Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 105 з 255 ПершаПерша ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5090, показано з 2 081 по 2 100.

Тема: Ситуация на трассах Украины

  1. #2081
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    У Донецьку ж всі дороги-бульвари та інше ремонують до ЄВРО. навігатор крутив-крутив ..нічого кращого не знайшов, як звернути під свіже спечений "кірпіч". зупинилася за знаком і включила аварійку- біжить з схованки очєнь добрьій молодєц.
    -бла-бла-бла. Ви порушили
    -згодна
    -документи
    -натє
    -документи вилучаю, отримаєте за адресою бо саме так передбачають правила за це порушення.
    -та невже? саме в цьому випадку саме так?
    -бла-бла-бла..бла 200 грн
    -ні, пишіть протокол
    -ні, вилучаю документи
    -пишіть протокол
    -бла..бла...бла суд вирішить чи повертати Вам документи чи ні, краще 200 грн
    -а піду гляну номер телефону на вашому авто. глянула, повертаюся, повідомляю даїшнику ще раз -з порушенням згодна, вважаю, що маю отримати протокол, якщо він не згоден -телефоную.
    повернув документи "счастлівого путі" і всьо.

  2. #2082
    Аватар для Nat
    Реєстрація
    31 березень 2004
    Звідки Ви
    gorod.dp.ua
    Дописів
    51 663

    Типово

    Цитата Допис від Rоlа Переглянути допис
    повернув документи "счастлівого путі" і всьо.
    Всьо-такі загадочні лічності ті гаїшники.

  3. #2083
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Rocco Переглянути допис
    В Киевской области сплошные ремонты и ограничения скорости. В целом, через Решетиловку дорога проходима на 110-120, фур было мало.
    .
    два дні тому їхала цим маршрутом на Київ- 7 годин, блін. і з фурами був порядок.)

  4. #2084
    Аватар для Rоlа
    Реєстрація
    13 січень 2011
    Дописів
    39 400

    Типово

    Цитата Допис від Nat Переглянути допис
    Всьо-такі загадочні лічності ті гаїшники.
    стращав-стращав на всі щоки і такє. хіба так слона продаси 200 грн наколядуєш? )

  5. #2085
    Аватар для Vitaliy84
    Реєстрація
    06 листопад 2009
    Дописів
    1 067

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    Был в Харькове сегодня. От Мерефы и до Харькова (там езды - фигня) - 10 постов! От Мерефы и до Подгороднего - 7. За лето не заработали?
    по новой трассе?

  6. #2086
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Да, но потом свернул на Мерефу, т. е. 30 км по старой проехал.

  7. #2087
    Аватар для Хазяїн
    Реєстрація
    12 березень 2011
    Дописів
    659

    Типово

    Проехался с отдыхом по маршруту Днепр - Красноперекопск - Оленевка (Тарханкут) - Евпатория - Бахчисарай - Ай-Петри - Ялта - Алушта - Рыбачье - Симферополь - Днепр. На обратном пути по Е-105 видел два экипажа один в движении один стоял с маячком, остальные только на постах. Нигде не останавливали, но и старался не нарушать. Летчиков стало меньше, чем летом но есть, особенно возмущался в темное время при дожде, скорость и дистанция у них не меняются.

  8. #2088
    Аватар для chanoid
    Реєстрація
    22 січень 2009
    Звідки Ви
    ПриватПетровск
    Дописів
    4 170

    Типово

    вчера в харьков ездил. "кормушка" в районе новомосковска - на треноге видеокамера, что они снимают? доили чисто россиян (эт то шо я видел) на знак "70". в харькове местных гаишей на 100 грн пополнил - сам виноват)))

  9. #2089
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Я в субботу тоже мотался - детей в аквапарк возил. Туда - 10 постов (7 у нашей области), обратно - 3.

  10. #2090
    Аватар для chanoid
    Реєстрація
    22 січень 2009
    Звідки Ви
    ПриватПетровск
    Дописів
    4 170

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    Я в субботу тоже мотался - детей в аквапарк возил. Туда - 10 постов (7 у нашей области), обратно - 3.
    так и я в субботу. 2 поста - новомосковские, а потом аж на объездной в харькове. обратно так-же. выезжал из днепра в 5 утра, обратно в 15.00 из харькова

  11. #2091
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 237

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    Я в субботу тоже мотался - детей в аквапарк возил. Туда - 10 постов (7 у нашей области), обратно - 3.
    а это ты в какой аквапарк ездил - в Алушту или в Бердянск? или в Харьков?

  12. #2092
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

  13. #2093
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 237

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    ага, понятно. там бывали. то просто вынашивали идею съездить в Бердянск, там вроде по-больше, правда они только до 15 сент работают

  14. #2094
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Холодно для открытого.

  15. #2095
    Аватар для chanoid
    Реєстрація
    22 січень 2009
    Звідки Ви
    ПриватПетровск
    Дописів
    4 170

    Типово

    Цитата Допис від Marko Переглянути допис
    и как? тоже хочу дите свозить

  16. #2096
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 237

    Типово

    Цитата Допис від chanoid Переглянути допис
    и как? тоже хочу дите свозить
    можно я отвечу? классно! езжайте. мы вот в октябре обязательно поедем. только у меня детишки чуток по-старше, чем у Марко. с малышом наверное тяжеловато...

  17. #2097
    Аватар для chanoid
    Реєстрація
    22 січень 2009
    Звідки Ви
    ПриватПетровск
    Дописів
    4 170

    Типово

    Цитата Допис від Конфетка Переглянути допис
    можно я отвечу? классно! езжайте. мы вот в октябре обязательно поедем. только у меня детишки чуток по-старше, чем у Марко. с малышом наверное тяжеловато...
    первоклашка) уже можно

  18. #2098
    Аватар для Конфетка
    Реєстрація
    19 жовтень 2006
    Дописів
    10 237

    Типово

    Цитата Допис від chanoid Переглянути допис
    первоклашка) уже можно
    однозначно можно. моему меньшему в прошлом году было 5. самого конечно не оставляла, но под присмотром старшей смело. и в юношеский бассейн с ним ходили и вместе с ним там катались - там горки по-выше, чем в бассейне для совсем малышей, и взрослым на них тоже можно кататься.

  19. #2099
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    Цитата Допис від Конфетка Переглянути допис
    можно я отвечу? классно! езжайте. мы вот в октябре обязательно поедем. только у меня детишки чуток по-старше, чем у Марко. с малышом наверное тяжеловато...
    Малой 3, каталась на детских и той, которая для детей постарше, малому 8 - катался на всех, кроме выброса в космос.

  20. #2100
    Аватар для Dnepr
    Реєстрація
    28 лютий 2008
    Дописів
    16 010

    Типово

    Цитата Допис від chanoid Переглянути допис
    так и я в субботу. 2 поста - новомосковские, а потом аж на объездной в харькове. обратно так-же. выезжал из днепра в 5 утра, обратно в 15.00 из харькова
    Не эти случайно?

    http://gorod.dp.ua/news/66129
    На Днепропетровщине задержали очередных лжегаишникив

Сторінка 105 з 255 ПершаПерша ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті