Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы

Результати опитування: За кого вы проголосуете на выборах президента?

Голосували
511. Ви ще не голосували в цьому опитуванні
  • Богомолец Ольга

    55 10,76%
  • Бойко Юрий

    0 0%
  • Гриненко Андрей

    3 0,59%
  • Гриценко Анатолий

    50 9,78%
  • Добкин Михаил

    12 2,35%
  • Клименко Александр

    0 0%
  • Коновалюк Валерий

    0 0%
  • Королевская Наталия

    3 0,59%
  • Кузьмин Ренат

    1 0,20%
  • Куйбида Василий

    0 0%
  • Ляшко Олег

    43 8,41%
  • Маломуж Николай

    3 0,59%
  • Порошенко Пётр

    166 32,49%
  • Рабинович Вадим

    9 1,76%
  • Саранов Владимир

    0 0%
  • Симоненко Пётр

    13 2,54%
  • Тигипко Сергей

    42 8,22%
  • Тимошенко Юлия

    40 7,83%
  • Тягнибок Олег

    11 2,15%
  • Царёв Олег

    25 4,89%
  • Цушко Василий

    1 0,20%
  • Шкиряк Зорян

    1 0,20%
  • Ярош Дмитрий

    33 6,46%
Сторінка 125 з 253 ПершаПерша ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5051, показано з 2 481 по 2 500.

Тема: Выборы Президента Украины 25 мая 2014 год (Единая тема)

  1. #2481
    Аватар для dent
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    Зион
    Дописів
    681

    Типово

    Цитата Допис від dni.pro Переглянути допис
    Піди хильни ще 100 грамів та лягай спати, ізраїльський героє
    То есть, тебе, чучело, возразить по существу нечего . Я так и думал. Ты поклоняешься фашистской твари, и тебя это устраивает.
    Надеюсь, вашу организацию перемочат фиически (предпосылки есть).
    Кончаю. Страшно перечесть...

  2. #2482
    Аватар для Юpa
    Реєстрація
    12 травень 2008
    Дописів
    32 545

    Типово

    показательно:

    http://censor.net.ua/news/279524/yan...nov_timoshenko

    Наталия Ольхова

    Слухала краєм вуха Шустера, як тільки починала говорити Тимошенко - мною "тіпало". Прийняла рішення - якщо в другий тур виходить Тимошенко, то автоматично голосую за її опонента. Навіть якщо це Добкін. Не сприймаю її зовсім.

    05.04.2014 00:41

    Ответить
    Мне нравится
    морж

    Бабам нужно запретить водить автомобили и голосовать именно по причине того, что вас 'типает'.
    По этой причине вы все голосовали и выбрали последнего пидора, а расхлебывает весь мир
    вашу байду.
    Вам нужно другим заниматься.

    05.04.2014 01:02

    Ответить
    Мне нравится 4
    ahuhu

    мною "тіпало".
    ------------------------
    То у вас наркотічєська ломка. Так само кацапів починає ковбасити від слова "бандєравєц".

    Нейро-лінгвістічєське програмування дається взнаки.

  3. #2483
    Аватар для dent
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    Зион
    Дописів
    681

    Типово

    Цитата Допис від Jastin Переглянути допис
    Так фоты ж есть, или шо - тоже подделка?

    Фотографии подлинные, поверь.
    Кончаю. Страшно перечесть...

  4. #2484

    Реєстрація
    23 березень 2014
    Дописів
    2 177

    Типово

    Цитата Допис від dent Переглянути допис
    То есть, тебе, чучело, возразить по существу нечего . Я так и думал. Ты поклоняешься фашистской твари, и тебя это устраивает.
    Надеюсь, вашу организацию перемочат фиически (предпосылки есть).
    Не хочу сравнивать... но если бы в ваш город пришли коммунисты (евреи, в-основном), и по законам красного террора перестреляли бы ваших несогласных родных... тут у любого может крышу сорвать.. Это была месть.

    Хотя простой еврейский народ не имеет к тем комми ублюдкам никакого отношения... но разве это объяснишь тем, у кого родных поубивали?

  5. #2485
    Аватар для dent
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    Зион
    Дописів
    681

    Типово

    Цитата Допис від dni.pro Переглянути допис
    А шо, не помітно що постанова?
    Вот тут вся ваша подлая сущность и вылезает.
    Нихера, все подлинное и задокументированное.
    Кончаю. Страшно перечесть...

  6. #2486
    Аватар для dni.pro
    Реєстрація
    19 серпень 2012
    Звідки Ви
    місто Дніпро
    Дописів
    2 067

    Типово

    Цитата Допис від Юpa Переглянути допис
    показательно:
    Я гадаю там і троллі працюють. З гаслом "мене тіпало" і таке інше.
    Ну і звичайно закінчується фраза "тільки не за Юлю".

    Стара пісня, 2010 року випуску. Технологія та сама, без модифікацій.
    Промо-код для купівлі купи товарів зі знижкою в інтернет-магазині Лагуна: 000099
    + Навчу файно лаятись українською!

  7. #2487
    Аватар для dent
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    Зион
    Дописів
    681

    Типово

    Цитата Допис від Jastin Переглянути допис
    Не хочу сравнивать... но если бы в ваш город пришли коммунисты (евреи, в-основном), и по законам красного террора перестреляли бы ваших несогласных родных... тут у любого может крышу сорвать.. Это была месть.

    Хотя простой еврейский народ не имеет к тем комми ублюдкам никакого отношения... но разве это объяснишь тем, у кого родных поубивали?
    Боюсь травмировать твою психику. УПА убили еще около 80 тысяч поляков. Реально мирных жителей.
    Кончаю. Страшно перечесть...

  8. #2488
    Аватар для Юpa
    Реєстрація
    12 травень 2008
    Дописів
    32 545

    Типово

    Цитата Допис від dni.pro Переглянути допис
    Я гадаю там і троллі працюють. З гаслом "мене тіпало" і таке інше.
    причем успешно... в этой теме тоже многих "типает"

    жаль что они не чуствует своей вины, ведь и в 2010 их тоже типало

  9. #2489
    Аватар для Mary H
    Реєстрація
    13 січень 2012
    Звідки Ви
    Амур
    Дописів
    893

    Типово

    Цитата Допис від dent Переглянути допис
    Фотографии подлинные, поверь.
    Блин, ну конечно подлинные! Только вот это ж не папарацци с щёлкалками 100 кадров в минуту. А (!) 41 год фотографу нужно поставить триногу, навести объектив, нырнуть под чёрную простыню.
    ну там мадам на фото реально прямо в объектив смотрит

  10. #2490

    Реєстрація
    23 березень 2014
    Дописів
    2 177

    Типово

    Цитата Допис від dent Переглянути допис
    Боюсь травмировать твою психику. УПА убили еще около 80 тысяч поляков. Реально мирных жителей.
    Там была обоюдная бойня, и это тоже была безудержная месть невинному мирному населению. Польская крайова армия тогда поубивала дохрена украинцев...

  11. #2491

    Реєстрація
    23 березень 2014
    Дописів
    2 177

    Типово

    тут не в "национализме бандеровцев" дело. а в том, что крайним (не только в Украине) часто становится мирное население, а объектами мести становятся непричастные люди...

  12. #2492
    Аватар для dni.pro
    Реєстрація
    19 серпень 2012
    Звідки Ви
    місто Дніпро
    Дописів
    2 067

    Типово

    Цитата Допис від Юpa Переглянути допис
    причем успешно... в этой теме тоже многих "типает"

    жаль что они не чуствует своей вины, ведь и в 2010 их тоже типало
    Не відчувають... Всі винні, але не вони, хто привів до влади гопніка та вбивцю
    Промо-код для купівлі купи товарів зі знижкою в інтернет-магазині Лагуна: 000099
    + Навчу файно лаятись українською!

  13. #2493
    Аватар для dent
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    Зион
    Дописів
    681

    Типово

    Цитата Допис від Jastin Переглянути допис
    Там была обоюдная бойня, и это тоже была безудержная месть невинному мирному населению. Польская крайова армия тогда поубивала дохрена украинцев...
    Дада, обоюдная бойня. http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...B7%D0%BD%D1%8F
    Кончаю. Страшно перечесть...

  14. #2494
    Аватар для dent
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    Зион
    Дописів
    681

    Типово

    Цитата Допис від Mary H Переглянути допис
    Блин, ну конечно подлинные! Только вот это ж не папарацци с щёлкалками 100 кадров в минуту. А (!) 41 год фотографу нужно поставить триногу, навести объектив, нырнуть под чёрную простыню.
    ну там мадам на фото реально прямо в объектив смотрит
    Подлинные, девушка. Не поверите - плюнете мне в рожу, которая не так уж плоха.

    Эти фотки есть в музее Яд-ва-шем, если вы конечно знаете, что это.
    Кончаю. Страшно перечесть...

  15. #2495

    Реєстрація
    23 березень 2014
    Дописів
    2 177

    Типово

    Цитата Допис від dent Переглянути допис
    Дада, обоюдная бойня. http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%...B7%D0%BD%D1%8F
    "Метою дій українських націоналістів на Волині було, насамперед, бажання перешкодити майбутнім претензіям Польського уряду на ці землі (так, як це сталося після завершення Першої світової війни).
    Крім того, нелояльне до УПА населення було потенційною опорою для Німеччини та СРСР. На початок літа 1943 року сили УПА на Волині становили, за різними даними, від 3 до 5 тисяч бійців, а наприкінці року досягли 8—12 тисяч.
    Натомість польські партизанські відділи в регіоні нараховували лише 1300 вояків, ще близько 3600 озброєних осіб діяли в базах самооборони. Польська шуц-поліція на службі у німців, що брала участь у «пацифікаціях» українських сіл, становила приблизно 2000 осіб, 202-й батальйон польської «гранатової» поліції, який прибув із Генерального губернаторства, налічував — 360 осіб.

    У традиційній польській історіографії тенденційно сприймається як етнічна чистка винятково польського населення; в українській — як «дія у відповідь» на звірства поляків щодо українських цивільних.

    http://uk.wikipedia.org/wiki/Волинська_трагедія

  16. #2496

    Реєстрація
    23 березень 2014
    Дописів
    2 177

    Типово

    На Волыни была борьба за спорную территорию, как я понимаю, а не этнические чистки. Украинский вариант Википедии намного развернутее все объясняет.

  17. #2497

    Реєстрація
    23 березень 2014
    Дописів
    2 177

    Типово

    Цитата Допис від dent Переглянути допис
    Подлинные, девушка. Не поверите - плюнете мне в рожу, которая не так уж плоха.

    Эти фотки есть в музее Яд-ва-шем, если вы конечно знаете, что это.
    это слепая месть - из-за убитых родных, которая вылилась в нападение на мирное, не имеющее отношения к коммунистам, еврейское население...

  18. #2498
    Аватар для dent
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    Зион
    Дописів
    681

    Типово

    Цитата Допис від Jastin Переглянути допис
    "Метою дій українських націоналістів на Волині було, насамперед, бажання перешкодити майбутнім претензіям Польського уряду на ці землі (так, як це сталося після завершення Першої світової війни).
    Крім того, нелояльне до УПА населення було потенційною опорою для Німеччини та СРСР. На початок літа 1943 року сили УПА на Волині становили, за різними даними, від 3 до 5 тисяч бійців, а наприкінці року досягли 8—12 тисяч.
    Натомість польські партизанські відділи в регіоні нараховували лише 1300 вояків, ще близько 3600 озброєних осіб діяли в базах самооборони. Польська шуц-поліція на службі у німців, що брала участь у «пацифікаціях» українських сіл, становила приблизно 2000 осіб, 202-й батальйон польської «гранатової» поліції, який прибув із Генерального губернаторства, налічував — 360 осіб.

    У традиційній польській історіографії тенденційно сприймається як етнічна чистка винятково польського населення; в українській — як «дія у відповідь» на звірства поляків щодо українських цивільних.

    http://uk.wikipedia.org/wiki/Волинська_трагедія
    Украинская википедия)))
    Ну, бандеровские брошюрки еще почитай.

    УПА убили около 80 тысяч мирных поляков. Это факт. Дальше думай сам своей головой.
    Кончаю. Страшно перечесть...

  19. #2499
    Аватар для dent
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    Зион
    Дописів
    681

    Типово

    Цитата Допис від Jastin Переглянути допис
    На Волыни была борьба за спорную территорию, как я понимаю, а не этнические чистки. Украинский вариант Википедии намного развернутее все объясняет.
    А ты не думаешь, что он тупо врет, украинский вариант википедии?
    Если не думаешь - ну и успехов тебе. Ярош - наш президент.
    Кончаю. Страшно перечесть...

  20. #2500

    Реєстрація
    23 березень 2014
    Дописів
    2 177

    Типово

    Цитата Допис від dent Переглянути допис
    Украинская википедия)))
    Ну, бандеровские брошюрки еще почитай.

    УПА убили около 80 тысяч мирных поляков. Это факт. Дальше думай сам своей головой.
    Да, украинский вариант намного развернутее. Факт - это то, что ты видел своими глазами, непосредственно. А историю вполне можно (со временем) перекручивать на свой лад, просто умалчивая об определенных событиях, и подчеркивая выгодные события.

Сторінка 125 з 253 ПершаПерша ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті