У Донецьку ж всі дороги-бульвари та інше ремонують до ЄВРО. навігатор крутив-крутив ..нічого кращого не знайшов, як звернути під свіже спечений "кірпіч". зупинилася за знаком і включила аварійку- біжить з схованки очєнь добрьій молодєц.
-бла-бла-бла. Ви порушили
-згодна
-документи
-натє
-документи вилучаю, отримаєте за адресою бо саме так передбачають правила за це порушення.
-та невже? саме в цьому випадку саме так?
-бла-бла-бла..бла 200 грн
-ні, пишіть протокол
-ні, вилучаю документи
-пишіть протокол
-бла..бла...бла суд вирішить чи повертати Вам документи чи ні, краще 200 грн
-а піду гляну номер телефону на вашому авто. глянула, повертаюся, повідомляю даїшнику ще раз -з порушенням згодна, вважаю, що маю отримати протокол, якщо він не згоден -телефоную.
повернув документи "счастлівого путі" і всьо.





Bookmarks