КПК

Показати повну версію : Ну все, ленінці, моліться!!

Ґонта
08.10.2010, 15:15
У Дніпропетровську відсвяткують 90-річчя Ленінського району
http://dnepronews.com.ua/dnepropetrovsk/articles/2010-10-07/9893.php

8 жовтня о 9:30 у Свято-Миколаївському храмі (Кайдаки, вул. Жовтенят) відбудеться святковий молебень з нагоди відзначення 90-річчя Ленінського району Дніпропетровська. Про це повідомили у Ленінській районній раді.

По закінченню молебню о 10:00 відбудеться відкриття і освячення площі перед храмом. У святковому молебні та відкритті площі візьме участь міський голова Іван Куліченко.

Цього року Свято-Миколаївський храм відсвяткував своє 200-річчя. Він був осередком духовності у старовинному козацькому поселенні Кайдаки, якому 2010 року виповнюється 365 років. Кайдаки є історичним осередком, на базі якого формувався теперішній Ленінський район.

Але на сторінках новин ви не знайдете інформації - як батюшка (я не про мера :) ) збирав сьогодні приход. Дуже просто: райвно надіслало школам телефонограми, щоб кожна школа виставила для участі у молебні по 10 (десять) вчителів. "А хто не виставить, " - ну далі по тексту фільму.

Молімося, бо ми того варті!

rainman
08.10.2010, 15:39
Что не так?

siyanieukr
08.10.2010, 19:25
Это ж недо - Ленина в цркви отпевают. Он то ведь еврей - то есть никак не христанин. Дожились - учителей принудительно гонят в церковь молиться за евря!
Страна идиотов!!!!!!!!1

Серопуня
08.10.2010, 19:30
...щоб кожна школа виставила для участі у молебні по 10 (десять) вчителів...Я там столько учителей не заметил! А вот Учеников ДА! Было много!!

PS
08.10.2010, 19:42
Это ж недо - Ленина в цркви отпевают. Он то ведь еврей - то есть никак не христанин. Дожились - учителей принудительно гонят в церковь молиться за евря!
Страна идиотов!!!!!!!!1

Ви, таки, не повеГите, но и Иисус, таки, тоже неГусский.

Ви, таки, антесемит?

ОПЫТНЫЙ
08.10.2010, 21:50
У Дніпропетровську відсвяткують 90-річчя Ленінського району
http://dnepronews.com.ua/dnepropetrovsk/articles/2010-10-07/9893.php
Але на сторінках новин ви не знайдете інформації - як батюшка (я не про мера :) ) збирав сьогодні приход. Дуже просто: райвно надіслало школам телефонограми, щоб кожна школа виставила для участі у молебні по 10 (десять) вчителів. "А хто не виставить, " - ну далі по тексту фільму.
Молімося, бо ми того варті!
Почём опиум для народа? А вы батюшка партейный ?

Palomnik
09.10.2010, 06:02
райвно надіслало школам телефонограми, щоб кожна школа виставила для участі у молебні по 10 (десять) вчителів.

"Совок" вернулся...

Palomnik
09.10.2010, 06:04

Мы в курсе. Он был гуцулом.

Абориген
09.10.2010, 10:35

Ви, таки, антесемит?
Только не надо равнять Иисуса и Ленина. Агасфер тоже нерусский...И Кайяффу трудно назвать антисемитом...Равно как и Иуду...

buddy
09.10.2010, 14:25
Маразм міцнішає... Але більше всього дістає, що цим лайном молоде покоління годують... (я не про християнство, я про союз УПЦ МП + Ленін).

Серопуня
09.10.2010, 15:30
Маразм міцнішає... Але більше всього дістає, що цим лайном молоде покоління годують... (я не про християнство, я про союз УПЦ МП + Ленін).Причём здесь Ленин?? Просто название у района Ленинский!. Чтоб его переименовать скок бабоса надо?!?

ОПЫТНЫЙ
09.10.2010, 15:40
Маразм міцнішає... Але більше всього дістає, що цим лайном молоде покоління годують... (я не про християнство, я про союз УПЦ МП + Ленін).Это вы хотите другой маразм ?;) Назвать Бандеровским районом.:shock: А возле ДК Ильича установить памятник Бандере.:evil: И поклонятся своему выродку. А молодое поколение само себя дерьмом травит,но только не одним духовным. Вы спите и видите как они ваше лайно будут потреблять.

buddy
09.10.2010, 15:53
Это вы хотите другой маразм ?;) Назвать Бандеровским районом.:shock: А возле ДК Ильича установить памятник Бандере.:evil: И поклонятся своему выродку. А молодое поколение само себя дерьмом травит,но только не одним духовным. Вы спите и видите как они ваше лайно будут потреблять.

до чого тут Бандера, досить параної. я про те, що скільки можна до усіх світських подій тулити церкву. давайте ще й у день виборів молебень влаштуємо за "правильного кандидата".
й до речі, вам я грубістю не відповідав, то чого ви на мене город городите. я шо усіх агітую за Бандеру? чи у вас моя мова одразу з ним асоціюється і починається нервовий зрив, так станьте під холодний душ, охолоньте...

stervo4ka
09.10.2010, 16:49
Тема ни о чем...:roll:

siyanieukr
10.10.2010, 18:52

Ви, таки, антесемит?

Вы о каком Иисусе говорите? О пророкеИисусе, который жил 2000 лет назад, или о том, кого называли Иисусом и сами евреи распяли? Это разные люди

siyanieukr
10.10.2010, 20:07

Ви, таки, антесемит?

Вы о каком Иисусе говорите? О пророкеИисусе, который жил 2000 лет назад, или о том, кого называли Иисусом и сами евреи распяли? Это разные люди

hund_wolf
11.10.2010, 22:10
Тема ни о чем...:roll:

полностью поддерживаю!