| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
странно, я тоже несколько раз делала химию...волосы не воняли после мытья...может и от шампуня зависит? химия так классно на лето - не надо феном сушить
хехе. У мене волосся від природи хвилясте))
Читаю про всі оці страждання бажаючих мати таке - і згадую, як в молодості хотіла випрямити своє. Тоді всіх цих методів і способів не було, витягували-розправляли моє густюче і довжелезне волосся в два гарячих фени)))
Але виявилось, що пряме волосся мені не личить. Ну, точніше мені не подобається, як я з ним виглядаю. Взагалі зрозуміла, що краще правильно використовувати те, що маєш)
Не будем травмировать Неню.
Востаннє редагував Zirael: 31.10.2013 о 11:28
ой, а у меня лучше химия смотрелась, так я ее неудачной считала... извините за прямоту)
ломай систему - воруй цыган
ты давай выкладывай щам мы скажем у кого лучше ёп )))))))))))))))
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks