КПК

Показати повну версію : Ускоритель нейтронов.

Сторінки : [1] 2

Artemus
17.04.2010, 17:34
Народ. Шо это такое? Шо нашему гаранту впарили?

j
17.04.2010, 19:27
Эээээ... боюсь ткнуться пальцем в стэлю планетария, но как я понимаю, ускорить нейтроны можно только в момент расщепления ядра трансуранида.
До расщепления было 0, потом — лусь!
По бокам посыпались осколки ядра, а бодрая стайка нейтронов полетела ускоренным образом.
Може гаранту впарили жменьку ядерных нано-бомб?

Artemus
17.04.2010, 19:34
Эээээ... боюсь ткнуться пальцем в стэлю планетария, но как я понимаю, ускорить нейтроны можно только в момент расщепления ядра трансуранида.
До расщепления было 0, потом — лусь!
По бокам посыпались осколки ядра, а бодрая стайка нейтронов полетела ускоренным образом.
Може гаранту впарили жменьку ядерных нано-бомб?
Блин, мне я это и так знаю, шо наш гарант собственно купил?

j
17.04.2010, 19:37
Блин, мне я это и так знаю, шо наш гарант собственно купил?
Так можэ 2 жмэньки? Нанобомб

L_Pt
17.04.2010, 19:39
Прискорюють до заданої енергії протони, а потім «нейтралізують» їх електронами.

Усе звідти ж, з вивезення збройного урану, заміна того дослідного реактора.

Artemus
17.04.2010, 20:10
Прискорюють до заданої енергії протони, а потім «нейтралізують» їх електронами.
Нейтроны не ионы. Ну нипанимаю я.

L_Pt
17.04.2010, 20:14
Нейтроны не ионы. Ну нипанимаю я.
Напишу вдруге. Прискорюються протони. Які ще такі собі іони.

А потім їх стикають з пучком електронів і частина перетворюється в нейтрони.

TVN
17.04.2010, 20:17
Так шо это для нас лохотрон :?:

L_Pt
17.04.2010, 20:33
Так шо это для нас лохотрон :?:
Чому? Для фізиків-ядерщиків дуже корисна штука.

Не знаю чи планують вони там робити високу науку, а ось випробування на стійкість матеріалів під нейтронним випромінюванням (імітація багаторічного знаходження в активній зоні реактора) точно буде там проводитись.

Artemus
17.04.2010, 22:54

Чего это им превращаться в нейтроны я не могу понять. Атомы это не ионы. А проторы любой дурак ускорить может.

Artemus
17.04.2010, 22:54
Чому? Для фізиків-ядерщиків дуже корисна штука.

Не знаю чи планують вони там робити високу науку, а ось випробування на стійкість матеріалів під нейтронним випромінюванням (імітація багаторічного знаходження в активній зоні реактора) точно буде там проводитись.
А денег от этого больше не будет!

Портвейн
17.04.2010, 23:01

Я не совсем понимаю... :(

Если можно, изложите подробней, пожалуйста.

L_Pt
18.04.2010, 00:22
А денег от этого больше не будет!

Випробування матеріалів на стійкість під нейтронним випромінюванням в будь якому випадку потрібно проводити. Від АЕС ми ж не відмовляємося.

PS Трошки пошукав про той «прискорювач нейтронів».
Той що буде в Харкові працює зовсім по іншому механізму ніж я писав вище.

Пучок протонів бомбардує мішень, зазвичай берилій чи свинець, і вибивають нейтрони з ядер.

j
18.04.2010, 01:31
Пучок протонів бомбардує мішень, зазвичай берилій чи свинець, і вибивають нейтрони з ядер.
Та отож. На "прискорювач нейтронів" тая штукенція аж ніяк не скидається. Казали б вже генератор нейтронного потоку. Ато... прискорювач :)
Ні, я все ж таки маю надію, що жменьки три нанобонбочок нам таки подарують.
Шоб салюти гарнющі гамселити.

L_Pt
18.04.2010, 01:36
Та отож. На "прискорювач нейтронів" тая штукенція аж ніяк не скидається. Казали б вже генератор нейтронного потоку. Ато... прискорювач :)

Журноламери вони і в Африці журноламери.

Reflex
18.04.2010, 01:50
Интересно, а за эту вундервафлю действительно стоило отдать "мирный атом" или нашего тупого президента немного на****и?

Artemus
18.04.2010, 07:04
Интересно, а за эту вундервафлю действительно стоило отдать "мирный атом" или нашего тупого президента немного на****и?
А толку от того "мироного атома". Бомбы давно не из урана а из плутония делают. А тот высокообагащенный, (а насколько он был обагащен?), сейчас ИМХО просто лишний гиморой.

Про все остальное, так ну вот хорошо. Привезут его. Может даже и найдут помещение. Дальше. Питание у него скорее всего чуть отличается от нашего. У института трансформатор есть, чтобы его включить? Что бы то ни было, там скорее всего кучу механики буржуйской, расходников итд. У ВУЗа есть деньги все это покупать? У них есть грамотные ТЕХНИКИ чтобы его обслуживать?

Портвейн
18.04.2010, 12:46
PS Трошки пошукав про той «прискорювач нейтронів».
Той що буде в Харкові працює зовсім по іншому механізму ніж я писав вище.

Тот механизм, о котором вы писали выше, представляет собой реакцию обратную бета-распаду нейтрона.
Но об ускорителях нейтронов, работающих на этом принципе, я так ничего и не нашел. :(

Портвейн
18.04.2010, 12:48
А толку от того "мироного атома". Бомбы давно не из урана а из плутония делают. А тот высокообагащенный, (а насколько он был обагащен?), сейчас ИМХО просто лишний гиморой.

20%

L_Pt
18.04.2010, 13:46
Тот механизм, о котором вы писали выше, представляет собой реакцию обратную бета-распаду нейтрона.
Но об ускорителях нейтронов, работающих на этом принципе, я так ничего и не нашел. :(
Спробує ввечері пошукати, колись читав про такі.
Їх перевага над звичайними джерелами нейтронів те що дають пучок нейтронів з однаковою заданою енергією, а не по Максвелу як зазвичай. Але набагато складніше.

20%
90%.
Для бомби цілком достатньо.