Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 36 з 284 ПершаПерша ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5666, показано з 701 по 720.

Тема: Майдан 2013-2014 (Общая тема)

  1. #701
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Щирий українець Андрійко Переглянути допис
    Якщо б у бабусі був член....


    А шо мені завадить ? Із задоволенням подивлюся на церемонію інавгурації Віктора Федоровича у 15-му році. Поспілкуємося на форумі, обговоримо обов'язково. Все буде добре. Як завжди.
    Ты посмотрел по партийным спискам статистику ЦИК?))
    Всему вас лаптей учить надо)) нарисовать себе иллюзию большинства, как по мне глуповато, обратка всегда приходит. Доказано Юлей))

    Доживешь конечно, только даже не представляю сколько из за своей истерики тебе придется еще клонов завести))
    Зы. Кстати, из всего что я напредрекал осталась только Юля, которая пока!!! сидит, но и тут вы лажанетесь)) кушай не подавись с великим пророком Чифом.
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #702
    Организатор года 2011 Аватар для mr.Burns
    Реєстрація
    23 січень 2008
    Звідки Ви
    Тутешній.
    Дописів
    23 792

    Типово

    Цитата Допис від Щирий українець Андрійко Переглянути допис
    ...
    Швидше за все, ви були одним із них. ))) Добре, що вас врятував тоді черговий. ))
    ....
    Ви - тролі оГородні, такі кумедні та передбачувані, що стає не цікаво вас годувати.

  3. #703
    Аватар для 789!
    Реєстрація
    07 вересень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 658

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    А давайте сделаем вооруженное восстание инструментом волеизъявления народа.
    По закону.
    Ненуашо ?
    )))))))))))))))))
    А как будто не так был рожден теперь Бывший СССР? Вооруженного восстания там не было?

    И до сих пор Россией правят бывшие СССРовские КГБисты
    Оптимизаторы всех стран, объединяйтесь!

  4. #704

    Реєстрація
    21 вересень 2012
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    179

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    А зачем так нервничать? Кадыров не мой - он российский. У нас таких национальных распрей, как в России - нет и не было, ибо одна национальность и язык.)
    Я вибачаюся, але яку саме національність, та яку саме мову ви зараз маєте на увазі ? ))))) Відповідайте обережно, щоб голова не луснула. )))

    Цитата Допис від пьяница Переглянути допис
    В твоих постах под всеми клонами подобострастие и желание подчиняться, это психотравма? в армии может обидели?
    Ви його просто "відчуваєте інтуітивно" чи можете надати цитати, які підтверджують ваші безглузді заяви ? ))))

    В любому випадку ми маємо справу з банальною проекцією. ))))

  5. #705
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Не плевать.) К ООН все прислушиваются. Еще можете почитать нашу Конституцию, и понять, что народ может прямо управлять государством и без выборов.)
    Народ може.
    А сбрід, узурпувавший право народу, такого права не має.
    Якщо для вас майдаунів, "народ" то є ехвємерна субстанція яка белькоче щось зібравшись на майданах, стадіонах, чи будь-яких місцях скупчення людей, то для поважного громадянина держави, Народ - то є уся сукупність людських індивідуумів, упорядкованих нормами суспільного договору, належних до різних верств населення.

  6. #706
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від ргд5 Переглянути допис
    Точно так - двужопно.Это украинская особенность такая.
    Поддерживать майдан и не поддерживать Труса,Балбеса и Бывалого. тоже двужопие.
    Хаять Путена и фапать на Нуланд - тоже двужопие.
    На герб вам нужно вместо тризуба - два полушария.
    кому "вам "? тим хто за систему і проти панди? згодна.
    Путін не втручається - просто нахилив економіку
    Нуланд - вимоги реформувати, системни зміни, відповідальність, правосуддя
    майдан за системні зміни, за відповідальність влади, проти корупції - провів би Фьодорович, не питання.
    була б Россія зразком боротьби з корупцією - не питання. і російські і українські керманичи влаштовують життя своїх дітей в країнах нуланд. вот і всьо

  7. #707

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    А как появилась современная Россия, которой 23 года? Именно путем вооруженного восстания, как и СССР. Действенный способ что-то поменять.)

  8. #708
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    може не треба узагальнювати свою власну уяву щодо МЗ з світом?
    ретельніше, Огірок.
    Дуже ретельно.

    Такіє дела

  9. #709

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від Щирий українець Андрійко Переглянути допис
    Я вибачаюся, але яку саме національність, та яку саме мову ви зараз маєте на увазі ? ))))) Відповідайте обережно, щоб голова не луснула. )))
    Товарищ, а с какой целью Вы назвались "украинцем", если Вы не знаете, что существует такая национальность? Про украинский язык - читайте выше.)

  10. #710

    Реєстрація
    11 грудень 2013
    Дописів
    6 050

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Народ може.
    А сбрід, узурпувавший право народу, такого права не має.
    Сброд узурпировал власть сейчас, он сидит в кабинетах, имеет в Раде большинство, пока еще. Вот именно от этого сброда и нужно избавляться, как от нарушившего, не единожды, закон.)

  11. #711
    Организатор года 2011 Аватар для mr.Burns
    Реєстрація
    23 січень 2008
    Звідки Ви
    Тутешній.
    Дописів
    23 792

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Народ може. А сбрід, узурпувавший право народу, такого права не має. Якщо для вас майдаунів, "народ" то є ехвємерна субстанція яка белькоче щось зібравшись на майданах, стадіонах, чи будь-яких місцях скупчення людей, то для поважного громадянина держави, Народ - то є уся сукупність людських індивідуумів, упорядкованих нормами суспільного договору, належних до різних верств населення.
    Микола Янович, Ві павернулися з Австреі, чі ведтіди віщаїте?

  12. #712
    Аватар для 789!
    Реєстрація
    07 вересень 2013
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    2 658

    Типово

    Вот читаю я наших Ярусских и понимаю что то что их имеют чеченцы, так это только им во благо!
    Может хоть из смешанных браков появится нация ценящая свою свободу и независимость?
    Оптимизаторы всех стран, объединяйтесь!

  13. #713

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    там в палатке, которая ближе к ОГА пацанчики обитают. кухня работает, из трубы от буржуйки периодически дым валит
    не знаю насколько верна информация. но вроде этих товарищей с битами и травматами заселили на 6й этаж.
    пока развлекаются стреляя друг друга по ногам, задача- подпрыгнуть.
    Востаннє редагував iiss: 15.02.2014 о 15:03

  14. #714

    Реєстрація
    21 вересень 2012
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    179

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис
    Прямое волеизъявление - основано на праве мирных собраний. Но, в случае коррупции и узурпации власти правительством, их явного беззакония - с ними нужно поступать именно как с преступниками, нарушившими законодательство. То есть - всеми способами изолировать от остального общества, если преступники не согласны на добровольную отставку.)
    От ті гопники й обгрунтують свої дії тим, що ваша сім'я порушила законодавство. Тому треба вас пограбувати й згвалтувати. Все у відповідності до законів. Так що мало того, що майна позбудетеся, ще й враскоряку ходитимете. А що робити ? Хартія ООН і все таке інше, страшна справа. )))

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    Ты посмотрел по партийным спискам статистику ЦИК?))
    Всему вас лаптей учить надо)) нарисовать себе иллюзию большинства, как по мне глуповато, обратка всегда приходит. Доказано Юлей))

    Доживешь конечно, только даже не представляю сколько из за своей истерики тебе придется еще клонов завести))
    Зы. Кстати, из всего что я напредрекал осталась только Юля, которая пока!!! сидит, но и тут вы лажанетесь)) кушай не подавись с великим пророком Чифом.
    Яка чудова істеріка. ))) Що там чути, до речі, гінці ЕСПЛ ще не скачуть на конях щодуху, з ключами від Юліних кайданів ? ))) А то набридло вже чекати та сміятися. )))

    Цитата Допис від mr.Burns Переглянути допис
    Ви - тролі оГородні, такі кумедні та передбачувані, що стає не цікаво вас годувати.
    Так-так. Десь я вже чув таке. Зарікалася свиня... (с). )))

  15. #715
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від mr.Burns Переглянути допис
    Микола Янович, Ві павернулися з Австреі, чі ведтіди віщаїте?
    Що ти маєш пездіти?

  16. #716
    Аватар для Mr.Glum
    Реєстрація
    04 вересень 2006
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    13 267

    Типово

    Цитата Допис від OgirOk Переглянути допис
    Дуже ретельно.

    Такіє дела
    Стаття 9. Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

    Укладення міжнародних договорів, які суперечать Конституції України, можливе лише після внесення відповідних змін до Конституції України.
    Конституція України. Такіє дела
    Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.

  17. #717
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    А давайте сделаем вооруженное восстание инструментом волеизъявления народа.
    По закону.
    Ненуашо
    влада не враховувала результати референдумів і не несла відповідальності за це. та сама влада: виходці з БЮТ, ПР, комуністи - сьогодні при владі і не несуть відповідальності за свої діі та керування економікою.
    зміна системи, того самого інституту влади,- потрібна. мирним шляхом, революцією - історія має різні приклади.

    Вы че, и вправду не понимаете, почему так ?
    Если да - то подсказка была давным давно - народ надо менять.
    народ, який проти діючої системи і в різні способи намагається притягти владу до відповідальності, робить якісь кроки до змін - це кляті свідомити та майданавти.
    всіх інших можете памєнять, єслі што.
    Востаннє редагував Rоlа: 15.02.2014 о 15:20

  18. #718
    OgirOk
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Mr.Glum Переглянути допис
    Конституція України. Такіє дела
    Цілком згоден. Відмовлятися від такого права має бути верх безглуздя.

  19. #719
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від 789! Переглянути допис
    А как будто не так был рожден теперь Бывший СССР? Вооруженного восстания там не было?
    И че ?
    Это, типа, согласие ?

  20. #720

    Реєстрація
    06 жовтень 2010
    Звідки Ви
    Суворова стрит
    Дописів
    6 962

    Типово

    Цитата Допис від MCKein Переглянути допис

    К слову, коренное население наших киевских мест - это не потомки тех племен, которые населяли (когда-то) районы современной Москвы, к примеру. Это абсолютно разные древнерусские племена.)
    Чем же это они разные, два ещё и абсолютно?

Сторінка 36 з 284 ПершаПерша ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті