| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Видео евромайдана :
нєнєнє. то просто момент такий. вигідно таких як він випускати на волю. ну і почесних пенсіонеріів - тіпа бімби. майбутнього вже ніякого, відповідальності - жодної. говори що хочеш. ну не єфремову ж з арбузовим в массах працюватиа от першим кроком до заспокоєння ситуації можливо стала б домовленість прибрати подалі від публіки подібних фріків. з обох сторін, звісно.
Хвороба дивна тим, що недужий нібито будує свою персональну реальність, де діють інші закони, відмінні від законів навколишнього світу.
вот зачем Путину Украину в ТС брать?
Чтоб кормить такой огромный майдан?
Проще забрать трубу, полдюжины нужных ему предприятий, и пол банковской системы. ВСЁ
Сбербанк России, ВТБ, БМ, УкрСиб, Альфа, кого забыла?
Прикупят Аваль..... и всё..
Ну и Приват периодически пытается кому-нибудь продаться.
и делайте тут что хотите, майданьте, по одному, по два, по три майдана.....
сами будете проситься в ТС, потому как уже никуда не возьмут
Добра и удачи!
Ну а теперь прочитай то, что ты предложил.
Где ты видишь, чтобы Беркут звертався до этих бомжей?...При звертанні до
громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє прізвище,
звання та пред'явити на його вимогу службове посвідчення....
Т.е. не обращаешся к гражданину - это предложение тебя ни к чему не обязывает.
Еще варианты будут?
Высоцкий о майдане.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks