| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Не все.
" Спеціальний батальйон міліції «Київ-1», сформований з числа добровольців, прибув до Одеси.
Спецбатальйон вже розпочав виконання завдань із забезпечення громадського порядку та недопущення проявів сепаратизму, повідомляє Міністерство внутрішніх справ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖСпецбатальйон «Дніпро-1» створений для захисту мирних громадян - командир
"В даний час частини батальйону несуть службу як в обласному центрі, так і в Одеській області. «Київ-1» залишиться в місцях дислокації до нормалізації обстановки в регіоні. Батальйон виконує бойові завдання в рамках АТО спільно з частинами Національної гвардії, МВС та СБУ", - повідомляється на сайті МВС.
Силами бійців була припинена спроба захоплення будівлі Одеської обласної державної адміністрації."
http://www.unian.ua/politics/915724-...ennya-oda.html
Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)
Официально.
" Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк скептично оцінив пропозицію президента РФ Володимира Путіна перенести так званий референдум на Сході України.
"Володимир Володимирович, торгувати повітрям якось не личить вам, як президенту великої країни", - сказав український прем’єр після закінчення виїзного засідання уряду в Харкові."
http://24tv.ua/home/showSingleNews.d...bjectId=440541
Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)
По фучеджи проскочила мысль, что он сдал подельников за "отпуск" его к брату.
Сегодня днем на брифинге руководитель Администрации президента Сергей Пашинский заверял журналистов, что Фучеджи находится под домашним арестом и активно сотрудничает со следствием.
Однако уже вечером министр внутренних дел Арсен Аваков подтвердил информацию, обнародованную несколькими СМИ, – одесский полковник сбежал. Причем не просто из-под ареста, а из страны. «Господин Фучеджи в 5 утра пересек украинскую границу и скрылся от следствия», – передает слова министра «ТСН».
NR2.ru: http://nr2.com.ua/kiev/497104.html
др.Лайтмана не завадило б нам..
Він насправді або гарний актор з набором психологів (як де скривитися, яку паузу витримати, як знизити голос) або справжній переляк продемонстрував.
Схиляюся до другого варіанту, хоча дійсність і відсутність довіри його словам - за перший.
Уже в 2008 году возникали подозрения по поводу здоровья Путина:
Он все видит. Поэтому надо жить так, чтоб Ему было интересно за нами наблюдать
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks