Дяк!
Ага, журнали товсті теж веземо - з них там імпровізовані "бронежилети" також роблять.
Я в гущу подій не збираюсь, та й не особливо пускають туди зараз жінок.
Там зараз просто потрібна присутність великої кількості людей. Не в епіцентрі, неподалік. Просто щоб хлопців не перебили там, холоднокровно штурмувавши.











Bookmarks