Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 3 з 22 ПершаПерша 12345678910111213 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 422, показано з 41 по 60.

Тема: Фото загадка (почему западенцы ненавидели советскую власть)

  1. #41

    Реєстрація
    22 серпень 2010
    Звідки Ви
    4 уртона к югу от даландзадагада
    Дописів
    9 907

    Типово

    Может кто-нибудь ответит на вопрос ТС "почему западенцы ненавидели советскую власть " , теперь , в свете этих новых открывшихся фактов ?

  2. #42
    Жора
    Guest

    Типово

    ТС не выдержав позора поехал в Косив и бросился в пустой басейн?

  3. #43
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Відновлення басейну в місті Косові

    Ініціатором цієї ідеї і послідовним борцем за її втілення у життя виступив відомий плавець, заслужений тренер України, майстер спорту з плавання та майстер спорту з морського багатоборства і неодноразовий чемпіон України з плавання Михайло-Дмитро Бович.

    В минулому році знято фільм «Крик душі» про стан басейну в Косові та туристичний потенціал Косівщини.

    В лютому 2011 голова райдержадміністрації Ярослав Шинкарук провів нараду з питання узгодження остаточного варіанту плавального басейну в м. Косові.

    Із трьох запропонованих варіантів вибрали такий: басейн має бути відкритий, з підігрівом води, на десять доріжок по 50 метрів у довжину та 20 по 25 метрів впоперек басейну, із вісьмома стартовими тумбочками для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань.

    До нього буде добудовано басейн закритого типу на шість доріжок для навчання основ плавання дітей, починаючи з шістьох років. Зліва (від вулиці Туристичної) і справа басейну будуть встановлені трирядні трибуни, під якими розміщатимуться адміністративні і підсобні приміщення, зали для фізичної підготовки з випливами у басейн, роздягалки, сауни, душові. Інфраструктуру плавального басейну доповнить сучасної архітектури готель на 100 місць, в якому до послуг спортсменів буде гуцульська кухня.

    Учасник наради заслужений тренер України, майстер спорту з плавання Михайло-Дмитро Бович, який невтомно добивається відновлення діяльності басейнів у Косові та Рожнові, прагне, щоб Косівський басейн відповідав міжнародним стандартам, розповів, що мав розмову із своєю колегою заслуженим працівником фізичної культури України, тренером Яни Клочкової Ніною Кожух, яка сприяє на всіх рівнях у Києві вирішенню питання виділення коштів для будівництва басейну «Косів». Саме вона запропонувала зробити плавальний басейн відкритим, аби можна на повні легені вдихнути карпатське повітря.

    Створено оргкомітет з реалізації цього проекту, тобто відновлення й будівництва Косівського плавального басейну, на чолі з головою РДА Ярославом Шинкаруком, питання стану плавальних басейнів було обговорено на нараді при голові РДА.
    http://www.kosivart.com/forum/index....e;topic=1391.0
    гуцули збирають гроші, порахували, що це 38 грн з мешканця.
    Це реальний проект і на будівництво планують виділити немалі кошти.

    Зараз для виготовлення технічної документації проекту Косівського басейну треба зібрати 385 тисяч гривень — потрібна підтримка Косівської громади та всіх небайдужих людей!

    Ось дані для переказу коштів:

    Громадська організація «Інститут підтримки розвитку Косівщини»
    вул. Незалежності, 53\а
    с. Смодна, 78607
    Івано-Франківська область

    р\р 26008365653
    відділення Ощадбанку м. Косів
    МФО: 336569
    КОД: 37209442

    Призначення платежу: Для виготовлення технічної документації для будівництва басейну «Косів».

    Контактний телефон Михайла-Дмитра Петровича Бовича: моб. +380 (67) 294-60-46, дом. +380 (347 2-10-21

  4. #44
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Жора Переглянути допис
    ТС не выдержав позора поехал в Косив и бросился в пустой басейн?
    Жоро, а ТС писав про басейн сьогодення?

  5. #45

  6. #46

    Реєстрація
    14 листопад 2005
    Звідки Ви
    Канада
    Дописів
    6 350

    Типово

    Цитата Допис від Dak0ta Переглянути допис
    Если на фото наличествует Форд Фокус 3, то фото к предвоенным относится не может...
    Технология изготовления этой вышки выдает примерно десятилетие ее изготовления. Плюс пенопластовый круг справа. Это самый конец пятидесятых - начало шестидесятых (но не позже 66-го года).
    Да Вы эксперт в бетонных Фокусах...

    Вот что говорит история:

    Протягом першого літнього сезону завдяки купальні та інгаляторію новостворений заклад виявився не тільки самодостатнім, але й навіть прибутковим, тому в наступному 1939 році було успішно завершено розпочате восени будівництво плавального басейну 75х25 м та обладнано в будівлі казина приміщення з лікувальними ваннами;

    Пройдите по ссылке, там та же фотка есть.

    http://www.kosivart.com/index.cfm/fu...siv.salt-mine/
    In der Grosse Familie - nicht der клювом клац-клац!

  7. #47

    Реєстрація
    25 серпень 2008
    Дописів
    18 973

    Типово

    Цитата Допис від vch Переглянути допис
    Угадайте, что изображено на фото. Местность и год.



    Отгадка: нет, это не Швейцария, на фото бассейн в г.Косив (нынешняя Ивано-Франковская область), довоенного периода (до того как Галичина стала частью СССР).
    Ах, Большаки - суки какие - бассейн засыпали, а воду выпить прмказали жидам

  8. #48

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    В отчаянной попытке отвлечь внимание общественности от привычно обгадившегося мудака коронным приемом "заболтать тему" - в тред на лихом коне с шашкой наперевес врывается любезная Рола.

  9. #49

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Прикол Переглянути допис
    Пройдите по ссылке, там та же фотка есть.
    И что, там прямо есть дата фотки ?

  10. #50
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від skywalker Переглянути допис
    Может кто-нибудь ответит на вопрос ТС "почему западенцы ненавидели советскую власть " , теперь , в свете этих новых открывшихся фактов ?
    яких "новьіх"? зруйнували існуючі споруди , а потім відновили? чи й не новина про радянське.
    у западенців було що забирати до "всьо вокруг народноє" . поцікавтеся діючим правом, правом на землю та інше. забрати в радянській общак у власника майна і подарувати ідею злидням "забрать - подєліть" - зворотні реакції різні і відповідні обставинам.

    У вересні 1939 року на території колишньої солярні отаборився полк червоної армії, який під час відступу влітку 1941 року підірвав склади амуніції та спеціяльно закладену вибухівку, поруйнувавши тим чимало споруд.

  11. #51
    Жора
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    Жоро, а ТС писав про басейн сьогодення?
    Таки да!
    "Сейчас бассейн похож на мусорник. Это да." - Специально для Ролы. Это цитата от vch...
    Востаннє редагував Жора: 14.10.2011 о 09:12

  12. #52

    Реєстрація
    14 листопад 2005
    Звідки Ви
    Канада
    Дописів
    6 350

    Типово

    Цитата Допис від тестостерон Переглянути допис
    И что, там прямо есть дата фотки ?
    А Вы думаете, что в 39 году построили какой-то другой бассейн 75Х25, а приложили фотки послевоенного, но "такого же"?
    In der Grosse Familie - nicht der клювом клац-клац!

  13. #53
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Жора Переглянути допис
    Таки да!
    "Сейчас бассейн похож на мусорник. Это да."
    так, бачила кілька тижнів тому. най гуцули самі відновлять басейн і для себе і для туристів.
    - Специально для Ролы. Это цитата от vch...
    спеціально для Жори - нашо мені цитати? бачила на власні очі стан басейну.
    Востаннє редагував Rоlа: 14.10.2011 о 09:25

  14. #54

    Реєстрація
    25 серпень 2008
    Дописів
    18 973

    Типово

    Цитата Допис від Прикол Переглянути допис
    А Вы думаете, что в 39 году построили какой-то другой бассейн 75Х25, а приложили фотки послевоенного, но "такого же"?
    Да безразницы, когда его построили и когда сделали фотки.

    Важно что сейчас - за 20 лет независимости - там помойка.

    Большевики виноваты?

  15. #55

    Реєстрація
    14 листопад 2005
    Звідки Ви
    Канада
    Дописів
    6 350

    Типово

    Что сейчас - мне не важно, а вот глубокомысленое мыслетворчество товарища Dak0t-ы было инересно проследить.
    In der Grosse Familie - nicht der клювом клац-клац!

  16. #56
    Аватар для vch
    Реєстрація
    06 січень 2007
    Звідки Ви
    Пересеченная распи*дяйством местность
    Дописів
    21 990

    Типово

    Цитата Допис від -=coNDor=- Переглянути допис
    а мне интересно когда vch извинится
    Да, Кондор, ты молодец. Признаю себя неправым, в том что непроверил факты.

    Посвободе поищу в фейсбуке, поспрашиваю у местных.

    Пост я увидел не у Малухи в ЖЖ, а в Фейсбуке ссылку прислали.
    Сегодня международный день мудака. Господи, это ж сколько людей надо поздравить с праздником!

  17. #57
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Кострома Переглянути допис
    Да безразницы, когда его построили и когда сделали фотки.

    Важно что сейчас - за 20 лет независимости - там помойка.

    Большевики виноваты?
    наслідки економіки СРСР напряму впливають. але за 20 років був час зібрати гроші, зберуть -відновлять.

  18. #58

    Типово

    Цитата Допис від Прикол Переглянути допис
    Да Вы эксперт в бетонных Фокусах...

    Вот что говорит история:

    Протягом першого літнього сезону завдяки купальні та інгаляторію новостворений заклад виявився не тільки самодостатнім, але й навіть прибутковим, тому в наступному 1939 році було успішно завершено розпочате восени будівництво плавального басейну 75х25 м та обладнано в будівлі казина приміщення з лікувальними ваннами;

    Пройдите по ссылке, там та же фотка есть.

    http://www.kosivart.com/index.cfm/fu...siv.salt-mine/
    И что? Фотка датирована?

  19. #59

    Реєстрація
    06 листопад 2010
    Дописів
    32 194

    Типово

    Цитата Допис від Прикол Переглянути допис
    А Вы думаете, что в 39 году построили какой-то другой бассейн 75Х25, а приложили фотки послевоенного, но "такого же"?
    Смотрим (слушаем) внимательно репортаж по ссылке любезного Кондора из 20-го поста, и нелепые вопросы просто не возникнут. Я более чем уверен, что приведенная фотография - именно после 1961-го года.

  20. #60

    Реєстрація
    14 листопад 2005
    Звідки Ви
    Канада
    Дописів
    6 350

    Типово

    Цитата Допис від Dak0ta Переглянути допис
    И что? Фотка датирована?
    Тогда повторюсь

    Вы думаете, что в 39 году построили какой-то другой бассейн 75Х25, а приложили фотки послевоенного, но "такого же"?
    In der Grosse Familie - nicht der клювом клац-клац!

Сторінка 3 з 22 ПершаПерша 12345678910111213 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті