| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Катюша, жду от вас предложений наряда мне на корпотративчик в р-ре хс![]()
та и это, вдруг получится:
http://i031.radikal.ru/1212/93/0e727ae352f0.jpg
http://s019.radikal.ru/i615/1212/82/e5fcf0f2ea31.jpg
Добрый день, Катя! Пожалуйста, бронь:
http://s018.radikal.ru/i528/1212/c7/23c948e4d461.jpg
http://s53.radikal.ru/i141/1212/a0/4dc4b90af5d5t.jpg
Катя, и как там очередь на юбку цвета фиалки - движется?
Кать, туниа цвета фуксии на меня будет? бронь до выяснения.
Буває раз на все життя,
І то із неба
Катюша, пожалуйста, передайте вещи, которые были ранее бронированы, в среду на Короленко. спасибо)))
Спасибо классному модератору за генеральную уборку в моей теме!!!!
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks