus esse delendam)
[...]
Мы тут пытаемся про санкции. Которых нет.
Востаннє редагував Ийон Тихий: 23.05.2014 о 12:55
а вы действительно хотите мировых санкций против РФ?
Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
![]() |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
![]() |
Bookmarks