Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: Формы для заказа книг и внесения оплаты!

Голосували
16. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
Сторінка 207 з 415 ПершаПерша ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217257307 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 8281, показано з 4 121 по 4 140.

Тема: Лучшее СП Книги + Настольные игры! Сбор по Манн, Иванов и Фербер! Ваши дети достойны лучшего! 3т

  1. #4121
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово






    Книга мого роду

    Книга мого роду (бордова) Мацко Ірина Для всієї родини нема 9789662909890 59,5
    Книга мого роду (зелена) Мацко Ірина Для всієї родини нема 9789662909920 59,5

    Створюйте свою сімейну хроніку, користуючись альбомом «Книга мого роду»! Лише тут можна буде прочитати про кумедні випадки із маминого чи таткового дитинства, відшукати фірмовий бабусин рецепт чи улюблену пісню прадідуся. А проілюструють яскраві миті життя сімейні фотографії. Нова книга «Видавництва Старого Лева» – це подарунок для усієї родини!




    http://nashformat.ua/books/podarunko...rodynne_derevo

  2. #4122
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово





    Дитячий кобзар

    Дитячий Кобзар уп. Зірка Мензатюк Для всієї родини 08-12 9789662909944 55,3

    Дитячий кобзар – це не просто збірка найвідоміших віршів Тараса Шевченка, а художнє видання з яскравими ілюстраціями. Картини Марини Михайлошиної підкреслять слова Великого Кобзаря та привернуть увагу як маленьких, так і великих читачів. Тут і українське село з біленими хатами, і козак, що збирається у довгу дорогу, і, звичайно, кобзар, що на кобзі грає та пісні про славетне минуле наспівує.

  3. #4123
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово





    Солодке печиво

    СОЛОДКЕ ПЕЧИВО Д.Цвєк Цвєк Дарія Кулінарні книги Дарії Цвєк нема 9786176790099 72,3

    Найсолодші спогади завжди родом з дитинства, а кожна мама, принаймні час від часу, хоче почастувати своїх дітей (незалежно від їхнього віку) чимось абсолютно ексклюзивним – створеним власними руками за якимось незвичайним рецептом. Ця книга буде добрим порадником у такій справі.

    У трьох розділах книги – «Печиво», «Солодкі страви» та «Домашні заготівлі» – подано понад п’ятсот рецептів, у яких вказано набір продуктів і опис технологічного процесу приготування виробів з різних видів тіста, а також кремів, начинок, помадок, які використовують для оздоблення тортів, тістечок, баб, пирогів, рулетів, медівників, коржиків, бабок, кексів, мазурків, пудингів та різноманітних дрібних ласощів.

    Це виданння в порівнянні з попередніми стало сучаснішим: поряд зі ступками та вінчиками тут з’явилися блендери, міксери та інші електричні кухонні прилади, а також більш звичні для читачів терміни та назви, приміром, «родзинки» замість «ізюму», «медівник» замість «медовика» тощо.

    Видавництво висловлює щиру вдячність пані Зоряні Жовнірук, доньці Дарії Цвєк, за допомогу у підготовці нового видання – справжнього «солодкого бестселера», перевіреного часом.


    Кекс мармуровий за рецептом Дарії Цвек на ЖЖ


  4. #4124
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово




    Читання для реготання




    Вікінг у моєму ліжку Стронґ Джеремі Читання для реготання 08-10 9789662909487 28,1
    Знайомтесь: Фараон! Стронґ Джеремі Читання для реготання 08-10 9789662909289 28,1
    Кімнатні пірати Стронґ Джеремі Читання для реготання 08-10 9789662909272 28,1

    Туман, у якому поволі пересувався човен вікінгів, був таким густим, що ніхто не помітив, як у море вивалився бідолаха Сігурд. Уплав він ледве дістався берега і пішов навпростець. А коли туман розвіявся, вікінг Сігурд побачив, що опинився у якомусь дивному місті. Насправді у густому тумані відбувся зсув часів, і стародавній вікінг потрапив у сучасну Англію, у містечко Флотбі, де він надибав готель із такою рідною назвою «Вікінг». Щоправда, ні господарі готелю, ні його гості не були готові до зустрічі зі справжнім і доволі диким вікінгом, якому тепер доведеться ставати сучасною людиною, їсти ножем і виделкою і навіть одружитися…

    Єгипетський фараон пролежав купу часу у гроб*ниці, аж поки двоє бандитів-невдах не розбальзамували його ненароком, шукаючи карту скар*бів. І от ожила мумія розгулює сучасним містеч*ком, наче забинтований пацієнт, який щойно утік від санітарів. А тим часом двійко нерозважливих бандитів-початківців уже снують свої недолугі плани із захоп*лення єгипетського фараона.


    Не дивуйтесь, якщо по сусідству з вами оселять*ся справжні пірати! Адже далеко не кожен пірат любить море. Серед них є такі, що води на дух не переносять, зате обожнюють затишні помешкання, в яких можна не лише чудово облаштувати піратський корабель, але й відшукати скарби!


    Гармидер у школі Стронґ Джеремі Читання для реготання 08-10 9789662909203 28,1
    Мій тато і зелений алігатор Стронґ Джеремі Читання для реготання 08-10 9789668476082 28,1
    Мій братик - телезірка Стронґ Джеремі Читання для реготання 08-10 9786176790396 28,1

    Як?! До Вашої школи ще й досі не завітала міс Гармидер? Спробуйте попросити про це ва*шого директора – адже міс Гармидер зазвичай працює вчителем на підміну. Ніхто зі школярів не відмовився би від такої вчи*тельки! Бо з нею уроки перетворюються на саме задоволення: веселощі, гру, розважан*ня, рейвах, тарарам, одним словом – суцільний гармидер!


    Оце так сімейка! Татко приволік додому живого алігатора, а ба*буся бігає на побачення, як шістнадцятирічна дівчинка, та ще й гасає на мотоциклі! Лише мама дає всьому раду, хоча інколи го*дує всю родину самими лише сосисками і збирається... вибухнути.


    Як стати знаменитим? Для цього треба, щоб у вас була коза Посмі*тюха, черепаха Шумахер, дивакуватий татко і бабуся на мотоциклі. Тоді вашу сімейку по*кажуть у програмі про найдокучливіших сусідів. А головне – щоб у вашого маленького братика були найвідоміші у світі... сіднички.


    Ракета на чотирьох лапах Стронґ Джеремі Читання для реготання 08-10 9789668476044 28,1
    Розшукується Ракета на 4-х лапах! Стронґ Джеремі Читання для реготання 08-10 9789662909340 28,1
    Нові пригоди Ракети на 4-ьох лапах Стронґ Джеремі Читання для реготання 08-10 9786176790341 28,1

    Що це? Комета, болід чи реактивний літак? Ні, це всього лише собака Стрілка – справж*ня ракета на чотирьох лапах, суміш вихору, хорта і спортивного «Феррарі». Вона має фантастичну здатність втягувати в ха*лепу свого одинадцятирічного господаря Тревора і його подружку Тіну.

    Чудова новина! Ракета на чотирьох лапах повертається!!! Повертається для того, щоб знову завдати купу клопотів своїм господарям, втрапити в халепу, накрасти купу їжі і… зникнути. Але не сумуйте. Вона обов’язково повернеться! І не сама...

    А правда ви вже скучили за невгамовною Ракетою на чотирьох лапах? Тож зустрічайте: ось вона, Стрілка, і ось троє її кумедних цуценяток, з якими нерозлучні друзі Тревор та Тіна збираються зустрічати найкраще у світі свято – Різдво. І ще вони мають намір допомогти відомому спортсменові бігати швидше та перемогти на Тваринячих іграх поганця Чарлі Смага і трьох його ельзаських вівчарок. Чи пощастить їм? Розгортайте книжку і читайте хутчіш.
    Востаннє редагував Алиса07: 14.04.2014 о 13:03

  5. #4125

    Типово

    Цитата Допис від Алиса07 Переглянути допис
    Интересно, какая будет цена... Надеюсь получше, чем у Самоката

    Готуються до друку!




