КПК

Показати повну версію : Бачили щось.

Дерсу-Узала
07.05.2012, 08:45
Вчора, 6 травня, бачили з голубонькою щось. Це сталося у вечорі. На жаль ми не зафіксували ані Київський час, ані Адіс-Абебівський. Але воно було червоним. Спостерігали ми його хвилин мабуть з п’ять, бо воно було круглим.
Стовбичили ми з голубонькою на лоджії шостого поверху головоріза Фрунзе. А воно висіло у небі в напрямку Червоної Каменюки не дуже високо. Я з початку вирішив, що то освітлювальна ракета на парашуті. Але дуже швидко відмовився від цієї дуже геніальної думки, бо освітлювальні ракети світять місячним світлом, а тут колір повністю відповідав символіці іудейської революції в Угрофінській Імперії 1917 року. До того ж воно висіло, а ракета завжди знижується.
Висіло собі й висіло, аж поки не почало гойдатися у боки паралельно поверхні цієї планети. Коли йому набридло гойдатись, воно дуже повільно полетіло собі у напрямку Дніпродзержинська на Дніпрі і невдовзі зникло з поля нашого зору з голубонькою.
Що то був за кругляк червоного кольору, ані мені, а ні голубоньці не відомо, бо ми з нею таких кругляків ніколи не бачили.
А чи ви бачили вчора у вечорі того кругляка?

Дерсу-Узала
07.05.2012, 08:58
Невже ніхто не бачив кругляка?

nemzik
07.05.2012, 09:06
щаз вам напишут шо закусывать нада,а по теме то я тожи видел хрень круглую и летела довольно быстро китаянские хфанари так не летают

Reich
07.05.2012, 09:08
Их еще называют китайскими фонариками.

пс. Единственное, что вчера вечером удивило - это огромная луна.

Дерсу-Узала
07.05.2012, 09:17
Невже ліхтарі китайських косорилих гризунів так високо літають і можуть так довго і нерухомо висіти у повітрі та атмосфері Землі?

Самолет
07.05.2012, 09:25
Вчора, 6 травня, бачили з голубонькою щось. Це сталося у вечорі. На жаль ми не зафіксували ані Київський час, ані Адіс-Абебівський. Але воно було червоним. Спостерігали ми його хвилин мабуть з п’ять, бо воно було круглим.
Стовбичили ми з голубонькою на лоджії шостого поверху головоріза Фрунзе. А воно висіло у небі в напрямку Червоної Каменюки не дуже високо. Я з початку вирішив, що то освітлювальна ракета на парашуті. Але дуже швидко відмовився від цієї дуже геніальної думки, бо освітлювальні ракети світять місячним світлом, а тут колір повністю відповідав символіці іудейської революції в Угрофінській Імперії 1917 року. До того ж воно висіло, а ракета завжди знижується.
Висіло собі й висіло, аж поки не почало гойдатися у боки паралельно поверхні цієї планети. Коли йому набридло гойдатись, воно дуже повільно полетіло собі у напрямку Дніпродзержинська на Дніпрі і невдовзі зникло з поля нашого зору з голубонькою.
Що то був за кругляк червоного кольору, ані мені, а ні голубоньці не відомо, бо ми з нею таких кругляків ніколи не бачили.
А чи ви бачили вчора у вечорі того кругляка?

"Сынок, ты бы покушал что-нибудь! Третий день на лоджии стоишь."(С)

YurkaDP
07.05.2012, 09:28
Их еще называют китайскими фонариками.

пс. Единственное, что вчера вечером удивило - это огромная луна.

суперлуние. (http://libymax.ru/?p=43567)

Дерсу-Узала
07.05.2012, 09:28
"Сынок, ты бы покушал что-нибудь! Третий день на лоджии стоишь."(С)
Ти пророк, чи дурень?

Reich
07.05.2012, 10:07
Невже ліхтарі китайських косорилих гризунів так високо літають і можуть так довго і нерухомо висіти у повітрі та атмосфері Землі?

Думаю, все зависит от атмосферных потоков. Если там, наверху, не было ветра, то фонарик может висеть долго, на месте.

Самолет
07.05.2012, 10:12
Ти пророк, чи дурень?
В мене є почуття гумору.:smt219 Мабудь тому я навіть на Вас не ображаюсь.;)

FC INTER
07.05.2012, 10:17
Во даёт! Ты как вниз головой упал с верхней полки в поезде, так у тебя и вторая половина башки отказала
С голубями на лоджии луну рассматривать.....Закусывать надо!

Дерсу-Узала
07.05.2012, 10:23
Дякую всім за прояснення мізків голови та китайські ліхтарики.
Час працювати.
Хеат уут астат, звичайно якщо він буде.

Самолет
07.05.2012, 10:36
Дякую всім за прояснення мізків голови та китайські ліхтарики.
Час працювати.
Хеат уут астат, звичайно якщо він буде.

Ти що-москаль?!! Чи просто запроданець?!!:evil: