КПК

Показати повну версію : Проект "Дорога по ГОСТу"

Mogaba
22.02.2008, 10:16
http://svo.kzpa.ru/PROECT/index.html вот какой интересный проект придумали в Росии, велось обсуждение в украинских реалиях сдесь http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=1968697&an=0&page=0#Post1968697.
Вообщем предлагаю всем присоединится и писать, писать, писать....мало ли.

А11
22.02.2008, 12:51
Писарем стать конечно можно, вот только последствия бы предугадать..

Mogaba
25.02.2008, 10:05
Вообщем как изначально и предполагалось реакции на конкретное предложение сос тороны форумчан ноль.
Вам лишь бы потрепатся на форуме, а когда предлагаются реальные действия как всегда молчек.

Srg
25.02.2008, 10:47
Я за! Только необходимы координаты на кого писать!

Mogaba
25.02.2008, 10:55
Текст примерно такой

Скарга

На перехресті вулиць Золочевська та Залютінська я вже більш 30-ти днів спостерігаю пошкодження дорожнього покриття в вигляді ям біля трамвайних рейок , яке створює явну небезпеку дорожньому руху. Таким чином, порушені норми дефектів дорожнього покриття, встановлені ДСТУ 35-87-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги к експлуатаційного стану.» Відповідно до ст. 6 и 9 Закону України «Про дорожній рух», відповідальним за утримання та якість доріг э міська та районна виконавча влада або власник автомобільних доріг, в даному випадку міський електротранспорт.

З огляду на вище зазначене та на підставі ст.10 Закону України «Про міліцію» прошу

1. Порушити справу про адміністративне правопорушення згідно з ст.140 КУпАП « Порушення правил, норм і стандартів при утриманні шляхів, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на дорогах місць провадження робіт»
2. Видати припис про усунення вказаних порушень норм і стандартів.

Додатки:

1. Схема місця розташування ям.

2. Фото ям.

Прошу повідомити мене про прийняті у зв'язку з скаргою рішеннями письмово в строки передбачені Законом України «Про звернення громадян»

Пишется начальнику Обласного ГАИ
Адреса:
Україна, 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9

Телефон:
(056) 744–71–70 (чергова частина)
(0562) 41–52–41
Управління Державної Автомобільної Інспекції УМВС України
в Днiпропетровській областi

ШпИлечка
25.02.2008, 13:48
я уже год наблюдаю пошкодження дорожнього покриття в вигляді ям на ул. Коммунаровской. Писать жалобу?

Mogaba
25.02.2008, 15:20
я уже год наблюдаю пошкодження дорожнього покриття в вигляді ям на ул. Коммунаровской. Писать жалобу?

Ну а почему нет?
С Вас ведь не убудет?!
Текст и адрес есть, вставляете данные и отправляете по почте.
Если создадим поток может и зашевелятся.

Alex DODO
25.02.2008, 16:29
Ну а почему нет?
С Вас ведь не убудет?!
Текст и адрес есть, вставляете данные и отправляете по почте.
Если создадим поток может и зашевелятся.

А где можно достать свежее фото г.Днепропетровска (вид сверху), чтоб приложить к письму? :lol:

Злостный
25.02.2008, 17:24
А где можно достать свежее фото г.Днепропетровска (вид сверху), чтоб приложить к письму? :lol:

проект GoogleEart (google map)

Alex DODO
26.02.2008, 09:25
проект GoogleEart (google map)

Там оч старая карта, а ямы новые :lol: