Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 368 з 788 ПершаПерша ... 268318358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378418468 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 15757, показано з 7 341 по 7 360.

Тема: Майдан 2013 (Общая тема)

  1. #7341
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від 01/14 Переглянути допис
    Она тоже Маккейн. Тут все Маккейны!
    Мккейна видно с первых слов... Он единственный экземпляр на форуме

  2. #7342
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    ПОнеслось:

    Руслана про Фаріон: Ви стара курка, а не орлиця

    Голова ВО «Майдан», народна артистка України Руслана Лижичко відповіла на закиди Ірини Фаріон, які та озвучила в адресу співачки на мітингу у Дрогобичі Львівської області.

    Наводимо текст заяви Руслани без змін:

    «Я не звикла відповідати на будь-які політичні заяви, але почуття великої несправедливості змусило мене відреагувати на брехню, озвучену Іриною Фаріон. Ця депутатка від «Свободи» вчинила цю несправедливість, коли зробила спробу присвоїти своїй партії здобуток мільйонів українців – наш Майдан.

    Пані Ірині як професійному політикану важко зрозуміти, що справжню історію творять не корумповані депутати, а громадянське суспільство, національно свідома творча інтелігенція та, зрештою, увесь народ. Як і інші представники політичної верхівки, вона боїться опинитися непотрібною, коли народ, як це і має бути у по-справжньому демократичній державі, візьме владу у свої руки і відмовиться від послуг зрадливих і брехливих політиканів.

    Не так давно сама пані Фаріон, намагаючись приховати від журналістів правду про своє комуністичне минуле, заявляла, що орлиці не сповідаються перед гієнами. Пані Ірино, змушена вас виправити: ви не орлиця, а скоріше курка – така ж несвіжа і посиніла, як ті, що лежали на полицях гастрономів за радянської влади. Тієї радянської влади, яку ви так завзято обслуговували, коли були молодою комсомолкою і членом КПРС. При чому обслуговували не тільки у партійно-політичному сенсі – увесь Львів знав про те, як ви були підстилкою голові Червоноарміського райкому КПРС міста Львова. Він, до речі, був уродженцем славного російського міста Смоленська – і аж ніяк не етнічним українцем.

    Тож на вашому місці, пані Ірино, я би гарно подумала, перш ніж безпідставно звинувачувати у чомусь найкращу співачку країни, єдину правдиву переможницю Євробачення від України. На відміну від вас, я торувала свій творчий шлях не грошима і сексуальними послугами, а своїм талантом, енергією і важкою працею.

    Пані Ірино, я не вимагаю від вас вибачень і не прошу забрати свої брехливі слова назад. Просто тому, що вони – ваші слова – уже просто нікому не цікаві. Ви остаточно перетворилися на брудну інтриганку із сумнівним минулим , а висловлювання подібних людей мене просто не обходять.

    Без поваги, Голова ВО «Майдан» Руслана Лижичко».

    http://rkm.kiev.ua/politika/117881/
    Добра и удачи!

  3. #7343
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Неа.
    то есть принимается закон об измененииях в конституцию... причем в самом тексте обновленной конституции пропорционалки нет... а есть она только в переходных положениях закона об изменениях...
    к тому же не отменяется старый закон о выборах по смешанной системе...
    тут правовая коллизия налицо... она и разрешилась в июне 2005-го новым выборным законом...

  4. #7344
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    я буду.
    Вопрос нужно ставить по другому-с - с кем?
    (Яценюк: Майдан в Киеве должен оставаться до президентских выборов http://censor.net.ua/news/265599/yat...en_deyistvovat)

  5. #7345

    Реєстрація
    04 січень 2014
    Дописів
    99

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    я буду.
    Окей. "Ты небойся, мы тебя небольно зарежем. " (c)

  6. #7346
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    ПОнеслось:

    Руслана про Фаріон: Ви стара курка, а не орлиця

    Голова ВО «Майдан», народна артистка України Руслана Лижичко відповіла на закиди Ірини Фаріон, які та озвучила в адресу співачки на мітингу у Дрогобичі Львівської області.

    Наводимо текст заяви Руслани без змін:

    «Я не звикла відповідати на будь-які політичні заяви, але почуття великої несправедливості змусило мене відреагувати на брехню, озвучену Іриною Фаріон. Ця депутатка від «Свободи» вчинила цю несправедливість, коли зробила спробу присвоїти своїй партії здобуток мільйонів українців – наш Майдан.

    Пані Ірині як професійному політикану важко зрозуміти, що справжню історію творять не корумповані депутати, а громадянське суспільство, національно свідома творча інтелігенція та, зрештою, увесь народ. Як і інші представники політичної верхівки, вона боїться опинитися непотрібною, коли народ, як це і має бути у по-справжньому демократичній державі, візьме владу у свої руки і відмовиться від послуг зрадливих і брехливих політиканів.

    Не так давно сама пані Фаріон, намагаючись приховати від журналістів правду про своє комуністичне минуле, заявляла, що орлиці не сповідаються перед гієнами. Пані Ірино, змушена вас виправити: ви не орлиця, а скоріше курка – така ж несвіжа і посиніла, як ті, що лежали на полицях гастрономів за радянської влади. Тієї радянської влади, яку ви так завзято обслуговували, коли були молодою комсомолкою і членом КПРС. При чому обслуговували не тільки у партійно-політичному сенсі – увесь Львів знав про те, як ви були підстилкою голові Червоноарміського райкому КПРС міста Львова. Він, до речі, був уродженцем славного російського міста Смоленська – і аж ніяк не етнічним українцем.

    Тож на вашому місці, пані Ірино, я би гарно подумала, перш ніж безпідставно звинувачувати у чомусь найкращу співачку країни, єдину правдиву переможницю Євробачення від України. На відміну від вас, я торувала свій творчий шлях не грошима і сексуальними послугами, а своїм талантом, енергією і важкою працею.

    Пані Ірино, я не вимагаю від вас вибачень і не прошу забрати свої брехливі слова назад. Просто тому, що вони – ваші слова – уже просто нікому не цікаві. Ви остаточно перетворилися на брудну інтриганку із сумнівним минулим , а висловлювання подібних людей мене просто не обходять.

    Без поваги, Голова ВО «Майдан» Руслана Лижичко».

    http://rkm.kiev.ua/politika/117881/

    Фу.. Ну чисто базарные бабы...
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  7. #7347

    Реєстрація
    04 січень 2014
    Дописів
    99

    Типово

    Дык и мы в Днепре будем ходить как минимум пока с Европой не подпишут. А там поглядим.

  8. #7348
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від 01/14 Переглянути допис
    Окей. "Ты небойся, мы тебя небольно зарежем. " (c)

    Зарезалка не отросла, убогое ты чмо...
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  9. #7349
    New Jersey
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від 01/14 Переглянути допис
    Окей. "Ты небойся, мы тебя небольно зарежем. " (c)
    Когда бомжей кормить перестанут, вы, весельчак, единым останетесь)

  10. #7350
    Аватар для Сухов
    Реєстрація
    05 січень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    26 168

    Типово

    Цитата Допис від 01/14 Переглянути допис
    Дык и мы в Днепре будем ходить как минимум пока с Европой не подпишут. А там поглядим.

    Гггггг..

    Долго тебе топтать придется...

    Запасайся онучами..
    Страна дуреет, но идёт вперёд!

  11. #7351
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    Цитата Допис від derrick Переглянути допис
    только мажоритарка с пуктом про отзыв депутата может хоть как-то заставить небожителей спуститься на землю
    у мажоритарки тоже свои минусы... округ это примерно 150-200 тыс и не нужно абсолютного большинства для победы... при определенных раскладах может хватить 20-30 тыс голосов... элементарно купят, гречки дадут, лавочки поставят и т. д.
    в наших условиях лучше всего смешанная система...

  12. #7352
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від HOLONAVT Переглянути допис
    ПОнеслось:

    Руслана про Фаріон: Ви стара курка, а не орлиця
    От это будет цирк, когда они начнут шо то делить.
    )))))))))))))))))))))))))))))))))

  13. #7353
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Приехала с Карпат, через Киев. Майдан стоит, все ок. Киевляне готовы выйти в любой момент, если начнут силовые действия.
    А злопыхатели тут потеют и продолжают плеваться Блин и не жаль людям своего времени и энергии на клавиатурное пыхтение
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  14. #7354
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від 01/14 Переглянути допис
    Дык и мы в Днепре будем ходить как минимум пока с Европой не подпишут. А там поглядим.
    Идиоты ...

  15. #7355

    Реєстрація
    04 січень 2014
    Дописів
    99

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Зарезалка не отросла, убогое ты чмо...
    Вот когда выйдешь воевать и поглядим, как тебя, шоб небольно.

  16. #7356

    Реєстрація
    05 січень 2012
    Дописів
    8 672

    Типово

    Цитата Допис від on-off Переглянути допис
    Тест умный и коварный) и все правильно говорит, и если вспомнить начало, то какая такая оппозиция, ее дня три не могли найти. Звонит Федорыч Кличко - что там на Майдане? Ваши? , не, не наши. А чьи? Щас пойду посмотрю. Сходи, посмотри, возглавь, и скажи, что на выборах поборемся. Иначе если не организовать и не возглавить, все потеряем. И кролика с фронтманом возьми, а не то финансирование партий прекратим
    я не буду настаивать, как запомнилось изначально было 2 майдана. С одного политиков сразу попросили уйти.
    потом , после событий...объединились. но на майдане часть стоит не за политиков.
    приятно удивили внефракционщики. Поярков, депутат(?)) но понравилось, что сказал в частности к Кличко(автомайдан обсуждали)- это вам всем прививка, чтобы вы не думали, придя к власти, что все будет вам позволено(вольный пересказ).

  17. #7357
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від vict Переглянути допис
    то есть принимается закон об измененииях в конституцию... причем в самом тексте обновленной конституции пропорционалки нет... а есть она только в переходных положениях закона об изменениях...
    к тому же не отменяется старый закон о выборах по смешанной системе...
    тут правовая коллизия налицо... она и разрешилась в июне 2005-го новым выборным законом...
    Как это нет. Переходные положения точно также становятся частью Конституции как и остальные статьи Закона. А правовая коллизии в случае непринятия Закона решалась бы через жо... но достаточно логично: есть Конституционная норма, ей и пользуемся.
    Это также как с импичментом. Вся оппозиции орет в голос что импичмент Януковича невозможен так как нет Закона. Ага... они просто арифметикой чуть-чуть владеют и отлично знают, что не имеют голосов на второе, а тем более на третье голосование.

    Цитата Допис від vict Переглянути допис
    у мажоритарки тоже свои минусы... округ это примерно 150-200 тыс и не нужно абсолютного большинства для победы... при определенных раскладах может хватить 20-30 тыс голосов... элементарно купят, гречки дадут, лавочки поставят и т. д.
    в наших условиях лучше всего смешанная система...
    Так для этого всего-то и надо, что избрание по принципу абсолютного (а не относительного, как сейчас) большинства. То есть в большинстве случаев - в два тура.

  18. #7358
    Аватар для HOLONAVT
    Реєстрація
    03 жовтень 2008
    Дописів
    9 473

    Типово

    Юг и Восток - ТЕБЯ ПОКУПАЮТ (О ЕвроМайдане без цензуры 2

    http://www.youtube.com/watch?v=vbyBNYcow14
    Добра и удачи!

  19. #7359
    Аватар для vict
    Реєстрація
    14 грудень 2005
    Звідки Ви
    Еarth
    Дописів
    24 869

    Типово

    увесь Львів знав про те, як ви були підстилкою голові Червоноарміського райкому КПРС міста Львова. Він, до речі, був уродженцем славного російського міста Смоленська – і аж ніяк не етнічним українцем.
    руся просто прелесть... вот если бы хварион лягла под щирого украйинця...

  20. #7360

    Реєстрація
    04 січень 2014
    Дописів
    99

    Типово

    Цитата Допис від Сухов Переглянути допис
    Гггггг..

    Долго тебе топтать придется... .
    Нас такие мелочи не пугают. Раз в неделю чего бы и не погулять часок.

Сторінка 368 з 788 ПершаПерша ... 268318358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378418468 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті