КПК

Показати повну версію : Позитивні моменти нового форуму

Сторінки : [1] 2

Дід Панас
10.08.2007, 13:21
Нове завжди лають. В основному - з причини незвичності. Коли звикають до нового інтерфейсу, то вже тоді починають лаяти лише за справжні глюки. А от похвалити за позитивні моменти або забувають, або соромляться...
Пропоную ділитись тут - хто що позитивного знайшов у цій версії. Підтримаємо, так би мовити, морально наших рідних адмінів (які б кляті вони не були - але ж наші).
Прохання в цій темі не лаяти за недоліки - для цього є інші гілки.

Ну так от...

1) Є список друзів та ігнору. Друзі - це приємно, а от ігнор - корисно. Може хоч трохи лайки припиняться...
2) Є можливість у своїх опціях відключити зображення аватар та доданих малюнків (от не пам’ятаю - чи було це у старій версії?). Дуже корисно і зручно для тих, хто буде писати з КПК або з мобільника
3) Є можливість (не знаю - чи вже увімкнули, якщо ні - то згодом увімкнуть) додавати зображення прямо із свого компа, не користуючись всілякими радикалами
4) Є можливість оперативно слідкувати лише за тими темами, які вам цікаві - підписка.

Продовжуйте далі!

Дід Панас
10.08.2007, 13:25
5) Є можливість проглянути, хто і як голосував у голосуванні.

Хваннадальсхнукюр
10.08.2007, 13:26
Друзі - це приємно, а от ігнор - корисно. Може хоч трохи лайки припиняться...

Ну и как на практике это рабоает?

Гадский гад
10.08.2007, 13:32
позитивный момент - я начну больше времени уделять работе. ахренительный позитивный момент!

Stasya
10.08.2007, 13:47
Ну и как на практике это рабоает?
чего ж все такие ленивые-то?:roll:
В Справке все написано. Или, кроме меня и пары-тройки других ответственных товарищей, никто не удосужился почитать?:p:lol:

Sargasss
10.08.2007, 13:56
Дід Панас (http://gorod.dp.ua/forum/member.php?u=14462)
Є можливість (не знаю - чи вже увімкнули, якщо ні - то згодом увімкнуть) додавати зображення прямо із свого компа, не користуючись всілякими радикалами

Включили. Только изображения не больше 20 кб и ограничение по размеру.

Є можливість проглянути, хто і як голосував у голосуванні.

Что то я в Вашей теме не могу посмотреть как кто голосовал. Как это делается?

Хваннадальсхнукюр
10.08.2007, 13:57

кликаете на проценты в голосовалке

Дэн
10.08.2007, 13:58
Этот движок гораздо мощнее по определению, чем phpBB. Надо просто произвести настройку параметров в админ-панели, которые приведут внешний вид форума к более привычному виду. И все.

Дід Панас
10.08.2007, 14:01
Дід Панас (http://gorod.dp.ua/forum/member.php?u=14462)

Включили. Только изображения не больше 20 кб и ограничение по размеру.
А гляньте на вкладення у темі Мужчины V Женщины. Там фотка нормального розміру - 752 x 459 пікселів, 55 кіло

А я коли створював голосування, не ввімкнув ту опцію - ще не знав. А коли дізнався про це - вже пізно міняти. Гляньте у іншому опитуванні про дизайн нового форуму - там можна проглянути, хто за що голосував.

Гадский гад
10.08.2007, 14:02
2Дэн и када ето будет? When it's done? держали бы уже закрытыим подольше но выложили максимально адаптированную версию, а не "маемо тэ шо маемо"

Чертёнок
10.08.2007, 14:02
Є можливість у своїх опціях відключити зображення аватар та доданих малюнків (от не пам’ятаю - чи було це у старій версії?). Дуже корисно і зручно для тих, хто буде писати з КПК або з мобільника Это было и в старом.

кликаете на проценты в голосовалке В опросе Діда Панаса, не получается.

Хваннадальсхнукюр
10.08.2007, 14:05
В опросе Діда Панаса, не получается

Имел в виду - на результаты, перед процентами, во!

Дід Панас
10.08.2007, 14:09
Это было и в старом.
В опросе Діда Панаса, не получается.

Имел в виду - на результаты, перед процентами, во!

Я вже пояснив - через мою неуважність. Коли створював ту голосувалку, ще не знав про це.
Хочете, ще раз створю? :-D

Lwabith
10.08.2007, 14:11
переход на любую страницу с темами или сообщениями. теперь не надо триста раз переходить по одной странице.

появилась "версия для печати". помнится была даже тема открыта, обсуждали как это можно сделать в прошлой версии форума.

море модераторских фич. по идее должно привести к порядку и чистоте.. посмотрим.

Хваннадальсхнукюр
10.08.2007, 14:15
переход на любую страницу с темами или сообщениями. теперь не надо триста раз переходить по одной странице.

Разве что единственный плюс. Но и на старом форуме был выход: можно было цифры в командной строке редактировать, скажем, 1560 на 1360 - и тебя на 20 страниц назад переносило

Дід Панас
10.08.2007, 14:25
Щойно ще знайшов - можна голосування створювати, дозволяючи обирати не один варіант відповіді, а декілька - чек-бокси.
Іноді може бути корисним.
Щоправда, через ліве плече там відсотки враховуються, але то вже дрібниці. Хоча за означенням у голосуванні по чек-боксу відсотки взагалі не повинні підраховуватись, бо вони там не мають свого математичного сенсу.

Vedma
10.08.2007, 14:26
О нашла +...В ЛС сообщения разбиты на дни недели, когда какое было отправлено или пришло!:)

Чертёнок
10.08.2007, 14:44
Нашла я плюс :) У меня теперь, когда ответ пишу, смайлы и т.д. вставляются там, где курсор, а не в конце текста, как было раньше.

kora
10.08.2007, 15:17
Може хоч трохи лайки припиняться...
такое вряд ли случится....форум просто вымрет

Lwabith
10.08.2007, 15:40
кстати, может никто и не заметил, но новые сообщения добавляются без перезагрузки страницы.