    Ця книга – квиток в захоплюючу навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста Майя в Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, в Індії займетесь йогою, а в Китаї спробуєте на смак столітні яйця. В Австралії вас вразить качкодзьоб, в Фінляндії – полярна ніч, а на Мадагаскарі – величезний баобаб. Книга відкриє перед вами найцікавіші закутки світу і ви будете в захваті від побаченого.

    51 карта проведе вас по 42 країнах та 6 континентах. На кожній з них знайдете безліч детальних зображень, які перенесуть вас в неймовірні місця цієї планети і заохотять побачити ще більше. Вдалої подорожі!
    Хм, интересно, хоть в этом издании Украина удостоится отдельной странички?..

  6. #4126
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово

    Цитата Допис від Мирошенька Переглянути допис
    Хм, интересно, хоть в этом издании Украина удостоится отдельной странички?..
    посмотрим-посмотрим

  7. #4127
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово






    Федько, прибулець з Інтернету Гридін Сергій Дивовижні світи 08-10 9789662909616 23,8
    Федько у пошуках Чупакабри Гридін Сергій Дивовижні світи 08-10 9789662909845 23,8
    Федько у віртуальному місті Гридін Сергій Планета Чудасія 08-10 9789662909692 23,8

    Герої цієї історії – звичайні хлопці Сашко та Петрик – з волі зовсім не звичайного інтернетного віруса потрапляють у віртуальний світ, де їм доведеться зустрітися з жорстокими піратами, дикими людожерами, голодними крокодилами та потворними чудовиськами. Побачити таких ворогів на екрані – далеко не те саме, що зіткнутися з ними віч-на-віч. Отож, чи зможуть хлопці подолати усі перешкоди і повернутися додому, а головне – чи зуміють вони зберегти свою дружбу в таких непростих випробуваннях?


    Хто в дитинстві не мріяв про скарби? Хто не ховався від жаху під ковдру у темній кімнаті, слухаючи страшні оповідки? У кого не бігали мурашки по шкірі від передчуття зустрічі з невідомим? Це був ти!? Тоді саме для тебе ця книга!

    Весела, насичена подіями історія про добре відомого віруса Федька та його друзів. Познайомся з новими героями, поринь у вир пригод РЕАЛЬНОГО світу!



    Зовсім не підступний, а кумедний і дуже милий комп'ютерний вірус Федько – в небезпеці. Щоб визволити його з віртуального полону, друзям Сашкові, Петрикові та Марічці Петренко доведеться блукати віртуальним містом та поквитатись із наймогутнішим комп'ютерним вірусом у світі...

  8. #4128
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово

    Поставщик затормозил Мелик Пашаев и Розовый жираф с АСТ и Эксмо

    Заказ пока не отправляю

  9. #4129

  10. #4130
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово

    Цитата Допис від Мирошенька Переглянути допис
    Алла, мое на отправку. И в файле не все проплаты отмечены, если что)
    Записала

  11. #4131
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово

    В связи с подорожанием Новой почты, посылки могу отправить Деливери или Ин-таймом!

    Об изменениях в адресе получателя пишем в личку!

  12. #4132
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово






    Щоденник фокса Міккі

    Щоденник фокса Міккі Чорний Саша Чотири лапи 07-09 9789662909661 23,8 Отзывы о произведении http://www.labirint.ru/reviews/goods/371807/

    Ви ще й досі вважаєте, що собаки не вміють думати?Таке твердження спростує маленький симпатичний фокстер’єр на ім’я Міккі. Виявляється, собаки не лише думають, а й уміють писати, читати та віршувати! Аще наш фоксик полюбляє кіно, відпочинок біля моря та цирк! Та найбільше його надихає щоденник, який він пише, тримаючи олівця в зубах. Ой! Олівець вломився…

  13. #4133
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово








    Белла - балерина

    Белла-Балерина Гарн Лаура Еймі Історії для малят 04-06 9786176790181 42,5

    Белла народилася в родині Басетів, собак із короткими ніжками. Усі знають: Басети не танцюють! Однак Белла з цим не згодна, бо в неї є велика мрія і ще більше бажання її здійснити.

    Цю дивовижну історію, вигадану американською письменницею Лаурою Ґарн, проілюструвала Валерія Соколова – всесвітньовідома художниця з львівським корінням. Валерія Соколова здобула найвищі американські нагороди – дві золоті медалі за найкращу дитячу ілюстрацію, приз «Найкраща ілюстрована книга року. Вибір мам» (2012), а також стала лауреаткою щорічної премії «Золота пір’їнка» українського дитячого журналу «Ангелятко» (2013).



    Статьи:

    «Белла-балерина»
    «Белла-балерина»: книжка про життєствердження і самооцінку
    Українська «Белла-балерина» ліпша за американську



  14. #4134
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово





    Слон Ґудзик та Вогняна Квітка

    Слон Ґудзик і вогняна квітка Воронина Леся Історії для малят 04-06 9786176790280 38,3

    Слон на ім’я Ґудзик не звичайний. По-перше, він такий крихітний, завбільшки з ґудзик. По-друге, він уміє розмовляти. А найголовніше – він знає, як потрапити з холодної зими в казкове літо. Треба лише написати на пелюстках каштанового цвіту: «Весна повертає на літо». А там – Кам’яна Галявина, її справедливий Володар, Співочий Струмок, веселі звірята і Вогняна Квітка, що розсіює по всьому світу свої чарівні насінини, які зігрівають землю і не дають змерзнути весняному цвіту.



    Різдвяна казка від Слона Гудзика

    Різдвяна казка від Слона Гудзика Воронина Леся Історії для малят 04-06 9786176790419 38,3

    Слони бувають не лише в зоопарку! От Яся знайшла свого слоника... під кущем бузку. І був він не лише маленьким, а ще й дуже незвичайним. Таким, що вміє легко начарувати зиму – і забрати зі собою золотоволосу Ясю в різдвяну казку. А там засніжений ліс, заманюки, хлопчик Сень, добрий олень Мартин і крихітний слон на ім’я Ґудзик.

  15. #4135
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово





    Історії чарівного Лісу

    Історії Чарівного лісу Читай Володимир Історії для малят 04-06 9789662909647 42,5

    Розгорнувши цю книжку ти опинишся у гущавині Чарівного Лісу. Тут живуть незвичайні звірята, знають людську мову, ходять до школи, дружать і допомагають одне одному. Слоник Дзвоник, ворон Карк, черепашка Черепок, віслючок Якало розкажуть про свої пригоди і стануть Твоїми справжніми друзями.



    Нові історії Чарівного Лісу

    Нові історії Чарівного лісу НОВИНКА! Читай Володимир Історії для малят 04-06 9786176790402 42,5

    У Чарівному Лісі, як завжди, вирують розмаїті події. То жаба Душка посварила добрих сусідів-хом’ячків, то чортик Крутихвіст налякав звірів своїми витівками, то цап Гордань захотів стати царем над усіма мешканцями лісу та довколишніх гір. Але любов та дружба неодмінно перемагають. Як саме? Про це читай у «Нових історіях Чарівного Лісу».




  16. #4136
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово






    Зварю тобі борщику

    Зварю тобі борщику Мензатюк Зірка Історії для малят 04-06 9786176790013 42,5

    У цій книжечці всі казки не лише веселі й цікаві, але ще й дуже смачні. Бо коли їх читаєш, то слинка котиться. І відразу хочеться разом з Олесею та Івасем, героями цих казок, скуштувати запашного борщу, смачнючих вареників, солодких млинців та інших українських страв, які живуть не лише на вашому столі, а й у казці.






  17. #4137
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово






    Пригоди котика Мікоша

    Пригоди котика Мікоша Брєзан Юрій Історії для малят 04-06 9789662909678 42,5

    Одного разу чорненький котик Мікош, як завжди, провів свого друга, білявого Томаша, до школи, а сам побіг до залізничного насипу – подивитися на поїзди. І треба ж було йому побачити у вагоні з картоплею мишку... Котик плигнув за нею і не стямився, як поїзд уже був далеко від його рідного міста. Попереду – сповнена захоплюючих пригод велика мандрівка!

    Книжку переклала з верхньолужицької мови Божена Антоняк, а створила яскраві акварелі львівська художниця Івета Ключковська.




    Загублене цуценя

    Загублене цуценя Люлько Анна Історії для малят 05-07 9786176790266 38,3

    Софійка забула на лавці біля дитячого майданчика своє улюблене іграшкове цуценятко на ім’я Смішко. Дівчинка, звісно, дуже сумувала. А Смішко помандрував містом і встиг познайомитися з художником, пихатим котом Філіпом, хлопчиком Васильком, професором математики та іншими цікавими людьми. Та головне – він зумів повернутися до своєї маленької господині.




  18. #4138
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово




    Картонні книжки для найменших


    У лісі, лісі темному

    У лісі, лісі темному… Нехода Іван Картонні книжки для найменших 01-03 9789662909784 14,5

    Вірш Івана Неходи вже давно став атрибутом зимових свят. Тепер малеча може вивчати його з чудової кольорової картонної книжечки.



    Забавлянки

    Забавлянки Малик Галина Картонні книжки для найменших 01-03 9789662909654 14,5

    Книжечка на картоні, для найменших, яка містить чудові маленькі віршики майстра дитячої літератури Галини Малик з ілюстраціями молодої художниці Вікторії Намозової. З цією книжечкою батькам буде легко забавити дитину, наприклад, посадити на коліно і побавитися в коника чи взяти її долоньку і полічити пальчики.


    Хто кричить кукуріку?

    Хто кричить кукуріку? Січовик Ігор Картонні книжки для найменших 01-03 9789662909494 14,5


    Лапи і хвости

    Лапи і хвости Савка Мар'яна Картонні книжки для найменших 01-03 9789662909739 14,5

    Яскрава книжечка на картоні з веселою історією про кота Потапа і песика Бровка, які скликають до себе на гостину цілу купу хвостатих і лапатих гостей. Веселі й дотепні ілюстрації створила львівська художниця Світлана Словотенко.

  19. #4139
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово





    Лісові музиканти

    Лісові музиканти НОВИНКА! Соколова Валерія Картонні книжки для найменших 02-04 9786176790532 34,0

    Ілюстратор зі світовим ім'ям Валерія Соколова написала казку для малят про маленьких лісових мешканців і, звичайно, її проілюструвала. На цих яскравих малюнках маленький жучок Жужка і мишенятко Пік переживають пригоду із великим дощем, яка закінчується щасливо - бо світить сонце і врятовані музичні інструменти звучать ще радісніше.






  20. #4140
    Аватар для Алиса07
    Реєстрація
    03 лютий 2012
    Звідки Ви
    Николаев
    Дописів
    9 303

    Типово




    Скорей всего выкупятся!


    Король Гризлі

    Король Гризлі Кервуд Джеймс Олівер Чотири лапи 07-09 9786176790228 32,3

    Тор – велетенський ведмідь гризлі, справжній король не лише ведмежого роду, а й усіх гір, де він мешкає. Мисливець Джим Ленгдон та його помічники прийшли на ті терени з єдиною метою – вбити Тора. Вони переслідують його всюди. А грізний гризлі тим часом усиновлює осиротіле ведмежатко на ім’я Мусква і навчає його виживати у лісі. І от одного дня Ленгдон зустрічається з Тором. Вони стоять на краєчку скелі, рушниця Ленгдона зламалася. Переслідувач перетворився на переслідуваного. Ведмідь і людина протистоять одне одному, і людина не має тут жодних переваг… Хто вціліє? У чиєму серці переможе добро?


    Марципан Пломбірович

    Марципан Пломбірович Бердт Валентин Чотири лапи 09-11 9789662909449 23,8

    Добре бути котом в елітних господарів – спати на пухових перинах, їсти самі делікатеси і лише вилизуватися, щоб бути білим і пухнастим. Оце так щастя! Та одного дня все може зникнути – разом із твоїм багатим господарем. І ось тоді почнеться справжнє життя – сповнене пригод, випробувань і вірних друзів!

Сторінка 207 з 415 ПершаПерша ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217257307 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті