КПК

Показати повну версію : Как правильно положить бабки на депозит?

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51]

Oliver
23.01.2017, 11:01
Хайп это высокорисковый вклад, но еще рисковее в нашей стране играть с государством.

С хайпа - главное вовремя смыться.

https://www.youtube.com/watch?v=etuh3rMoYto

SergOv
23.01.2017, 11:09
Хайп это высокорисковый вклад, но еще рисковее в нашей стране играть с государством.

С хайпа - главное вовремя смыться.

Отправь первым 10 "человекам" из списка по 1 гривне, разошли письмо десяти "человекам" и будет счастье ?

Прохожий
23.01.2017, 13:52
Вероятно.

... как то с трудом представляется человек, обладающий "сотнями тысяч долларов" (с), которого обуяло стремление нести финансовое просвещение в массы интернетных домохозяек, которым, к тому же, "дяди" платят гривнами ... ))))))))))))Мабудь у Вас пагано із зором. Я нікому нічого не пропагую і нікого нікуди на втягую. Я шукаю для себе варіанти збереження своїх коштів. Ви маєте що запропонувати? Буду дуже вдячний!

С хайпа - главное вовремя смыться.Саме на це я давав посилання трохи раніше - що про це каже вікіпедія.
Але я не граюся з нашою державою. Я вже навіть не маю депозитів в українських банках. Останній закрив в позаминулому році (і як Ви кажете "вовремя смылся" бо банк вже ліквідовано.). Зараз продаю нерухомість (тут не розрахував в часі, тому фіксую збитки) і є нагальна потреба розмістити гроші від продажу таким чином, щоб наша держава не мала до них як долізти та "правильно поделить".

SergOv
23.01.2017, 15:47
Мабудь у Вас пагано із зором. Я нікому нічого не пропагую і нікого нікуди на втягую. Я шукаю для себе варіанти збереження своїх коштів. Ви маєте що запропонувати? Буду дуже вдячний!

Ну, то есть вот это вот:

Я не хочу щоб все зароблене та накопичене пішло прахом з банківською системою і я обрав для себе як один з видів заробітку та збереження коштів - розміщення під довірче управління в іноземних компаніях. Зараз в двох, про що свфдчить підпис.

вкупе с подписью - просто банальное хвастовство ?

... так бы сразу и сказали ...

ЗЫ:
Вы же, к тому же, патриот, как я понимаю, раз раньше писали по русски, а теперь исключительно по украински ...

Прохожий
23.01.2017, 18:47
Ну, то есть вот это вот:

вкупе с подписью - просто банальное хвастовство ?

... так бы сразу и сказали ...

ЗЫ:
Вы же, к тому же, патриот, как я понимаю, раз раньше писали по русски, а теперь исключительно по украински ...А Ви не розумієте українську? В ЗРаді зареєстровано закон, який зобов'язує використовувати на території України в засобах масової інформації (форум це є засіб массової інформації) виключно українську мову. http://detector.media/infospace/article/122443/2017-01-22-proekt-zakonu-pro-derzhavnu-movu-vstanovlyue-novi-pravila-vikoristannya-ukrainskoi-movi-u-zmi-reklami-ta-kinematografi/ я тільки за. Треба з чогось починати...
Але, якщо Ви невзмозі зрозуміти написане українською, то я можу для Вас перекладати написане іншою мовою, яка Вам більш зрозуміла.

Я так і кажу - я шукаю можливості зберегти зароблене. Судячи з Вашлго посту, то Ви вважаєте це не патріотичним?

Стосовно підпису, то він, як і Ваш має суто провокативний характер, хоча, на відміну від Вашого він більш реалістичний.

Ну і відносно вихваляннь - я маю деякий досвід яким залюбки можу поділитися, але я також залюбки згоден розглянути чийсь інший досвід. Я буду вдячний тому, хто захоче ділитись своїм досвідом. Я також вдячний Вам за приділену увагу.

ДЫМАРИ
24.01.2017, 17:09
Только не банковский депозит, тем более всякие пенсионные. Благо вкладывал в любовь от которой дети..., которые выросли и проценты приносят в виде стаканчиков "на покушать". Вот сталось блин с глазами кака, только детки помогут, но никак не та страна в которой - "Грабь народное".2066464

Прохожий
24.01.2017, 17:53
Только не банковский депозит, тем более всякие пенсионные. Благо вкладывал в любовь от которой дети..., которые выросли и проценты приносят в виде стаканчиков "на покушать". Вот сталось блин с глазами кака, только детки помогут, но никак не та страна в которой - "Грабь народное".Діти? Це також варіант, але не завжди кількість дітей переходить в якість. Та і якось нема бажання бути обузою своїм дітям.

ЗІ. Дозвольте питання пов"язане з Вашою діяльністю? На топку Jotul де можна придбати запчастини не підкажете?

Lilu1
25.01.2017, 11:07
А Ви не розумієте українську? В ЗРаді зареєстровано закон, який зобов'язує використовувати на території України в засобах масової інформації (форум це є засіб массової інформації) виключно українську мову. http://detector.media/infospace/article/122443/2017-01-22-proekt-zakonu-pro-derzhavnu-movu-vstanovlyue-novi-pravila-vikoristannya-ukrainskoi-movi-u-zmi-reklami-ta-kinematografi/ я тільки за. Треба з чогось починати...
Але, якщо Ви невзмозі зрозуміти написане українською, то я можу для Вас перекладати написане іншою мовою, яка Вам більш зрозуміла.

Я так і кажу - я шукаю можливості зберегти зароблене. Судячи з Вашлго посту, то Ви вважаєте це не патріотичним?

Стосовно підпису, то він, як і Ваш має суто провокативний характер, хоча, на відміну від Вашого він більш реалістичний.

Ну і відносно вихваляннь - я маю деякий досвід яким залюбки можу поділитися, але я також залюбки згоден розглянути чийсь інший досвід. Я буду вдячний тому, хто захоче ділитись своїм досвідом. Я також вдячний Вам за приділену увагу.
мой опыт такой клала в разные банки суммы. выбираю 5 банков и от любого дохода выбираю для себя % который буду обязательно туда относить. мысль такая если лопнет 1 банк останется еще 4 и фонд гарантированного страхования покроет хотя бы часть суммы (т.е мне вернут 100%, но правда по другому курсу, по этому пишу часть суммы). Депозиты делала в долларах и евро. делала не один депозит, а разные на разные сроки. мне так удобно.

Прохожий
04.02.2017, 11:51
мой опыт такой клала в разные банки суммы. выбираю 5 банков и от любого дохода выбираю для себя % который буду обязательно туда относить. мысль такая если лопнет 1 банк останется еще 4 и фонд гарантированного страхования покроет хотя бы часть суммы (т.е мне вернут 100%, но правда по другому курсу, по этому пишу часть суммы). Депозиты делала в долларах и евро. делала не один депозит, а разные на разные сроки. мне так удобно.Це є один з можливих варіантів накопичення коштів. Він має свої плюси та свої мінуси (як і всі інші варіанти). Вкладаючи виключно в банки (українські) ви все одно залежні від свавілля держави та національного банку. Ніхто не дасть гарантій що в один не дуже гарний день Порошенко вирішить що Ваші гроші йому потрібні "на війну" (наприклад), тому звмість повернення своїх грошей в Україну він візьме Ваші. В цьому випадку Ваша схема не спрацює.
Але як один з варіантів збереження частини грошей цей план має право на життя.

Прохожий
01.03.2017, 21:01
Декілька тижнів заробляв гроші. Ніколи було змінити підпис. Але за цей час збільшив суму інвестування в доларах. Тому трохи збільшились тижневі доходи.

SergOv
01.03.2017, 23:43
Зачем так тяжело работать, имея полторы штуки баксов в неделю ?
Достаточно легких телодвижений на покушать.

Прохожий
02.03.2017, 08:32
Це зовсім інші, не пов'язані між собою, способи заробляння та збереження грошових коштів. До того ж зароблені інвестуванням гроші йдуть не на проїдання, а на забезпечення пенсійного віку. Ну і ще... Це доволі ризиковані вкладення. Ризик майже такий, як в українській банківській системі, або в недердавних пенсійних фондах.

Josses
17.12.2018, 13:16
Ребят, а кто-то вообще юзал Минфин перед открытием вклада? Читал что сейчас во многих банках можно получить бонус к депозиту от Минфина если открывать вклад через их сайт. У меня Монобанк, у них и так по депозитам всё ок, а тут ещё такую надбавочку можно получить. Кто-что думает на этот счёт?