КПК

Показати повну версію : Как правильно положить бабки на депозит?

Сторінки : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51

tofanidze
19.01.2017, 11:05
Ні. Я в шару не вірю. Я гроші заробляю.
Гроші, які були вкладені в євро же повернулися. Тобто іде прибуток. Програма в доларах тільки розпочата, але за оцінками строк життя проекту два три роки мінімум ще.

А Ви - розповідайте мені чому я не повинен таким чином розпоряджатися своїми грошима.. Мені дуже подобаеться читати це, особливо в час зарахування коштів.
Мне монопенисуально как вы будете распоряжаться своими деньгами. Ну и как бы ваше появление в этой теме вкупе с вашей подписью говорит что вы тут ищете рефералов лохов - и вся ваша шарага очередной хайп. Кому то даже выплатят деньги. Главное успеть соскочить)) Отличительная черта таких недобизнесменов - погоня за реферальными копейками привлеченных ими же лохов.

Прохожий
19.01.2017, 15:17
Будьласка... Вкажіть які саме хайпи я рекламую і куди шукаю рефералів? Ну щоб і я знав...

Доречі...
Хайп (від англ. HYIP — High Yield Investment Program) — високоприбуткова інвестиційна програма, яка є одним з видів інвестиційних програм, що дає високі процентні ставки від 5% до 60% і більше на місяць. Хайпи приймають інвестиції всього від $1 і стверджують, що вони можуть забезпечити високі процентні ставки на різноманітних інвестиційних планах, у яких денний відсоток може бути плаваючим або фіксованим, залежно від суми внеску.
99% всіх хайп-проектів є фінансовими пірамідами (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BE%D0%B2%D 0%B0_%D0%BF%D1%96%D1%80%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%B4%D0 %B0), які виплачують надзвичайні відсотки за рахунок нових надходжень та залучення більшої кількості учасників. Тим самим відбувається підживлення свіжими грошима. Після того, як потік грошей припиняється, або його не вистачає для покриття поточних зобов'язань, піраміда (хайпів) закривається. Усі виплати припиняються.Як це описує вікіпедія https://uk.wikipedia.org/wiki/Хайп
Якщо спробуєте розібратися в тому, яким чином працює банківська система, страхова система, то побачите що це є саме схема піраміди. Ні та ні інша не продукує фінанси, а лише збирає та перерозподіляє. Ви не замислювались що вкладаючи гроші в банк чи зтрахуючись в страховій фірмі Ви вкладаєте їх в піраміду? Думаю що це не приходило Вам на думку...

Тому, я вважаю що лише фінансова неграмотність населення, а саме як стовідсоткова довіра чи стовідсоткова недовіра до того чи іншого вінансового інструменту, заснована на тому, що хтось вважає це добрим чи паганим, робить наших людей жебраками.
Це яскраво видно з того, як намагаються заробити, чи зберегти свої статки більшість співгромадян... То скуповували кришталь (в Радянські часи), потім золоті вироби, потім автівки та нерухомість. При цьому держава все одно обкрадала та знецінювала заощадження.

ЗІ. Будьласка вкажіть доречні на вашу думку способи заробітку на грошах та забезпечення збереження заробленого. Буду вдячним

RaS
19.01.2017, 20:03
Сдается мне что акк прохожего сломали :(

tofanidze
19.01.2017, 22:06
Люди меняются, умнеют. Некоторые наоборот теряют со временем остроту рассудка.

Прохожий
20.01.2017, 01:02
Люди меняются, умнеют. Некоторые наоборот теряют со временем остроту рассудка.На скільки я розумію, то це можна розцінювати як відповідь на питання, яке я Вам задав в останньому повідомленні, а саме - вкажіть доречні на вашу думку способи заробітку на грошах та забезпечення збереження заробленого.
Дякую. Відповідь дуже корисна та заслуговує на увагу. :-)

Ykov
20.01.2017, 15:07
Блин, похоже на то.

Прохожий, а расскажите за первичную недвигу лучше. Стоит вкладываться или нет?

SergOv
20.01.2017, 20:01
Ага.
Я даже подумал, что Ждан сломал.
))))))))))))))))

вкажіть доречні на вашу думку способи заробітку на грошах та забезпечення збереження заробленого.

Люди, зарабатывающие реалиями, зарабатывать на деньгах считают ниже собственного достоинства.
А сбережение ... купите золотой посуды и завещайте положить ее в могилу, когда понадобится.

Прохожий
20.01.2017, 20:51
Блин, похоже на то.

Прохожий, а расскажите за первичную недвигу лучше. Стоит вкладываться или нет?Як для поліпшення житлових умов - бесперечно є сенс. По перше приблизно рівний за віком та соііальними статками сусіди, по друге не зношені комунікації і по третє житло біль-менш відповідає вимогам по збереженню тепла. Розглядати це як засіб збереження грошей нема сенсу виходячи з того, що платіжоспроможний попит зменшується, а також зменшується чисельність населення в країні.

Люди, зарабатывающие реалиями, зарабатывать на деньгах считают ниже собственного достоинства.
А сбережение ... купите золотой посуды и завещайте положить ее в могилу, когда понадобится. Як зустріну Ігора Валерійовича або Сергія Леонідовича я їм передам що вони лохи і що SergOv вважає соромним заробляти гроші на грошах. А може їх просто в SergOv а їх нема і тому він так вважає?

А про збереження... Хтось вийшовши на пенсію риється в мусорних баках та жебракує, а хтось мандрує світом за накопичені кошти. Мені ближчі другі, а SergOv у, схоже, перші.

ЗІ. Нажаль я так і не почув про ставлення співрозмовників стосовно того, яким чином захистити свої статки від зазіханнь державних злодюжок та просто злодіїв а також яким чином розпорядитися своїми грошима таким чином, щоб вони приносили гроші. Я був би радий почути...

SergOv
20.01.2017, 22:27
А про збереження... Хтось вийшовши на пенсію риється в мусорних баках та жебракує, а хтось мандрує світом за накопичені кошти. Мені ближчі другі, а SergOv у, схоже, перші.

Никогда не понимал прелести путешествий в невменяемом возрасте.

Прохожий
21.01.2017, 00:48
Никогда не понимал прелести путешествий в невменяемом возрасте.Дуже вдячний за чергову відповідь по суті питання.

Вирішив трохи дописати в цій гілці, задля того, щоб повернути бесіду до конструктиву, а не для обговорення один одного...

Я ніде не казав що мій світогляд на речі є єдиним вірним і не підлягає обговоренню? Я такого не пам"ятаю, та продивившись гілку такого теж не знайшов. Але, чомусь, опоненти не привели жодного обгрунтованого заперечення, жодної тези, жодного свого бачення... Можливо що тема про вкладення в українськіу банківську систему, яка спроможна захистити кошти від знецінення, яка дозволяє впевнено дивитись в завтрашній день? Тоді чому про це ніхто з опонентів не написав? Лише перехід на особистості...

Давайте спробуємо уявити що моїм опонентам подарували невелику сумму грошей, припустимо $100 000 (вибачте, але судячи з дописів уявити що заробили ще фантастичніше ніж подарували). Я хотів би почути їх думки стосовно того, яким чином вони б скористалися цими грішми та чому саме так...

ДЫМАРИ
22.01.2017, 14:26
Халявные деньги подразумевают их получить и ничего не предпринимать, даже не волноваться. Сохранить свои кровные, если они кровные, тоже работа и немалая. Сам факт "положить на депозит", подразумевается банкирами, что вам эти деньги не нужны на необходимые нужды.

SergOv
22.01.2017, 14:33
Давайте спробуємо уявити що моїм опонентам подарували невелику сумму грошей, припустимо $100 000 (вибачте, але судячи з дописів уявити що заробили ще фантастичніше ніж подарували). Я хотів би почути їх думки стосовно того, яким чином вони б скористалися цими грішми та чому саме так...
1. Сильно зависит от возраста. Лет в 60 на эти бабки можно жить почти 220 лет и не париться.
2. Сильно зависит от текущего дохода. Имея доход, достаточный для проживания, положить на депозит и не париться, к примеру ... или купить что то ненужное.

А вообще, незаработанное не ценится.

Прохожий
22.01.2017, 18:06
Халявные деньги подразумевают их получить и ничего не предпринимать, даже не волноваться. Сохранить свои кровные, если они кровные, тоже работа и немалая. Сам факт "положить на депозит", подразумевается банкирами, что вам эти деньги не нужны на необходимые нужды.Зараз не той час, коли халявні гроші просто так сипляться до кишені.. Тому поводу для хвилювання достатньо... Покласти на депозит? Коли щотижня НБУ доповідає про ліквідацію банків? Не дуже слушна, як на мене пропозиція. Тим більш що відсотки за депозитами значно меньші за наявну інфляцію. Тому Ви праві - класти на депозит це майже всеодно що викинути гроші як не потрібні. Але дякую за повернення до теми дискусії...

1. Сильно зависит от возраста. Лет в 60 на эти бабки можно жить почти 220 лет и не париться.
2. Сильно зависит от текущего дохода. Имея доход, достаточный для проживания, положить на депозит и не париться, к примеру ... или купить что то ненужное.

А вообще, незаработанное не ценится.
1. Хто в свої 20 не думає що з ним буде в 60, той гає свій час. Тому потрібно (якнамене) відкладати на свої 60 починаючи з перших зароблених грошей. Можливо я не правий?
2. Знов не згоден. Поточний дохід може значно відрізнятися, виходячи з потреби. Один живе від зарплатні до зарплатні, йому хватає на пиво та на маршрутку от і добре... Інший шукає можливості заробляти більше, бо в нього є ціль бути багатим і незалежним. Початок у обох один, а життя різне.

Ну і на останок... ЗАРОБЛЯЙТЕ! Не шукайте тих, хто заважає заробляти.

Доречі... Читаючи такі статті
http://hvylya.net/news/digest/v-privatbanke-prokommentirovali-arest-svoih-schetov.html
посилюється довіра до всього банківського сектору держави. Так і виникає бажання вкласти декілька сот тисяч доларів на депозит...

SergOv
22.01.2017, 22:54
Ну і на останок... ЗАРОБЛЯЙТЕ! Не шукайте тих, хто заважає заробляти.
Ага.
Спасибо за офигенный совет.

Так і виникає бажання вкласти декілька сот тисяч доларів на депозит...
Отчего не несколько миллионов сразу не совсем понятно ...

Прохожий
22.01.2017, 23:55
Ага.
Спасибо за офигенный совет.

Отчего не несколько миллионов сразу не совсем понятно ...А Ви б бажали адресу хайпу з рефералкою та рішення за Вас? Але як на мене це нудно та не ефективно. Я заробляю в такий спосіб, але я знаю що я роблю і знаю що вкладаю в це невеликі кошти. Не більше десятої частки від статків. Це така гра. Але на сьогодні нема куди притулити оті дев'яносто так щоб це було надійно і хочаб перекривало знецінення. Поки що я не маю такого фінансового інструменту... Може щось порадите?

Вибачте, але я можу вкласти лише те, що маю. Тому про мільйони я і не кажу. Злидень я.... :-)

ЗІ. Я подумав... Може дійсно дати посилання якщо Вам цікаво в який спосіб можна заробляти гроші?
http://mmgp.ru
Це форум де є багато цікавої інформації про те, як гроші стають інструментом для заробітку...

SergOv
23.01.2017, 10:02
... трындец ...
Точно Ждан аккаунт Прохожего сломал.
))))))))))))))

Прохожий
23.01.2017, 10:23
... трындец ...
На скільки я розумію, то це все, що Вм змогли спродукувати в результаті мозкової діяльності?

Тоді спробуйте зрозуміти про що йдеться в статтях по наступних посиланнях:
http://finance.liga.net/banks/2017/1/23/interview/51610.htm
та
http://ubr.ua/finances/banking-sector/ukraincam-rezko-urejut-depozitnye-zarabotki-465053
Вам "дядя" зарплатню в грмвнях платить?

SergOv
23.01.2017, 10:35
Вам "дядя" зарплатню в грмвнях платить?
)))))))))))))))

ЗЫ: Я так и думал, что возражений по предположению не будет.

Кондратий
23.01.2017, 10:36
Може це інфекційне?

SergOv
23.01.2017, 10:56
Може це інфекційне?
Вероятно.

... как то с трудом представляется человек, обладающий "сотнями тысяч долларов" (с), которого обуяло стремление нести финансовое просвещение в массы интернетных домохозяек, которым, к тому же, "дяди" платят гривнами ... ))))))))))))