КПК

Показати повну версію : Оформлення земельної ділянки з (не)завершеною приватизацією



Куница
20.03.2011, 11:31
Добрий ранок! Шановні юристи та адвокати, допоможіть планом дій!
Є будинок з оформленим правом власності за свідоцтвом на право на спадщину у 2010. Будинок знаходиться на ЗД 0,04га в місті, по ЗД є Рішення міськради про передачу у власність, техдокументація, зареєстрований держакт(але не отриманий, в ДЗК) - на ім'я спадкодавця. Як оформлюється ЗД в такому випадку(за спадщиною чи за використанням свого права на приватизацію ЗД)? До кого і на підставі чого бігти?


ЗД - земельна ділянка

ivanova ya
20.03.2011, 18:28
Если техпаспор и право собственности на наследнике, то вариант оформления земли один( обращаться в горсовет с заявлением о безоплатной приватизации земельного участка).

Куница
20.03.2011, 19:33
Если техпаспор и право собственности на наследнике, то вариант оформления земли один( обращаться в горсовет с заявлением о безоплатной приватизации земельного участка).

Чи можу я скористатися абзацом другим пункту 1 Перехідних положень Земельного кодексу України встановлено, що рішення про передачу громадянам України безоплатно у приватну власність земельних ділянок, прийняті органами місцевого самоврядування відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 року N 15-92 "Про приватизацію земельних ділянок", є підставою для виготовлення та видачі цим громадянам або їх спадкоємцям державних актів на право власності на земельну ділянку за технічною документацією щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.?

Спадкоємець (спадкоємці) подає заяву про виготовлення та видачу державного акта на право власності на земельну ділянку за місцем розташування земельної ділянки. До заяви додається:
- копія документа, що посвідчує особу;
- засвідчена в установленому порядку копія довіреності -для уповноваженої особи (якщо спадкоємець не може звернутися особисто);
- копія документа про присвоєння ідентифікаційного номера згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів;
- копія рішення про передачу земельні ділянки у власність спадкодавцю, прийнятого органом місцевого самоврядування чи районною держадміністрацією, а також у разі наявності - технічна документація із землеустрою щодо складення документів, що посвідчують право на земельну ділянку. Відповідно до інформації, викладеної у зверненні, свідоцтво на право власності на будинок видане у зв'язку з переоформленням свідоцтва про право на спадщину.
У когось є практика отримання держакта таким варіантом?

StasOV
21.03.2011, 18:49
Подпишусь. Подобная ситуация. Только у меня в селе. В сельсовете сказали, что вероятнее и быстрее -- через суд. Анализирую.