КПК

Показати повну версію : "Массовый" депутатский прием избирателей

Chen
13.10.2006, 10:09
:!:

Artyom_dnepr
13.10.2006, 10:16
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chen, :smt023
5 баллов!!! Молодец!
добавлю , ток, если можно : фотки потом повыкладываете, ок? чтоб голословными не казаться!
------------------
каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны.. :mrgreen: :mrgreen:

Chen
13.10.2006, 10:19
:)

Artyom_dnepr
13.10.2006, 10:23
Chen, я имел ввиду фотку мордобиений и прочих вкусностей...
:smt014
:smt067
:smt066
:smt075
:smt071
:smt231

Ірчик
13.10.2006, 12:20
угу. Особливо тематичним ций прийом буде оскільки, як вчора сказв Куліченко, саме 16 числа виконком прийме (або не прийме, але хто в це вірить?) рішення стосовно підвищення тарифів на комуналку.

Chen
13.10.2006, 12:32

Ірчик
13.10.2006, 14:11
Коли ми вчора тусовались з прапорами під міськрадою до нас виходив Шабалін, депутат від Громади, вмовляв нас погодитись з підвищенням тарифів*-)
Шкода, що народу малувато було*-( А то б побили :D
Мені сьогодні пенсіонери скаржились на вулиці на підвищення, я їм саме про цей

"Кухонный активизм"

теж твердила.

deny
13.10.2006, 14:16
16 жовтня 120 депутатів міської ради проведуть єдиний день прийому громадян.подробнее (http://meria.dp.ua/novo/unonova.php?id=517)

Депутатські приймальні будуть організовані в найбільш зручних місцях для мешканців по всім районам. В основному це будуть середні школи. Учитывая, что сегодня 13-е, и список этих "найбільш зручних місць" не только представлен в анонсе, но и, похоже, еще и не существует, то все это напоминает старый анекдот:
- Будешь у нас в городе, заходи обязательно.
- А адрес или телефон?
- Да брось ты этот формализм! Попросту заходи.

Chen
13.10.2006, 14:22

Ірчик
13.10.2006, 14:48
deny, та місця прийому розписані. В мене щоправда списку немає, але точно знаю, що є. Тому що наші депутати казали і вибирали дні і місця прийому так, щоб ближче до партійних громадських приймалень.

deny
13.10.2006, 15:21
Chen, спасибо за пожеванное, конечно. Но я не журналист, и мне совершенно не в кайф делать все то, что Вы описали ("Правда ли, что в городе будут строить мост" - спрашивают читатели? "Правда" - отвечает газета (с) Жванецкий). Меня интересует результат кратчайшим путем, а не сам процесс.
Например, я бы хотел на странице городской службы в инете увидеть не только место и время приема, а еще и форму для записи на прием, список ранее записавшихся с темами, которые они намерены обсудить с депутатми, расшифровки бесед на предыдущих приемах, принятые решения и отзывы заинтересованных лиц, форумы и чаты с самими депутатами или их помощниками/секретарями, и т.д. и т.п. "Электронное правительство", так сказать.

Ірчик, було б дуже добре, як би їх можна було б побачити в інеті і не опісля того, як ця акція скінчиться.

Ірчик
13.10.2006, 17:16
Например, я бы хотел на странице городской службы в инете увидеть не только место и время приема, а еще и форму для записи на прием, список ранее записавшихся с темами, которые они намерены обсудить с депутатми, расшифровки бесед на предыдущих приемах, принятые решения и отзывы заинтересованных лиц, форумы и чаты с самими депутатами или их помощниками/секретарями, и т.д. и т.п. "Электронное правительство", так сказать.

е-ех... Вам в "Ідеальну країну"... Боюсь, що такого Ви не дочекаєтесь тому що таких правил не існує :(

Ірчик
13.10.2006, 19:07
deny,

Но я не журналист, и мне совершенно не в кайф делать все то, что Вы описали

от ця ВАша цитата - це чудовий приклад

"Кухонного активизма"

Вам щоб все на блюдечку принесли....
Було б дійсно цікаво - не полінувались би. Тим більше, що вся справа по отриманню графіку прийому депутатів триватиме хвилин 15 максимум.