Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: За кого вы проголосуете на выборах президента?

Голосували
511. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Богомолец Ольга

    55 10,76%
  • Бойко Юрий

    0 0%
  • Гриненко Андрей

    3 0,59%
  • Гриценко Анатолий

    50 9,78%
  • Добкин Михаил

    12 2,35%
  • Клименко Александр

    0 0%
  • Коновалюк Валерий

    0 0%
  • Королевская Наталия

    3 0,59%
  • Кузьмин Ренат

    1 0,20%
  • Куйбида Василий

    0 0%
  • Ляшко Олег

    43 8,41%
  • Маломуж Николай

    3 0,59%
  • Порошенко Пётр

    166 32,49%
  • Рабинович Вадим

    9 1,76%
  • Саранов Владимир

    0 0%
  • Симоненко Пётр

    13 2,54%
  • Тигипко Сергей

    42 8,22%
  • Тимошенко Юлия

    40 7,83%
  • Тягнибок Олег

    11 2,15%
  • Царёв Олег

    25 4,89%
  • Цушко Василий

    1 0,20%
  • Шкиряк Зорян

    1 0,20%
  • Ярош Дмитрий

    33 6,46%
Сторінка 165 з 253 ПершаПерша ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175215 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5051, показано з 3 281 по 3 300.

Тема: Выборы Президента Украины 25 мая 2014 год (Единая тема)

  1. #3281
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Циник Переглянути допис
    і чому вона відмовилась?
    від "гуманітарного"? http://news.liga.net/news/politics/9...se_premera.htm

  2. #3282
    Циник
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    від "гуманітарного"? http://news.liga.net/news/politics/9...se_premera.htm
    так, чому відмовилась увійти в уряд? злякалась відповідальності?

  3. #3283

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    тобто, відпобідь про що буде у разі силового розгону та стрілянини в людей Донбасу затримується.
    сейчас есть реальная угроза перед страной. угроза утраты этой самой страны. а вы думаете о том что будет если ее начать защищать? прелестно. думайте дальше.
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  4. #3284

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Нас врятує тільки майдан!!!!1111!!!
    Тільки "свободноє волєіз'явлєніє". Тільки хардкор111!!!!1!!


    Нужно трєбовать от властєй!11!1!!!
    а тебе в самооборону. ты ж не баба. хотя сомнения появились
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  5. #3285

    Типово

    Цитата Допис від dni.pro Переглянути допис
    Тут маю погодитись. Крим - то лише частина плану окупації України.
    Але завдання мудрих політиків - обіграти Путлєра невоєнними методами. Та й армія була заслабка... Поки що тактика, вважаю, правильна.
    Здача Криму була неминучою - це є наслідки " Автономная республика Крим". От коли там буде просто Херсонська область - тоді це буде справжня Україна... - До цього справжньої України в Криму не було!
    покы що захватывают одно админ здание за другим. власть самоустраняется от решения проблемы.
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  6. #3286

    Реєстрація
    25 червень 2012
    Дописів
    68

    Типово

    Цитата Допис від Катана Переглянути допис
    глядя на богомолец в качестве президента хочется лечь, выключить телевизор и уснуть.
    сон - это здоровье. она наверно хороший врач.
    Полностью согласна.... Сейчас Украине здоровый сон не нужен..

  7. #3287

    Типово

    вы конечно не смотрите рус тв. а меж тем последние пару дней там разные депутаты госдумы уверенно заявляли о том, что никаких выборов в мае не будет и это уже факт.
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  8. #3288

    Типово

    Кандидат у президенти України, позафракційний народний депутат Петро Порошенко звинуватив владу і правоохоронні органи у бездіяльності у східних областях України.
    Про це він заявив на прес-конференції у Рівному.

    "Допустити, коли бандити із зброєю, терористи ходять і загрожують мирним людям, захоплюють силові підрозділи, це означає бездіяльність влади", - наголосив Порошенко.

    Він зазначив, що правоохоронні органи сприяли тому, щоб озброєні люди захопили будівлі.

    Порошенко додав, що переговори з сепаратистами "хороші", але якщо вони не йдуть на зустріч, то треба вживати дієвих заходів, щоб захистити мирне населення.

    Політик наголосив, що першою поїздкою у разі його перемоги на президентських виборах, буде поїздка в Донецьк.
    http://zaxid.net/home/showSingleNews...jectId=1306489

    а сейчас у него нет никаких рычагов влияния на власть?
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  9. #3289
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    сейчас есть реальная угроза перед страной. угроза утраты этой самой страны. а вы думаете о том что будет если ее начать защищать? прелестно. думайте дальше.
    це одна й та сама погроза, що у варіанті громадянської війни - прискорення вторгненя РФ і перехід до війни між країнами, що за поточним сценарієм- дестабілізація, НС, відміна президентських, економічний колапс, примусові переговори та проросійський сегмент у владі.

  10. #3290
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    http://zaxid.net/home/showSingleNews...jectId=1306489

    а сейчас у него нет никаких рычагов влияния на власть?
    немає.

  11. #3291

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    це одна й та сама погроза, що у варіанті громадянської війни - прискорення вторгненя РФ і перехід до війни між країнами, що за поточним сценарієм- дестабілізація, НС, відміна президентських, економічний колапс, примусові переговори та проросійський сегмент у владі.
    только в одном случае есть шанс на отвовевание государственности. во втором такого шанса нет. события в Украине происходят по сценарию который писался не в Киеве
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  12. #3292
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Роло, це вже не за 500 км від Дніпра, а у два рази ближче. Днями може стати ще ближче. Що ви скажете тоді?
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  13. #3293
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Циник Переглянути допис
    так, чому відмовилась увійти в уряд? злякалась відповідальності?
    не бачила відповіді Богомолець на це питання. якщо цікаво, запитайте http://bogomolets.com/ru/news/270-pe...#ixzz2xSgyhHLM

  14. #3294

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Роло, це вже не за 500 км від Дніпра, а у два рази ближче. Днями може стати ще ближче. Що ви скажете тоді?
    если пофиг в какой стране жить. то к чему тянуть время? можно всей страной попроситься в РФ.
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  15. #3295
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Роло, це вже не за 500 км від Дніпра, а у два рази ближче. Днями може стати ще ближче. Що ви скажете тоді?
    те, що і зараз - не розумію діі і недіі влади.

  16. #3296
    Аватар для YurikM
    Реєстрація
    14 жовтень 2008
    Дописів
    35 019

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    те, що і зараз - не розумію діі і недіі влади.
    Але Ви проти активних дій, як я розумію.
    А саме вони зараз потрібні.
    Восстановление информации с HDD/RAID/Flash...
    ICQ: 61710124 ::: 067-564-5947
    Datex Lab

  17. #3297

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    те, що і зараз - не розумію діі і недіі влади.
    что непонятного? влада шаг за шагом сдает страну. надеясь на то что ей оставят несколько областей для царствования.
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  18. #3298
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Израильский Солдат Переглянути допис
    если пофиг в какой стране жить.
    чо ви зараз не в Донбасі? чому не вимагаєте силови дій від влади України?

  19. #3299

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    чо ви зараз не в Донбасі? чому не вимагаєте силови дій від влади України?
    понятно
    כי לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל

  20. #3300
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від YurikM Переглянути допис
    Але Ви проти активних дій, як я розумію.
    не зовсім так. наслідками переймаюся. на мою думку, Володі потрібна не Східна Україна, а підконтрольна влада на цій територіі , прямі угоди з владою Сходу з майбутньою перспективою відкусити.
    А саме вони зараз потрібні.
    і Володі теж. тобто, просте питання - країна готова до війни і з народом і з Володєю?

Сторінка 165 з 253 ПершаПерша ... 65115155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174175215 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті