КПК

Показати повну версію : Туалет міськвиконкому - не місце для громадян?

Володимирович
07.11.2007, 17:44
За родом служби мені часто доводиться бувати у громадській приймальні міськвиконкому. І неодноразово доводилось чути запитання від людей, що прийшли на прийом до Івана Івановича або його різноманітних підлеглих: а де тут є туалет? Я по наівності думав, що туалету у громадській приймальні немає і відправляв народ на пошуки оного пристанища за межі міськвиконкому.

Аж раптом будучи у приймальні близько 8-ї ранку я побачив, як співробітниця кабінету видачи перепусток прошмигнула за ніяким чином не позначені дверцята, (відчинивши їх ключем) які, як з"ясувалось, ховали за собою ніщо інше, як туалет.

Настрій у мене був чудовий ( до туалету мені не хотілось), і коли вона йшла з приймальні до холлу міськвиконкому я у неї запитав: "Скажіть будь-ласка, а чому громадянам заборонено користуватись туалетом у громадській приймальні?" Відповідь була цілком "у дусі епохи": якщо Вам треба, то підійдіть до міліціонера біля турнікету, попросіться, і Вас пропустять. Я ще встиг спитати: "а якщо я соромлюсь прохати про таке міліціонера, тоді що робити?"... Але відповіді не отримав.

Отже, добряче порозмисливши, і у дусі відповідної теми http://gorod.dp.ua/forum/showthread.php?t=48118 я задаюсь наступними питаннями.

1. Чи справді міліціянти на вході до міськвиконкому стоять для того, щоб давати дозвіл громадянам відвідувати туалети?
2. Якщо це правда, то яким чином міліціянти перевіряють, відвідував громадянин туалет, чи ні?
3. (продовження п.2) До їдальні міськвиконкому людей з вулиці починають впускати після обіду, аби вони доїли те, що недоїдено міським керівництвом. Чи не вийде так, що вони без дозволу міліціянтів скористаються ще й туалетом?

Сподіваюсь, що тему туалетів буде розкрито, бо чесним громадянам там немає чого приховувати. Від себе додам наступне: немає чого дивуватись, що громадяни смітять у місті, керівники якого забороняють їм користуватись туалетами без дозволу міліції. Самого мене на щастя "потреба" не змушувала ще звертатись до міліції з відповідним проханням. Але от знаєте - не питай за ким дзвонять дзвони....

BestAlex
08.11.2007, 08:49
в любом госучреждении или предприятии туалет под замком, ключ - у каждого либо у группы работников.
такое ощущение что Вы с Луны свалились :)

Adiga
08.11.2007, 09:17
в любом госучреждении или предприятии туалет под замком, ключ - у каждого либо у группы работников.
А разве на Луне такие порядки?8):lol: Это человечность процветает. Захотел поссатьпосрать , спроси разрешение, как 1937 году , без учета и контроля надобностей населения низзя. Ясно чего там мент там стоит? Он туалетную статистику ведет:mrgreen:

parasochka
08.11.2007, 09:50
Как-то неправильно Бог сделал человека - этому Существу вечно требуется туалет :)
Бог должен был наделать много туалетов прежде чем создавать такое количество людей!:-)

AserYZ
08.11.2007, 11:05

Я тоже оттуда же вроде свалился...
Вам, видимо, как-то не везло с местами работы/визитов. Я был на многих предприятиях (в том числе и секретных), в госучреждениях и т.п. Нигде такого не видел...

Бегущая по волнам
08.11.2007, 11:27
прикольная тема.... и актуальная ,
действительно ..
неужели посетители горисполкома не люди :mrgreen:

Володимирович
08.11.2007, 11:57

Я розумію Вашу іронію, але наголошую: у міськвиконкомі зачинений туалет у ГРОМАДСЬКІЙ ПРИЙМАЛЬНІ, тобто там, де він передбачений спеціально для громадян. Якщо узяти (наприклад) Самарський райвиконком, то там є туалет для відвідувачів громадської приймальні. Вибачайте, що обмежуюсь тільки цим прикладом - якось не здогадався пройтись інспекцією по громадських приймальнях на предмет туалетів для відвідувачів.

as456 скажу Вам, як космонавт - космонавту: відсутність зелених насаджень на Місяці рано чи пізно призведе до "туалетних бунтів". "Русскій бунт бєссмислєнний і бєспощадний" здаватиметься дитячою забавкою, коли тисячі людей поховають "законно призначену" Місячну владу під грудою екскрементів.

AserYZ жорстока доля переслідує людину. Начальники - самодури, підлеглі - ідіоти, виходячи з туалету - назви пароль, забув - сиди та чекай, поки особісти приїдуть та розберуться, хто ти: "в"язень совісті" чи "туалетний терорист"...

parasochka коли-небудь фізиологи знайдуть засіб перебудувати устрій людини так, що туалети стануть непотрібні. І тодішній Толкієн напише: "...у далекі суворі часи, коли люди були змушені значну частину життя проводити у туалетах, замість того, щоб прославляти Великого Ктулху..."

Бегущая по волнам кажись я зараз у раж увійду...

Adiga
08.11.2007, 12:19
Диктатор)))))))))))))))))))))))))))))))))) Я тебе больше скажу , подобным образом народ раз уже решал свои дела возле одной налоговой города. Было дело во время приемки отчета, при огромной очереди. "Блатные " разумеется в очередях не стояли, зато простые не стеснялись в выражениях и действиях))))))) Как решили сейчас вопрос, не знаю))))))

kot1066
08.11.2007, 12:20
Мдя.....вопросами туалетирования населения власть не занимается...... а жаль!
Надо будет кандидату на пост мэра города лозунг кинуть - "туалеты каждые 100м":lol::lol::lol::(
И глядишь - пройдёт!!!:idea:

BestAlex
08.11.2007, 12:25
у иваниваныча по фонтанам зато программка, а вот по парашам - закрываем глаза

Мардик Геворкян (Дюк ст.)
08.11.2007, 12:43
прикольная тема.... и актуальная ,
действительно ..
неужели посетители горисполкома не люди :mrgreen:
Вы чего,ребята??? Там боги местного пошиба какаютЪ и отдыхают от трудов праведныхЪ,а тут ваши простые смертные,пардон,какашки смешаются со святыми испражнениями градоначальников.. Трагедия и катастрофа.. Армагедон и мракобесие..
Вы-же не хотите чтобы у г-на (ВОТ ИМЕННО!!!:mrgreen:) Хули-вы-все-здесь-делаете-ченко инфаркт был от одного только вида смешения святости и смертности???

Мардик Геворкян (Дюк ст.)
08.11.2007, 12:44
у иваниваныча по фонтанам зато программка, а вот по парашам - закрываем глаза
Поэтому во время массовых гуляний появляется много "фонтанов" под деревьями и в закоулках???:mrgreen:

Бегущая по волнам
08.11.2007, 13:02
Диктатор ! спокойствие ,только спокойствие 8)

Мардик Геворкян (Дюк ст.) ! вам смешно ....а у нас почти в каждом гос.учреждении такие нравы (((((
Блин ,попробовала бы я не пустить своего клиента в сортир....

И еще, туалеты в парках! это шедеврЫ! :mrgreen:
при свете луны= такая романтика начинаеЦЦо 8) :mrgreen:

Володимирович
08.11.2007, 13:36
Блин ,попробовала бы я не пустить своего клиента в сортир....

Увага усім відвідувачам! Коли Іван Іванович проходитиме, не кричати, не хапати його за одяг, усім зберігати спокій!

Ті хто не записувався - почекайте пару годин, можливо Вас приймуть і допоможуть у вирішенні наболілих проблем!

Що Ви шепочете? Що наболіло?! Ви що, СЮДИ серти прийшли?!

Бегущая по волнам
08.11.2007, 13:51
Що Ви шепочете? Що наболіло?! Ви що, СЮДИ серти прийшли?!
а вот испрожниЦЦо бы на коврике там не помешало бы :mrgreen: может быть и вопросы бы решались быстро и оперативно 8) :mrgreen:

Володимирович
08.11.2007, 14:28
І тут народилась ідея... газовий спецназ: народ вживає побільше газогенних продуктів і вирушає на прийом до "начальства". Перший пішов! Другий! Третій! Поступово кабінети звільняються від посадовців)))

Навіть у хулігансті не звинуватити: а докажете чим? Ось він який, "подих" інтелектуальної революції ІІІ тисячоліття!

Duke Nukem
14.11.2007, 19:58
А є ще в місті такий прикол. Коли відключають воду, туалети зачиняють. Тобто потім замість прибрати невеликий клозет треба прибирати прилеглу територію.