| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
раскрыла я секрет аиста
у нас рядом озера, так там их целая стая
я вчера на крышу гаража поставила плетеную корзину... ну негде взять колесо)))), мож и кто-то сподобится
Сало в шоколаде, и другие полезные продукты для наших Героев
Доброго ранку всім!
Нарешті прийшла весна..
Алена Захарова дякую за вірші...
Хабібочка лікуйся и відволікайся, а ти тільки уяви, що твій цистит загостриться під час вігітності, і що тоді.... які таблетки, які антибіотики..
Я я хожу, як "дівчинка в касці"
Вчора закінчила вишивать "Малиша" від Золотого Руна... оформлю покажу..
так ось в мене таке враження, що я його народила, а бо вагітна цим малюком... а на "Осінкі" почитала, що його дівчата вишивають наряду з "Майже ідеальним"
Може спрацює?)))
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks