так он просто косит от армии)))
А тепер, увага, найцікавіше. Воєнком не «наприклад», а в натурі викликає Петра Михайловича: вже майже місяць, як йому намагаються вручити повістку. Чи то справді він знадобився у гарячій точці, чи воєнкоматскі хлопці вирішили наостанок ще раз подоїти - не скажу, бо це мені не відомо. Але від того, відомо мені це чи ні, Петру Михайловичу не легше. Останні тижні він пішов у глибоке підпілля і переховується. І, як висловився б який-небудь невихований тінейджер, що не відчуває ніякої поваги навіть до майорів, страшенно очкує. І ще (це при самому сприятливому розкладі) йому прийдеться, як мінімум, стільки ж прожити в такому ж кошмарі.






Bookmarks