КПК

Показати повну версію : Предлагаю модераторам внести в правила пункт о запрете "Hate speech"

Сторінки : 1 [2]

deny
20.07.2012, 12:44
deny, как думаете, попытка опорочить борщ, совершенная многократно с особым цинизмом, подпадает под запрет?С ненавистью? Безусловно!

mann
20.07.2012, 12:48
С ненавистью? Безусловно!Тогда я поддерживаю Ваше предложение в стартовом посте.

Iванко
20.07.2012, 12:53
Спроби образи наших національних страв на кшталт борщу або сала треба прирівняти до зухвалого паплюження державних символів - флага, гімна, герба тощо. Й карати найсуворіше. Аж до довічного бану. Нічого церемонитися з ворогами України.

ДВА ЧАСА ДНЯ
20.07.2012, 12:59
а это новый модератор или клон забаненного?

Спокойный
20.07.2012, 13:09
а это новый модератор или клон забаненного?

А кого забанили?

Шмуль Днепропетровский
20.07.2012, 13:24
Й не кажіть, шановний. Ці клони й боти вже задовбали. Лізуть, як таргани звідусіль. Чи їм тут медом намазано, чи що ?

Клони. Боти, що за мода така?
Не розумію як можна називати шановними тих, що відписують типу « всі україномовні тупі апріорі і тому подібне» і переводить дискусію на рівень Сала та Борщу.

Iванко
20.07.2012, 13:26
Клони. Боти, що за мода така?
Не розумію як можна називати шановними тих, що відписують типу « всі україномовні тупі апріорі і тому подібне» і переводить дискусію на рівень Сала та Борщу.

Є багато чого, друг Гораціо, що незрозуміло нашим мудрецям(с).

Шмуль Днепропетровский
20.07.2012, 13:28
Когда вы говорите, такое ощущение, что вы бредите...

Ви взагалі Українську мову здатні усвідомить?

А на ваші відчуття мені байдуже.

Rоlа
20.07.2012, 13:30
Спроби образи наших національних страв на кшталт борщу або сала треба прирівняти до зухвалого паплюження державних символів - флага, гімна, герба тощо. Й карати найсуворіше. Аж до довічного бану. Нічого церемонитися з ворогами України.

з вашого "флага -гімна" стирчать вуха развєдчіга. хвакт!(с)

Iванко
20.07.2012, 13:35

Так, ви мене викрили, пильна жіночко. Вам - особливий респект. Я чесно вражений вашими успіхами в опануванні письмовою українською за останній час. І це не жарт.

Шмуль Днепропетровский
20.07.2012, 13:44

Частинка правди в цьому є.
Прапор-гімн редаговано перекручено.
Конституція хоч і зазначає ,що Україна є республікою проте це тільки формально, насправді з думкою народу ніхто не рахується.

Rоlа
20.07.2012, 13:44
Клоны атакуют?
тато падаванів розважається)

Rоlа
20.07.2012, 14:22
Частинка правди в цьому є.
Прапор-гімн редаговано перекручено.
Конституція хоч і зазначає ,що Україна є республікою проте це тільки формально, насправді з думкою народу ніхто не рахується.

осьо тут багато слів, які можна використовувати у ваших піснях http://www.ufg.com.ua/wu/index.php?module=Country&func=displaynew&news=472&dates=2005_01

а далі як книжка пише:

http://www.youtube.com/watch?v=S-YflFsGZMs

nikostyan
23.08.2012, 12:42
удален